U-17: Юніорська збірна України перемогла на Кубку розвитку в Мінську

Підопічні Олега Кузнецова у вирішальному поєдинку обіграли Ізраїль

5890
1
ФФУ
Підопічні Олега Кузнецова у вирішальному поєдинку міжнародного турніру, що проходив у столиці Білорусі, обіграли однолітків з Ізраїлю.

На Кубку розвитку, який зібрав 12 європейських юнацьких збірних (футболісти 2001 року народження), збірна України посіла перше місце! На шляху до тріумфу команда Кузнецова здобула п'ять перемог, при цьому забивши у ворота суперників 13 м'ячів, а пропустивши лише три.

У вирішальному матчі турніру синьо-жовті в нелегкій боротьбі обіграли Ізраїль із рахунком 2:1. Відзначимо, що обидва м'ячі українці забили в результаті виконання стандартних положень. На 50-й хвилині після влучання Волошиним у штангу м'яч у ворота добив Сікан. На 64-й хвилині Волошин же став автором гольового пасу. Його подачу зі штрафного на ближній стійці замкнув Надольський. 2:0. Все, що змогли зробити ізраїльтяни, так це на 78-й хвилині скоротити розрив. 2:1.