Предраг ПАЖИН: «Я не повія, щоб пропонувати себе ЦСКА або Динамо»

Екс-захисник «Шахтаря» вважає, що є клуби, куди він ніколи б не перейшов

Предраг ПАЖИН: «Я не повія, щоб пропонувати себе ЦСКА або Динамо»
© Getty Images. Предраг Пажин (слева)

44-річний екс-захисник донецького «Шахтаря» та збірної Болгарії з футболу Предраг Пажин розповів про команди, в які ніколи би не перейшов під час ігрової кар’єри.

– У спілкуванні з пресою ви теж не були шаблонним. Одного разу гучно заявили: «Я не повія, щоб пропонувати себе».
– Це було ще в Болгарії. Я виступав за «Левскі», ставав чемпіоном країни. Раптом преса написала, мовляв, я пропонував свої послуги софійському ЦСКА, головному конкуренту моєї команди. Тоді і відповів, що я не повія, щоб пропонувати себе комусь. Тим більше, ЦСКА чи київському «Динамо». Це два головних суперники моїх команд. У мене є власне ім’я, авторитет і повага, щоб коли-небудь пропонувати себе їм. Я б навіть не пропонував свої послуги «Манчестер Юнайтед». Якщо хтось хоче – будь ласка, запрошуйте.

– Колись ви були власником квартири в Донецьку. Що з нею зараз?
– Хм, чесне слово, не знаю. Жодних зв’язків не маю. Колись справді у мене була квартира в Україні. Перед тим, як вирушав грати у Китай, придбав нерухомість у Донецьку. Там навіть мої речі залишилися. Що з ними, уявлення не маю.

Пажин захищав кольори «Шахтаря» з 2003 до 2005 року.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 24

