Лука та Леончук – найкращі в січні

Дует українських вітрильників Родіона Луки те Георгія Леончука визнаний Експертною комісією НОК найкращим за підсумками січня

Нагадаємо, що в австралійському Мельбурні на чемпіонаті світу з вітрильного спорту у класі яхт «49er» екіпаж срібних призерів Олімпійських ігор в Афінах посів 3 місце.

Найкращими тренерами визнані наставники лауреатів місяця – Сергій Щербаков та Валерій Солдатов.

До того ж, за рішенням Комісії спеціальною нагородою НОК «Гордість України» відзначені Олена та Катерина Бондаренко, які вперше в історії вітчизняного тенісу здобули перемогу в парному розряді одного із чотирьох турнірів Великого Шолому – відкритому чемпіонаті Австралії.

Комісія також високо оцінила вагомі здобутки Лесі Калитовської, яка в Лос-Анджелесі оформила перемогу на етапі Кубку світу з велотреку в індивідуальній та командній гонках переслідування, а також лижниці Валентини Шевченко, якій на етапі Кубку світу в канадському Кенморі не було рівних на дистанції 10 км. вільним стилем.

Додамо, що НОК України з листопада 2005 року щомісяця визначає найкращого спортсмена, а починаючи з січня 2007 року вшановує і найкращого тренера.

НОК України

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности