Черговий провал в біатлоні, сльози Меркушиної і «золото» екс-українки для Німеччини

6707
4
Україна

Сьогоднішні надії знову були зв’язані у українських вболівальників з біатлоном. Жінки і чоловіки виступали в індивідуальних гонках, але у наших спортсменів знову не склалося…

Найкращою з українок стала Юлія Джима, яка з двома промахами фінішувала 20 в своїй єдиній індивідуальній гонці на Олімпіаді. Валя Семеренко була єдиною українкою яка боролась до останньої стрільби за високе місце, але єдиний промах і дуже погані результати ходом відкинули її на підсумкове 25 місце.

Віта Семеренко і Анастасія Меркушина допустилися великої кількості промахів і фінішували за межами топ-60.

Неочікувану перемогу здобула Ханна Еберг, яка в загальному заліку Кубка Світу займає лише 58 місце. Анастасія Кузьміна стала другою, а трійку замкнула Лаура Дальмаєр, для якої це вже третя медаль в Пхьончхані.

70.  Анастасія Меркушина (Україна) (1+1+3+1) – +7.43,8

В чоловічій гонці Артем Тищенко зумів пройти всю дистанцію без промахів, проте на лижні був дуже повільним і в підсумку став лише 29. 31 місце з одним промахом посів Володимир Семаков. Артем Прима був найшвидшим сьогодні серед українців, але чотири промахи і лише 46 підсумкове місце. Сергій Семенов став 53.

Перемогу відсвяткував Йоханнес Тінгнес Бьо, срібло дісталося Якову Факу, а бронза - Домініку Ландертінгеру.

53.  Сергій Семенов (Україна) (1+0+1+1) – +4.54,1

19-річний Владислав Гераскевич після першого дня змагань в скелетоні і двох спроб займає високе 15 місце. Вже завтра на нього чекає третя спроба, яка і вирішить долю потрапляння до останньої фінального заїзду. Нагадаємо, що Гераскевич – перший представник України на Олімпіадах в дисципліні – скелетон.

Найкращий результат серед українок в розділці на 10 км серед лижниць показала Марина Анцибор – 46-е місце, яка програла чемпіонці понад три хвилини, Тетяна Антипенко – 52.

Норвежка Рагнхіль Хага здобула перемогу. Другою стала шведка Шарлотта Калла, «бронзу» розділили ще одна норвежка Маріт Бьорген і фінська лижниця Кріста Пярмякоскі.

1.  Рагнхіль Хага (Норвегія) - 25.00,5
2.  Шарлотта Калла (Швеція) - 20.3
3.  Марит Бьорген (Норвегія) - 31,9
3.  Кріста Пярмякоскі (Фінляндія) - 31,9

Українські саночники в естафеті показали останній, 13 результат. Склад збірної України був наступним: в складі Антон Дукач, Олександр Оболончик, Роман Захарків та Олена Шхумова. Команда Німеччини здобула золото, срібло у канадців, а бронза – у австрійців.

1.  Німеччина - 2:24.517
2.  Канада - 2:24.872
3.  Австрія - 2:24.988
...
13.  Україна - 2:31.003

Американка Мікаела Шифрін стала олімпійською чемпіонкою у гігантському слаломі. Срібло здобула норвежка Рагхілд Мовінкель, а третьою стала італійка Фредеріка Бріньйоне. Ольга Книш посіла 53-е місце в кваліфікації.

1.  Мікаела Шифрін (США) - 2.20,02
2.  Рагхілд Мовінкель (Норвегія) - 0,39
3.  Фредеріка Бріньйоне (Італія) - 0,46
...
53.  Ольга Книш

Ольга Полюк не змогла подолати кваліфікацію у змаганнях з лижної акробатики і пробитися у фінал. В першій кваліфікації українка показала десятий результат, в фінал проходило шість спортсменок. Під час другої спроби українка помилилась, не втримавшись на приземленні. В підсумку вона закінчила ОІ-2018 на 16 місці.

Норвежець Аксель Свіндал переміг в швидкісному спуску серед гірськолижників. Інший норвежець Янсруд К’єтіль став срібним призером, а бронзова нагорода дісталася швейцарцю Беату Фойцу. Іван Ковбаснюк зайняв 49-е місце.

1.  Аксель Свіндал (Норвегія) - 1.40,25
2.  К’єтіль Янсруд (Норвегія) - 0,12
3.  Беат Фойц (Швейцарія) - 0,18

Результати дня

Колишня українська фігуристка Альона Савченко здобула золоту олімпійську нагороду в парі з Бруно Массо у змаганнях спортивних пар для Німеччини. Неймовірний виступ у довільній програмі, який суді оцінили у рекордні 159,31 бали, приніс Німеччині першу золоту олімпійську нагороду у парному катанні з 1952 року.

Китайська пара Cуй Вендзин та Хань Цун здобули срібло. Третіми стали канадці Меган Дюамель та Ерік Редфорд.

1.  Альона Савченко - Бруно Массо (Німеччина) - 235,90
2.  Веньцзінь Суй - Цун Хань (Китай) - 235,47
3.  Меган Дюамель - Ерік Редфорд (Канада) - 230,15

Французский П’єр Волтьє - переможець у змаганнях із дисципліни сноубордкрос. Австралієць Джарред Хьюз став срібним призером, а іспанець Регіно Ернандес здобув бронзу. Волтьє повторив свій олімпійський успіх Сочі, де також взяв золото.

1.  П'єр Волтьє (Франція)
2.  Джарред Хьюз (Австралія)
3.  Регіно Ернандес (Іспанія)

Тед-Ян Блумен виграв золото в ковзанярському спорті на дистанції 10 000 метрів.

1. Тед-Ян Блумен (Канада) - 12.39,77
2.  Йоріт Бергсма (Нідерланди) - 2,21
3.  Ніколя Тумолеро (Італія) - 14,55

Ямайка може залишитися без боба

Тренер збірної Ямайки з бобслею, німецький фахівець Сандра Кіріаніс прийняла рішення піти у відставку за кілька днів до старту змагань з бобслею. За словами тренера, її відхід пов'язаний з тим, що її хотіли перевести з поста тренера на посаду аналітика результатів заїзду, що завадило б їй працювати зі спортсменами. При цьому вона має намір забрати і боб, на якому повинні виступити ямайські спортсменки. На даний момент сторони продовжують переговори.

Сльози Меркушиної

Анастасія Меркушина розплакалася під час флеш-інтерв'ю в прямому ефірі каналу UA Перший після індивідуальної гонки на Олімпіаді.

«Вчора на тренуванні все було ідеально. Я не знаю, що зі мною діється в гонках. У мене немає виправдань. Не думаю, що це емоції. Я не можу зрозуміти, чому у мене не йде. Пристрілка пройшла ідеально, але в гонці все пішло погано», - сказала Меркушина.

Член МОК покине ОІ-2018 через нанесення травм охоронцеві

Член МОК британець Адам Пенгіллі покине Олімпіаду в південнокорейському Пхенчхан через конфлікт з представником служби безпеки Ігор.

За словами охоронця, Пенгіллі відмовився виконувати його вказівки, погрожував йому, що він більше не буде працювати на Олімпіаді, якщо розповість своєму начальнику про інцидент.

Травма дня

Перелом гомілки був діагностований у російського сноубордиста Миколи Олюнін після падіння в півфінальному заїзді сноуборд-кросу.