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Vitaly Manko
      Vitaly Manko, 17.01.2018 18:20
    +1
    Crusaider, 17.01.2018 13:55
    Жах.
    Це містер Ніхто - його ніхто не пам`ята, але цей проросійський сайт розміщає про нього новину.
    Как ты за всех расписался прям.На секундочку, Пажин чемпион Югославии,Болгарии и Китая.Вот в Шахтёре его карьера не задалась,кроме колоритной внешности,с заклеенными мочками ушей из-за серёжек на играх,запомнился разве что постоянными "привозами".Что для центрального защитника очень нехорошо,к тому же скверным характером,и ШД сплавил его в Китай через два года нахождения в Донецке.По сравнению с его достижениями,судя по твоей логике,80 процентоов игроков ЧУкра - "мистер никто". диванный "эхсперт",блин.
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 17.01.2018 15:36
    0
    Твои вещи пошли на благо ДНР
    Cortazar
      Cortazar, 17.01.2018 15:35
    -2
    Предраг ПАЖИН: «Я не повія, щоб пропонувати себе ЦСКА або Динамо»
    __________________________________________________________________
    Очередной "бриллиант" селекции копанки! Гордость!
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 17.01.2018 14:51
    0
    doncan, 17.01.2018 13:51
    Всю жизнь болею за Шахтер. При этом помню болгарина Пеева, игравшего за Динамо. А вот Пажина, игравшего за Шахтер (22 матча как говорит Вики) не помню. Бывает же такое.
    А скільки вам зараз років що ви не пам'ятаєте такого гравця?!Краще на уроки ходіть, канікули вже закінчилися!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 17.01.2018 14:33
    +3
    Був такий викрашений бокопор, пам'ятаю його
    OM27
      OM27, 17.01.2018 14:10
    +8
    Марк Тимченко, 17.01.2018 12:47
    Ievgen Ieremenko, 17.01.2018 12:56
    --------
    Ну как же???
    В сезоне 2001-02 гг. Шахтер впервые стал чемпионом Украины, а в центре защиты была довольно-таки качественная пара африканских защитников Окоронкво-Ндиайе.
    Но они покинули клуб, а на смену им пришла "толпа безвестных временщиков" - Пажин, Бэркэуан, Лалатович, Вугдалич, Глевецкас. Вот первый и последний из этого списка были лучшими из худших, но не более.
    А потом подкатили Хюбшман и Левандовски, которые, кстати, начинали в защите, и понеслась...
    Можно сказать, началась эра больших побед Шахтера в Украине (как угодно можно относиться к этому клубу, но за 10 лет с 2004-го по 2014-й гг. они выиграли 8 чемпионств из 10-ти).
    Crusaider
      Crusaider, 17.01.2018 13:55
    -7
    Комментарий свернут. Показать
    Жах.
    Це містер Ніхто - його ніхто не пам`ята, але цей проросійський сайт розміщає про нього новину.
    barbernein
      barbernein, 17.01.2018 13:54
    +5
    Чому ж не пам'ятати, був такий сербоболгарин, учасник Євро-2004. Грав при Шустері та ранньому Луческу, коли у ШД було багато румунів.
    doncan
      doncan, 17.01.2018 13:51
    +6
    Всю жизнь болею за Шахтер. При этом помню болгарина Пеева, игравшего за Динамо. А вот Пажина, игравшего за Шахтер (22 матча как говорит Вики) не помню. Бывает же такое.
    Ievgen Ieremenko
      Ievgen Ieremenko, 17.01.2018 12:56
    +7
    вот хоть убей не помню такого. но по вьюхе адекватный
    Марк Тимченко
      Марк Тимченко, 17.01.2018 12:47
    +18
    Хтось його памятаэ?
    Марк Тимченко
      Марк Тимченко, 17.01.2018 12:47
    +18
    Хтось його памятаэ?
    OM27
      OM27, 17.01.2018 14:10
    +8
    Марк Тимченко, 17.01.2018 12:47
    Ievgen Ieremenko, 17.01.2018 12:56
    --------
    Ну как же???
    В сезоне 2001-02 гг. Шахтер впервые стал чемпионом Украины, а в центре защиты была довольно-таки качественная пара африканских защитников Окоронкво-Ндиайе.
    Но они покинули клуб, а на смену им пришла "толпа безвестных временщиков" - Пажин, Бэркэуан, Лалатович, Вугдалич, Глевецкас. Вот первый и последний из этого списка были лучшими из худших, но не более.
    А потом подкатили Хюбшман и Левандовски, которые, кстати, начинали в защите, и понеслась...
    Можно сказать, началась эра больших побед Шахтера в Украине (как угодно можно относиться к этому клубу, но за 10 лет с 2004-го по 2014-й гг. они выиграли 8 чемпионств из 10-ти).
    Ievgen Ieremenko
      Ievgen Ieremenko, 17.01.2018 12:56
    +7
    вот хоть убей не помню такого. но по вьюхе адекватный
    doncan
      doncan, 17.01.2018 13:51
    +6
    Всю жизнь болею за Шахтер. При этом помню болгарина Пеева, игравшего за Динамо. А вот Пажина, игравшего за Шахтер (22 матча как говорит Вики) не помню. Бывает же такое.
    barbernein
      barbernein, 17.01.2018 13:54
    +5
    Чому ж не пам'ятати, був такий сербоболгарин, учасник Євро-2004. Грав при Шустері та ранньому Луческу, коли у ШД було багато румунів.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 17.01.2018 14:33
    +3
    Був такий викрашений бокопор, пам'ятаю його
    Vitaly Manko
      Vitaly Manko, 17.01.2018 18:20
    +1
    Crusaider, 17.01.2018 13:55
    Жах.
    Це містер Ніхто - його ніхто не пам`ята, але цей проросійський сайт розміщає про нього новину.
    Как ты за всех расписался прям.На секундочку, Пажин чемпион Югославии,Болгарии и Китая.Вот в Шахтёре его карьера не задалась,кроме колоритной внешности,с заклеенными мочками ушей из-за серёжек на играх,запомнился разве что постоянными "привозами".Что для центрального защитника очень нехорошо,к тому же скверным характером,и ШД сплавил его в Китай через два года нахождения в Донецке.По сравнению с его достижениями,судя по твоей логике,80 процентоов игроков ЧУкра - "мистер никто". диванный "эхсперт",блин.
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 17.01.2018 15:36
    0
    Твои вещи пошли на благо ДНР
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 17.01.2018 14:51
    0
    doncan, 17.01.2018 13:51
    Всю жизнь болею за Шахтер. При этом помню болгарина Пеева, игравшего за Динамо. А вот Пажина, игравшего за Шахтер (22 матча как говорит Вики) не помню. Бывает же такое.
    А скільки вам зараз років що ви не пам'ятаєте такого гравця?!Краще на уроки ходіть, канікули вже закінчилися!