Олена ПІДГРУШНА: «Ставити мене на естафету – це ризик»

Олімпійська чемпіонка Сочі-2014 поки не взяла участь у жодній гонці у Пхьончхані

Олена ПІДГРУШНА: «Ставити мене на естафету – це ризик»
© Sport.ua. Елена Пидгрушная

Капітан збірної України розповіла, як себе почуває фізично та чи готова бігти естафету у Пхьончхані.

- Олено, як ви себе почуваєте фізично?
- Якщо об’єктивно говорити, то почуваю себе абсолютно нормально. Але зараз я не можу пробігти контрольне тренування з кимось із дівчат, щоб порівняти наші сили. Тому, звичайно, ставити мене на мікст чи эстафету – це ризик. Після тренування можна буде говорити готова я чи ні.  Я себе можу прекрасно почувати, але програвати їм. А може бути і навпаки. Потрібно дивитися  об’єктивно. На Олімпійських Іграх не може бути ризику заради ризику. На коротких відрізках я почуваю себе добре. Як буде на довгих дистанція – не відомо.

- Ви тренуєтесь кожного дня?
- В Пхьончхані я тренуюсь з сьомого лютого. Сьогодні у мене за розкладом був день відпочинку.

У Пхьончхані Підгрушна поки що не взяла участь у жодній гонці. Раніше став відомий склад на змішану естафету яка відбудеться у вівторок, 20-го лютого.

