1075
0

Виграли і потрапили до десятки

«Кардинал» вдруге в сезоні виявився сильнішим за «Планету-Міст»

Львівський «Кардинал» блискуче розпочав друге коло чемпіонату. Львів’яни вдруге у сезоні здолали «Планету-Міст». У першому колі «кардиналівці» перемогли «Планету-Міст» на виїзді 4:2, і це була перша перемога львів’ян у вищій лізі. На старті другого кола львів’яни знову довели, що цього сезону вони сильніші за суперника.

Обидві команди розпочали поєдинок у спокійному темпі, більше уваги приділяючи власним воротам. Через це у першому таймі майже не було небезпечних моментів. Все, що можна згадати по першій половині гри, це промах Лаби з 4-х метрів, коли він просто зобов’язаний був відкривати рахунок. В «Планети» стопроцентних шансів не було. Загалом кияни розчарували. Судячи зі складу львів’яни очікували від «Планети» більшого. Але ні Татарінов, ні Шуст, ні Шайтанов нічого не показали.

Відразу після перерви «Кардинал» притис киян до їхніх воріт. За перші півтори хвилини «кардиналівці» не використали три майже стовідсоткові моменти. Удар Ярошика метрів із семи парирував Лисенко, Струку трохи не вистачило, щоб замкнути простріл Данилюка, а після удару Грабовенського впритул блискуче зіграв голкіпер гостей.

А за дві хвилини львів’яни таки відкрили рахунок. Лаба вирішив пробити десь метрів із 20, а Лисенко не влучив по м’ячу.

Львів’яни навіть не думали зупинятись, а продовжували атакувати володіння Лисенка. На 27-й хвилині Шафранський вивів Данилюка сам на сам із воротарем, але той пробив мимо воріт.

За хвилину Данилюк знову опинився перед воротарем, але вдруге змарнував хорошу можливість збільшити рахунок. Але з третьої спроби йому таки вдалось відзначитись. Шафранський пройшов по лівому флангу, прострілив і Данилюк з 4-х метрів пробив Лисенка.

Це був третій гол львів’ян, а до цього м’яч на свій рахунок записав Сергієнко. Грабовенський пробив з лівого флангу, Лисенко парирував і Сергієнко добив м’яч у ворота.

У «Планети» майже не було шансів навіть забити гол престижу. Єдиний момент киян вартий уваги, це удар Таразевича з розвороту після якого львів’ян підстрахувала стійка воріт.
Завдяки цій перемозі «Кардинал» піднявся на десяту сходинку турнірної таблиці.

«Кардинал» (Львів) – «Планета-Міст» (Київ) – 3:0

«Кардинал»: Пунда – Струк, Лаба, Данилюк, Шафранський – Ярошик, Когут, Грабовенський, Сергієнко.

«Планета-Міст»: Лисенко – Федоренко, Шайтанов, Гордієнко, Татарінов – П.Корнійчук, Шуст, Таразевич, Мельник – Бутко.

Судді: Зорін (Жовті Води), Литвинов (Донецьк).

Голи: Лаба (23), Сергієчко (29), Данилюк (33).

Попередження: Гордієнко (26), Бутко (37).