Контрольний матч між Арсеналом та Сумами закінчився нічиєю

Команди забили по одному голу

1566
0
ПФК Сумы

В другому контрольному матчі зимового збору у Щасливому ПФК «Суми» зіграв у нічию з лідером Першої ліги - ФК «Арсенал-Київ». Матч закінчився з рахунком 1:1.

Під завісу першого тайму рахунок відкрив Ярослав Галенко, а за кілька хвилин до кінця матчу «Арсенал-Київ» зміг уникнути поразки і зрівняв рахунок.

«Арсенал-Київ» – ПФК «Суми» – 1:1
Голи: ФНП (87 хв.) – Ярослав Галенко (43 хв.)

В перебіг матчу «каноніри» встигли зіграти в трьох складах:

Перший склад: Сітало, Деркач, Зозуля, ФНП, Домбровський, Майданевич, Кізілатеш, Старгородський, Бушман, Єрмаченко, Батальський.
Другий склад: ФНП, Мазур, Даценко, Трубочкін, Ібадов, Насімі, Семенюк, Матвєєв, ФНП, ФНП, ФНП.
Третій склад: Іванов, ФНП, Боровець, Дмитренко, ФНП, ФНП, Черненко, Семчук, ФНП, ФНП, ФНП.

Склад ПФК «Суми» 1 тайм: - Бубенцов, Акубардія, Вечурко, Галенко, Квасний, Лиховидько, Циколія, гравці на перегляді.
Склад ПФК «Суми» 2 тайм: -  Штанько, Богачов, Грищенко, Дурай, Єсип, гравці на перегляді.