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ із Пхьончхану

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

В каких видах спорта вы ожидаете медалей от украинцев на Олимпиаде в Пхенчхане?
  • 43.9% (709)
    1. Биатлон
  • 1.73% (28)
    2. Горные лыжи
  • 1.73% (28)
    3. Лыжное двоеборье
  • 2.11% (34)
    4. Лыжные гонки
  • 2.23% (36)
    5. Санный спорт
  • 2.6% (42)
    6. Сноуборд
  • 2.29% (37)
    7. Скелетон
  • 3.96% (64)
    8. Фигурное катание
  • 12.57% (203)
    9. Фристайл
  • 26.87% (434)
    10. Медалей вообще не будет
Проголосовали — 1231 Результаты опроса
Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    vetalukr777
      vetalukr777, 18.02.2018 23:13
    0
    На мою думку, туристи не входять у десятку заліку кубка світу ! Не треба псувати їм нерви ще до закінчення олімпіади, медаль буде !
    vetalukr777
      vetalukr777, 18.02.2018 23:11
    +6
    Дівчата, зберіться, потрібна медаль, у вас вірить вся країна !!! Саша приніс свято в країні своїм виступом, тепер слово за вами !
    DenikBu
      DenikBu, 18.02.2018 17:14
    +2
    Туристы блин...И ведь не стыдно...все поехали...и начинают- мы болели ,мы не готовы , место не уступили...
    Sunrise
      Sunrise, 18.02.2018 17:14
    +11
    vladim.vyso4in, 18.02.2018 14:41
    Да понять зачем приехала на олимпиаду не реально.флаг пронести надо было дать нашему герою саше .вот кто боролся до конца.спасибо.!!!!!!!
    Наш Герой понесёт флаг на закрытии. Я надеюсь, по крайней мере.
    odiniznashih
      odiniznashih, 18.02.2018 16:58
    +9
    paztat, 18.02.2018 14:02
    Тренеры по биатлону полностью провалили олимпиаду, вся ответственность за подготовку, результат, не выступление Джими в рестарте на них.
    Тренеры неправильно подготовили спортсменок - они подвели пик формы под чемпионат Европы и заодно хотели ОИ на этом выиграть. Пока украинские биатлонисты боролись за медали Европы другие сборные уже обживались в Корее. Так что на все сил не хватило.
    Юра Амурский
      Юра Амурский, 18.02.2018 16:35
    +2
    Не пойму, зачем везти на олимпиаду спортсменов, что бы они туристами были. Пипец. Ну а чинуши могут уже спать спокойно. Золото есть, не смотря ни на что. Можно до следующих игр денег не давать. Пипец.
    Iskender-Highlander
      Iskender-Highlander, 18.02.2018 15:19
    +11
    kusted, 18.02.2018 15:02
    Ми нажаль не в тій ситуації. Франція 100% не залишиться без медалей, як й інші.... Як би не сьогоднішній подвиг нашого Олександра Абраменка! А там був дійсно подвиг - у суперфіналі виконати таку комбінацію, яку він не виконував ніколи у офіційних змаганнях. Й після цього: "Олена ПІДГРУШНА: «Ставити мене на естафету – це ризик», як продовження "... можу прапор нести, це ризик, але невиликий". У цьому виді спорту у нас були сами великі сподівання на нагороду. Підгрушна дуже великий спортсмен, й дай Бог здоровья. Але ж повинні були поїхати ті, хто має більш найкращі кондиції. Боьрндален до речі, як би поїхав, міг стати рекордсменом по кількості разів участі у Олімпіадах (якщо найменш у біатлоні). Але він не попав у збірну, тому що у нього немає форми
    Некого больше было брать. Ближайшая не попавшая, Юлия Журавок талантлива, но слабее даже таких убитых наших биатлонисток. По состоянию на конец января это Варвинец минус 25 процентов ходом. Про остальных и говорить вообще смешно.
    Arius
      Arius, 18.02.2018 15:17
    -9
    zalik67, 18.02.2018 13:56
    З*їздила на олімпіаду щоб стяг України пронести....для чого??????
    А ты бы не поехал на шару отдохнуть?
    антиМордва
      антиМордва, 18.02.2018 15:11
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Навіщо Олені позоритись, бо шанси є лише на топ-10 ? Нехай біжать ті, хто "шикарно" підвівся до ОІ
    kusted
      kusted, 18.02.2018 15:08
    0
    "Але він не попав у збірну, тому що у нього немає форми." Мав на увазі належний фізичний стан. Бо читається так, що його позбавили комплекту..)))
    kusted
      kusted, 18.02.2018 15:02
    +12
    Iskender-Highlander, 18.02.2018 14:49
    Вот интересно, спрашивают ли финны, зачем на игры приехали Маннинен и Ахоннен, чьи лучшие годы были десять и более лет назад? Спрашивают ли французы зачем приехал Лами-Шапюи, находящийся абсолютно не в форме? А хоть бы и пронести флаг, учитывая, что в нашей команде это считается плохой приметой и большинство спортсменов страиваются избежать этой чести... Кстати, в 2008 году, в Пекине, была такая же история один в один с Яной Клочковой, но такого потока негативных комментариев я тогда не помню. А зачем ездил в Сидней немолодой уже тогда Бубка, забаранивший все попытки ещё в квалификации ?
