Підгрушна може поїхати на Олімпійські Ігри як запасна

Сьогодні має вирішитися доля титулованої української спортсменки

Підгрушна може поїхати на Олімпійські Ігри як запасна
© Sport.ua. Елена Пидгрушная

Олімпійська чемпіонка Сочі-2014 Олена Підгрушна може поїхати на Ігри-2018 як запасна.

«Розглядаємо такий варіант, що Олена на Олімпіаді буде запасною. Причина – її стан здоров’я. Вона мало тренувалась у Рупольдингу через хворобу. Потім переїхала до Італії в Ріднау, але там також не тренувалася. Зараз вона у Києві, відвідує лікарів. Чи зможе вона підготуватись до Ігор – питання», – сказав президент Федерації біатлону Володимир Бринзак.

Повідомляється, що сьогодні зранку Олена Підгрушна не приїхала в Національний олімпійський комітет України для отримання олімпійської форми, але планує прибути в комітет до кінця дня – після відвідин лікаря. Сьогодні у Підгрушної запланована зустріч з Володимиром Бринзаком – з приводу її участі в Олімпіаді.

Додамо, що Підгрушна в нинішньому сезоні одного разу підіймалась на п’єдестал пошани – у Хохфільцені жіноча збірна виборола срібну нагороду у естафеті. На даний момент Олена із 96 очками займає 42 позицію в рейтингу Кубку світу.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Facebook.com

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    SandroKing
    online
      SandroKing, 30.01.2018 18:07
    +4
    alex8-48, 30.01.2018 15:49
    Украине для квоты нужны 6 женщин,если Лена не поедет,проийдется добирать девчат со второй команды, вероятнее всего это будет Журавок.
    Не действуют квоты на ОИ (не более четырех спортсменов в гонке), даже очки набранные на олимпиаде не идут в общий зачет.
    svv46
      svv46, 30.01.2018 17:38
    +2
    Дорогая Елена мы все прекрасно помним твои победы на биатлонной лыжне и болели за тебя но теперь надо набраться храбрости и красиво уйти. Болеть всегда плохо но лечиться надо дома а не разьезжать по Европе.Считаю тебе надо поступить по совести и уступить место молодым.
    Oleg Bugaets
      Oleg Bugaets, 30.01.2018 17:05
    +3
    проблеми у Підгрушної виникли вже давно-тренери ж бачать что форму до Кореї вона не набере-потрібно брати когось з молодих та перспективних
    SamojlovS
      SamojlovS, 30.01.2018 16:17
    0
    Только спрашивается, вопрос: если была нездорова и - не готова к тренировкам и выступлениям - ЗАЧЕМ было туда-сюда ездить? На всякий случай?
    Не думаю, что так лучше лечиться и вообще работать над своим здоровьем...
    igorkovalskuy
      igorkovalskuy, 30.01.2018 15:55
    +3
    Так в одні гонці можуть участвувати тільки 4 чоловіки... Ну на змішану естафету.. Буде трохи накладка...Журавок не дуже порадувада в швидкості..Інвідуальну норм пробігла...решті трохи гонки трохи здала... Її потрібно набирати форму.. Її не вистачає на всю дистанцію..
    alex8-48
    alex8-48, 30.01.2018 15:49
    +3
    Украине для квоты нужны 6 женщин,если Лена не поедет,проийдется добирать девчат со второй команды, вероятнее всего это будет Журавок.
    Денис Качалов
      Денис Качалов, 30.01.2018 15:07
    +12
    Варвинец нужно однозначно стартером эстафеты... Она набрала форму и может дать отменный задел, что очень важно наблюдая последние эстафеты...
    avaxi
      avaxi, 30.01.2018 14:56
    +15
    И это правильно Меркушина и Варвинец на данный момент смотрятся предпочтительней, не говоря уже о сестрах и Юле
    SKIF1927
      SKIF1927, 30.01.2018 14:21
    -3
    К.ацапів стріляти ))
    avaxi
      avaxi, 30.01.2018 14:56
    +15
    И это правильно Меркушина и Варвинец на данный момент смотрятся предпочтительней, не говоря уже о сестрах и Юле
    Денис Качалов
      Денис Качалов, 30.01.2018 15:07
    +12
    Варвинец нужно однозначно стартером эстафеты... Она набрала форму и может дать отменный задел, что очень важно наблюдая последние эстафеты...
    SandroKing
    online
      SandroKing, 30.01.2018 18:07
    +4
    alex8-48, 30.01.2018 15:49
    Украине для квоты нужны 6 женщин,если Лена не поедет,проийдется добирать девчат со второй команды, вероятнее всего это будет Журавок.
    Не действуют квоты на ОИ (не более четырех спортсменов в гонке), даже очки набранные на олимпиаде не идут в общий зачет.
    Oleg Bugaets
      Oleg Bugaets, 30.01.2018 17:05
    +3
    проблеми у Підгрушної виникли вже давно-тренери ж бачать что форму до Кореї вона не набере-потрібно брати когось з молодих та перспективних
    igorkovalskuy
      igorkovalskuy, 30.01.2018 15:55
    +3
    Так в одні гонці можуть участвувати тільки 4 чоловіки... Ну на змішану естафету.. Буде трохи накладка...Журавок не дуже порадувада в швидкості..Інвідуальну норм пробігла...решті трохи гонки трохи здала... Її потрібно набирати форму.. Її не вистачає на всю дистанцію..
    alex8-48
    alex8-48, 30.01.2018 15:49
    +3
    Украине для квоты нужны 6 женщин,если Лена не поедет,проийдется добирать девчат со второй команды, вероятнее всего это будет Журавок.
    svv46
      svv46, 30.01.2018 17:38
    +2
    Дорогая Елена мы все прекрасно помним твои победы на биатлонной лыжне и болели за тебя но теперь надо набраться храбрости и красиво уйти. Болеть всегда плохо но лечиться надо дома а не разьезжать по Европе.Считаю тебе надо поступить по совести и уступить место молодым.
    SamojlovS
      SamojlovS, 30.01.2018 16:17
    0
    Только спрашивается, вопрос: если была нездорова и - не готова к тренировкам и выступлениям - ЗАЧЕМ было туда-сюда ездить? На всякий случай?
    Не думаю, что так лучше лечиться и вообще работать над своим здоровьем...