Южненці реабілітувалися за домашню поразку від аутсайдера «Запоріжжя»

1371
0
fbu.ua

Хід гри

Уже зі старту «Миколаїв» здійснив очковий ривок 7:0. Ось так «спрацював» план Віталія Степановського, який зауважував перед матчем про важливість гарного початку для своєї команди. Господарям довелося докласти чималих зусиль, аби відновити рівновагу. Надалі вона коливалася у той, чи інший бік. Першу чверть команди закінчили з мінімальною перевагою южненців 22:21. Зусиллями Петрова і Сидорова підопічні Віталія Степановського у другій чверті +5, але досить швидко Миколаїв наздогнав южненців. Жоден з суперників не мав у себе в арсеналі виконавців, які могли б створити переконливий крок уперед, залишивши суперника позаду. За дві хвилини до перерви «Хімік» знову повів +7. Це Павлов чотири рази поцілив у кошик. Але Тонченко не дав втекти южненцям, реалізувавши кидок здалеку. Наприкінці чверті Тонченко і Петров обмінялися трюльниками. А завдяки результативності Марченка команди пішли відпочивати за рахунку 47:41 на користь господарів.

Поперерві «Хімік» продовжив тиск і розвинув успіх. Атака миколаївців натомість виглядала доволі беззубо. Ближче до завершення третьої чверті той самий Павлов закинув здалеку і встановив перевагу своєї команди на позначці +15. Надалі «Хімік» зрозумів, що вже свого не упустить. Тим більше рідні трибуни цьому сприяли. У підсумку 92:75 на користь господарів.

Після цієї перемоги «Хімік» впритул наблизився до «Миколаєва» у турнірній таблиці регулярного чемпіонату. «Корабели» наразі четверті, южненці – п’яті.

Герой матчу

Сергій Павлов. Завдяки його результативним діям «Хімік» відірвався від гостей наприкінці першої половини, потім досягнув переваги +15. Вона зробила переможні плани «Хіміка» незворотніми.

«Хімік» – «Миколаїв» – 92:75 (22:21, 25:20, 20:17, 25:17)

«Хімік»: Павлов 23, Остін 16, Петров 13+8пб

«Миколаїв»: Попов 14, Давидюк 14, Іванов 12