    Ми нажаль не в тій ситуації. Франція 100% не залишиться без медалей, як й інші.... Як би не сьогоднішній подвиг нашого Олександра Абраменка! А там був дійсно подвиг - у суперфіналі виконати таку комбінацію, яку він не виконував ніколи у офіційних змаганнях. Й після цього: "Олена ПІДГРУШНА: «Ставити мене на естафету – це ризик», як продовження "... можу прапор нести, це ризик, але невиликий". У цьому виді спорту у нас були сами великі сподівання на нагороду. Підгрушна дуже великий спортсмен, й дай Бог здоровья. Але ж повинні були поїхати ті, хто має більш найкращі кондиції. Боьрндален до речі, як би поїхав, міг стати рекордсменом по кількості разів участі у Олімпіадах (якщо найменш у біатлоні). Але він не попав у збірну, тому що у нього немає форми
    sergrey4
      sergrey4, 18.02.2018 14:57
    +4
    Маразм. Якщо тренери не можуть визначити, хто зараз сильніший фізично та психологічно, то їм грош ціна.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.02.2018 14:54
    +16
    ще раз для тугодумів. На ОІ потрапляють спортсмени, які мають на це право за кількістю очок та виступів в сезоні. В нашому випадку ніхто більше окрім шести біатлоністок які поїхали на ОІ права участі в олімпіаді не мав. Тому якби не поїхала Підгрушна, то не поїхав би ніхто. Вона нічиє місце на даній олімпіаді не займає
    Henriklarsson
      Henriklarsson, 18.02.2018 14:49
    +8
    а що є кого поставити щоб без ризику?)
    Iskender-Highlander
      Iskender-Highlander, 18.02.2018 14:49
    +17
    Вот интересно, спрашивают ли финны, зачем на игры приехали Маннинен и Ахоннен, чьи лучшие годы были десять и более лет назад? Спрашивают ли французы зачем приехал Лами-Шапюи, находящийся абсолютно не в форме? А хоть бы и пронести флаг, учитывая, что в нашей команде это считается плохой приметой и большинство спортсменов страиваются избежать этой чести... Кстати, в 2008 году, в Пекине, была такая же история один в один с Яной Клочковой, но такого потока негативных комментариев я тогда не помню. А зачем ездил в Сидней немолодой уже тогда Бубка, забаранивший все попытки ещё в квалификации ?
    serge_chibo
      serge_chibo, 18.02.2018 14:48
    +10
    Пока только 2 человека видно что боролись до конца, это Саша и вчера наш юный Скелетонист
    vladim.vyso4in
      vladim.vyso4in, 18.02.2018 14:41
    +11
    Да понять зачем приехала на олимпиаду не реально.флаг пронести надо было дать нашему герою саше .вот кто боролся до конца.спасибо.!!!!!!!
    tsvik12
      tsvik12, 18.02.2018 14:39
    +7
    З такою тренерською підготовкою, гірше точно не буде
    shimvlad
      shimvlad, 18.02.2018 14:35
    +8
    То куди ж тебе ставити ??? Для чого ти приїхала ? Прапор пронести ?
    Tka4enko_85
      Tka4enko_85, 18.02.2018 14:15
    -34
    ТЫ ДНО!!!!
    paztat
      paztat, 18.02.2018 14:02
    +26
    Тренеры по биатлону полностью провалили олимпиаду, вся ответственность за подготовку, результат, не выступление Джими в рестарте на них.
    Iskender-Highlander
      Iskender-Highlander, 18.02.2018 14:49
    +17
    Вот интересно, спрашивают ли финны, зачем на игры приехали Маннинен и Ахоннен, чьи лучшие годы были десять и более лет назад? Спрашивают ли французы зачем приехал Лами-Шапюи, находящийся абсолютно не в форме? А хоть бы и пронести флаг, учитывая, что в нашей команде это считается плохой приметой и большинство спортсменов страиваются избежать этой чести... Кстати, в 2008 году, в Пекине, была такая же история один в один с Яной Клочковой, но такого потока негативных комментариев я тогда не помню. А зачем ездил в Сидней немолодой уже тогда Бубка, забаранивший все попытки ещё в квалификации ?
    Yurchyk Kovalchuk
      Yurchyk Kovalchuk, 18.02.2018 13:42
    +17
    Олено,в нашому випадку гірше вже не буде)
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.02.2018 14:54
    +16
    ще раз для тугодумів. На ОІ потрапляють спортсмени, які мають на це право за кількістю очок та виступів в сезоні. В нашому випадку ніхто більше окрім шести біатлоністок які поїхали на ОІ права участі в олімпіаді не мав. Тому якби не поїхала Підгрушна, то не поїхав би ніхто. Вона нічиє місце на даній олімпіаді не займає
    kromins
      kromins, 18.02.2018 14:15
    +16
    Дійсно, гірше вже бути не може.
    kusted
      kusted, 18.02.2018 15:02
    +12
    Iskender-Highlander, 18.02.2018 14:49
    Вот интересно, спрашивают ли финны, зачем на игры приехали Маннинен и Ахоннен, чьи лучшие годы были десять и более лет назад? Спрашивают ли французы зачем приехал Лами-Шапюи, находящийся абсолютно не в форме? А хоть бы и пронести флаг, учитывая, что в нашей команде это считается плохой приметой и большинство спортсменов страиваются избежать этой чести... Кстати, в 2008 году, в Пекине, была такая же история один в один с Яной Клочковой, но такого потока негативных комментариев я тогда не помню. А зачем ездил в Сидней немолодой уже тогда Бубка, забаранивший все попытки ещё в квалификации ?
