1011
0

Лука та Леончук – найкращі в січні

Дует українських вітрильників Родіона Луки те Георгія Леончука визнаний Експертною комісією НОК найкращим за підсумками січня

Нагадаємо, що в австралійському Мельбурні на чемпіонаті світу з вітрильного спорту у класі яхт «49er» екіпаж срібних призерів Олімпійських ігор в Афінах посів 3 місце.

Найкращими тренерами визнані наставники лауреатів місяця – Сергій Щербаков та Валерій Солдатов.

До того ж, за рішенням Комісії спеціальною нагородою НОК «Гордість України» відзначені Олена та Катерина Бондаренко, які вперше в історії вітчизняного тенісу здобули перемогу в парному розряді одного із чотирьох турнірів Великого Шолому – відкритому чемпіонаті Австралії.

Комісія також високо оцінила вагомі здобутки Лесі Калитовської, яка в Лос-Анджелесі оформила перемогу на етапі Кубку світу з велотреку в індивідуальній та командній гонках переслідування, а також лижниці Валентини Шевченко, якій на етапі Кубку світу в канадському Кенморі не було рівних на дистанції 10 км. вільним стилем.

Додамо, що НОК України з листопада 2005 року щомісяця визначає найкращого спортсмена, а починаючи з січня 2007 року вшановує і найкращого тренера.