Хижняк визнаний найкращим боксером світу у 2017 році

Останній раз таке звання здобув Олександр Усик сім років тому

fbu.org.ua. Александр Хижняк
© fbu.org.ua. Александр Хижняк

Міжнародна боксерська Асоціація визнала Олександра Хижняка найкращим боксером світу незалежно від вагових категорій у 2017 році.

Останній раз таку нагороду український боксер отримував у 2011 році. Сімома роками раніше найкращим боксером планети ставав Олександр Усик.

За результатами виступів у 2017 році Олександр ХИЖНЯК здобув всі можливі золоті нагороди на провідних боксерських стартах. Спочатку Олександр став чемпіоном Європи у віковій групі до 22 років, а згодом ще й здобув титул найкращого боксера на Чемпіонаті Європи у Харкові та золото світової першості у Гамбурзі.

«Це неймовірне визнання та надзвичайно почесна нагорода для мене. Вдячний міжнародній боксерській спільноті, президента ФБУ Володимиру Продивусу, першому віце-президенту ФБУ Дмитру Шенцеву, моєму батьку та тренеру Олександру Хижняку, тренерському складу збірної України на чолі з Дмитром Сосновським та, звичайно ж, усім вболівальникам за підтримку. Це наша сумісна перемога. Подібні нагороди являються неабияким стимулом для того, щоб ще з більшою мотивацією працювати задля здобуття нових вершин. Моя головна мета – нагорода Олімпійських ігор і зроблю все від себе можливе аби якомога краще підготуватися до ліцензійного чемпіонату світу 2019 року та здобути перепустку на Олімпіаду Токіо-2020», – зазначив Олександр Хижняк.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Федерация бокса Украины

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Jaroslav Zaritskiy
      Jaroslav Zaritskiy, 02.02.2018 18:15
    +10
    молоток
    SKIF1927
      SKIF1927, 02.02.2018 18:18
    +2
    Середня вага, судячи з фото ?
    Artur Sarhsyan
    Artur Sarhsyan, 02.02.2018 18:51
    +22
    Небольшая поправка: лучший боксер мира это Ломаченко, Хижняк - лучший боксер-любитель. Так или иначе, Саша молодец!
    serge1234
    online
      serge1234, 02.02.2018 18:57
    +14
    Наше будущее в боксе.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 02.02.2018 19:47
    +7
    Якщо все буде гаразд зі здоров'ям, то це надія на золото Токіо, єдина надія
    Вольтрон
      Вольтрон, 02.02.2018 20:23
    -47
    Господи кто это?? Спорт юа снова курит что -то там) Первый раз слышу так еще и Лучший спортсмен мира)) О Р У Б Л Я !
    Jeck
    online
      Jeck, 02.02.2018 20:30
    +4
    Вольтрон, 02.02.2018 20:23
    Господи кто это?? Спорт юа снова курит что -то там) Первый раз слышу так еще и Лучший спортсмен мира)) О Р У Б Л Я !
    Богдан Філатов
      Богдан Філатов, 02.02.2018 20:47
    +3
    vitaha33, 02.02.2018 19:47
    Якщо все буде гаразд зі здоров'ям, то це надія на золото Токіо, єдина надія
    Нну не єдина, Левченко, Харлан, Бондаренко, Світоліна це ті, що одразу так на розум приходять
    bohdanshevchenko1
    online
      bohdanshevchenko1, 02.02.2018 20:57
    +24
    Вольтрон, 02.02.2018 20:23
    Господи кто это?? Спорт юа снова курит что -то там) Первый раз слышу так еще и Лучший спортсмен мира)) О Р У Б Л Я !
    Пойди передерни на своего кумира лилиПутина. Если ты не знаешь, кто такой Александр Хижняк, то что ты вообще делаешь на спортивноми сайте в разделе "Бокс"?
    Elblanko
    online
      Elblanko, 02.02.2018 22:03
    0
    а на спортЮЯ ні як не могли вирішити хто спортсмен року в україні. от вам і відповідь.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 02.02.2018 22:52
    +1