    Ми нажаль не в тій ситуації. Франція 100% не залишиться без медалей, як й інші.... Як би не сьогоднішній подвиг нашого Олександра Абраменка! А там був дійсно подвиг - у суперфіналі виконати таку комбінацію, яку він не виконував ніколи у офіційних змаганнях. Й після цього: "Олена ПІДГРУШНА: «Ставити мене на естафету – це ризик», як продовження "... можу прапор нести, це ризик, але невиликий". У цьому виді спорту у нас були сами великі сподівання на нагороду. Підгрушна дуже великий спортсмен, й дай Бог здоровья. Але ж повинні були поїхати ті, хто має більш найкращі кондиції. Боьрндален до речі, як би поїхав, міг стати рекордсменом по кількості разів участі у Олімпіадах (якщо найменш у біатлоні). Але він не попав у збірну, тому що у нього немає форми
    Sunrise
      Sunrise, 18.02.2018 17:14
    +11
    vladim.vyso4in, 18.02.2018 14:41
    Да понять зачем приехала на олимпиаду не реально.флаг пронести надо было дать нашему герою саше .вот кто боролся до конца.спасибо.!!!!!!!
    Наш Герой понесёт флаг на закрытии. Я надеюсь, по крайней мере.
    Iskender-Highlander
      Iskender-Highlander, 18.02.2018 15:19
    +11
    kusted, 18.02.2018 15:02
    Ми нажаль не в тій ситуації. Франція 100% не залишиться без медалей, як й інші.... Як би не сьогоднішній подвиг нашого Олександра Абраменка! А там був дійсно подвиг - у суперфіналі виконати таку комбінацію, яку він не виконував ніколи у офіційних змаганнях. Й після цього: "Олена ПІДГРУШНА: «Ставити мене на естафету – це ризик», як продовження "... можу прапор нести, це ризик, але невиликий". У цьому виді спорту у нас були сами великі сподівання на нагороду. Підгрушна дуже великий спортсмен, й дай Бог здоровья. Але ж повинні були поїхати ті, хто має більш найкращі кондиції. Боьрндален до речі, як би поїхав, міг стати рекордсменом по кількості разів участі у Олімпіадах (якщо найменш у біатлоні). Але він не попав у збірну, тому що у нього немає форми
    Некого больше было брать. Ближайшая не попавшая, Юлия Журавок талантлива, но слабее даже таких убитых наших биатлонисток. По состоянию на конец января это Варвинец минус 25 процентов ходом. Про остальных и говорить вообще смешно.
    vladim.vyso4in
      vladim.vyso4in, 18.02.2018 14:41
    +11
    Да понять зачем приехала на олимпиаду не реально.флаг пронести надо было дать нашему герою саше .вот кто боролся до конца.спасибо.!!!!!!!
    zalik67
    zalik67, 18.02.2018 13:56
    +11
    З*їздила на олімпіаду щоб стяг України пронести....для чого??????
    serge_chibo
      serge_chibo, 18.02.2018 14:48
    +10
    Пока только 2 человека видно что боролись до конца, это Саша и вчера наш юный Скелетонист
    odiniznashih
      odiniznashih, 18.02.2018 16:58
    +9
    paztat, 18.02.2018 14:02
    Тренеры по биатлону полностью провалили олимпиаду, вся ответственность за подготовку, результат, не выступление Джими в рестарте на них.
    Тренеры неправильно подготовили спортсменок - они подвели пик формы под чемпионат Европы и заодно хотели ОИ на этом выиграть. Пока украинские биатлонисты боролись за медали Европы другие сборные уже обживались в Корее. Так что на все сил не хватило.
    Henriklarsson
      Henriklarsson, 18.02.2018 14:49
    +8
    а що є кого поставити щоб без ризику?)
    shimvlad
      shimvlad, 18.02.2018 14:35
    +8
    То куди ж тебе ставити ??? Для чого ти приїхала ? Прапор пронести ?
    tsvik12
      tsvik12, 18.02.2018 14:39
    +7
    З такою тренерською підготовкою, гірше точно не буде
    vetalukr777
      vetalukr777, 18.02.2018 23:11
    +6
    Дівчата, зберіться, потрібна медаль, у вас вірить вся країна !!! Саша приніс свято в країні своїм виступом, тепер слово за вами !
    sergrey4
      sergrey4, 18.02.2018 14:57
    +4
    Маразм. Якщо тренери не можуть визначити, хто зараз сильніший фізично та психологічно, то їм грош ціна.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.02.2018 13:54
    +4
    я також думаю що на естафету треба на 4 етап ставити. Шансів на медаль нема навіть теоретичних, а раптом Олену прорве як в старі добрі часи і вона хоч такі збірні як до прикладу Казахстан, Фінляндія і т. п. на останньому колі зможе обігнати і ми ще зможемо за десятку зачепитись
    DenikBu
      DenikBu, 18.02.2018 17:14
    +2
    Туристы блин...И ведь не стыдно...все поехали...и начинают- мы болели ,мы не готовы , место не уступили...
    Юра Амурский
      Юра Амурский, 18.02.2018 16:35
    +2
    Не пойму, зачем везти на олимпиаду спортсменов, что бы они туристами были. Пипец. Ну а чинуши могут уже спать спокойно. Золото есть, не смотря ни на что. Можно до следующих игр денег не давать. Пипец.