Australian Open. Матчи Свитолиной, Костюк и Бондаренко. Как это было

Как украинки в третий раунд турнира прошли

Australian Open. Матчи Свитолиной, Костюк и Бондаренко. Как это было
© Getty Images. Марта Костюк

В ночь со вторника на среду сразу три украинские теннисистки сыграют на центральных кортах Australian Open. Поединки Элины Свитолиной, Марты Костюк и Катерины Бондарнеко стартуют одновременно – в 02:00 по Киеву.

В эту новость ближе к началу поединков будут добавлены видеотрансляции.

Australian Open. Второй круг (1/32 финала)

Элина Свитолина (Украина) – Катерина Синякова (Чехия) – 4:6, 6:2, 6:1

Марта Костюк (Украина) – Оливия Роговска (Австралия) – 6:3, 7:5

 

Катерина Бондаренко (Украина) – Анастасия Павлюченкова (Россия) – 6:2, 6:3

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    desantnichek
      desantnichek, 17.01.2018 06:42
    +4
    На жаль вночі спав, на такі звитяги як дивитись теніс вночі я ще не дозрів, але яка радість зранку встати і побачити, що всі наші дівчата пройшли далі!!!! Ймовірність такого розвороту подій була доволі маленька, але дівчата молодці - далі буде))!!!!
    Цікаво подивитись на гру Еліни і Марти - зірка проти майбутньої зірки, але жаль, що однієї з них ми не побачимо в слідуючому раунді. Навіть трохи важко буде дивитись цей матч, бо хотілося щоб Марта крокувала далі і творила сенсації, а з іншоо боку хочеться перемоги Еліни на АО.
    blade2017
      blade2017, 17.01.2018 04:57
    +2
    Молодцы, девушки! С победами нас всех!
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 17.01.2018 04:55
    +9
    olya403, 17.01.2018 04:41
    Не знаю, як тепер заснути після стількох емоцій. Але не шкодую, що замість сну вболівала за наших дівчат. Не часто ж таке буває, як сьогодні. Красуням нашим добре відпочити і радувати нас і надалі!
    подивись футбол карпати - сталь, точно заснеш
    olya403
      olya403, 17.01.2018 04:41
    +3
    Не знаю, як тепер заснути після стількох емоцій. Але не шкодую, що замість сну вболівала за наших дівчат. Не часто ж таке буває, як сьогодні. Красуням нашим добре відпочити і радувати нас і надалі!
    He_ParaziT
      He_ParaziT, 17.01.2018 04:38
    +8
    Щоб я ще робив у свої 20, як не теніс ночами дивився???
    Станислав Матусевич
      Станислав Матусевич, 17.01.2018 04:38
    +7
    Ох, заставила поволноваться Элина! Хорошо еще, что так все закончилось. Марту с ней будет очень интересно увидеть.
    В целом девчата умницы, все трое прошли дальше. Еще б Долгополов поддержал, вообще супер было бы. А теперь спать!
    vit-2
      vit-2, 17.01.2018 04:37
    +2
    Хотілось щоб на АО надалі українок вибивали тільки інші українки
    vit-2
      vit-2, 17.01.2018 04:36
    +3
    Усі наші дівчата молодці. Усіх із перемогою українок.
    П.с. А тепер можна хоч 2 годинки ще поспати , а потім дрімати на роботі
    serg822010
      serg822010, 17.01.2018 04:35
    +1
    видео не смог посмотреть,спасибо за комментарии
    kolbasss
      kolbasss, 17.01.2018 04:35
    +1
    Вадім Рубік, 17.01.2018 04:32
    Єсс,іди сюди!!троє вже як мінімум вийшли в третій раунд і одна українка,автоматично в четвертий
    А одна автоматично не пройшла(
    yomayo17
      yomayo17, 17.01.2018 04:34
    +3
    Тепер Саньку сама доля веліла взяти приклад з дівчат. Вже мовчу про Лесю.
    He_ParaziT
      He_ParaziT, 17.01.2018 04:34
    +3
    Шкода тільки, що вже 100% одна з наших красунь не пройде наступне коло. А так всіх з перемогою!!!
    serg822010
      serg822010, 17.01.2018 04:34
    +2
    здорово,все прошли
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 17.01.2018 04:32
    +3
    Єсс,іди сюди!!троє вже як мінімум вийшли в третій раунд і одна українка,автоматично в четвертий
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 17.01.2018 04:32
    +2
    Всіх з перемогою))) завтра( ой сьогодні) Долгополов зранку має продовжити нічну звитягу ))
    Alexsandr Roy
      Alexsandr Roy, 17.01.2018 04:32
    0
    А Долгополов наверное проиграет, уж очень плохо он провел матч против Хайдер Мауера
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 17.01.2018 04:32
    +4
    ALL UKRAINE 3d ROUND CLASH
    nm1607
      nm1607, 17.01.2018 04:32
    +3
    Ну що ж гарна безсонна ніч. Гра і Світоліни, і Марти були неважними. Надіюся, що кращі є попереду. Навіть не памятаю, коли Світоліна була така депресивна. Добре, що Синякова так само чудила.Ну що можна рохи і поспати.
    yomayo17
      yomayo17, 17.01.2018 04:32
    +1
    Мій прогноз збувся. МОЛОДЧИНКИ!!!
    olya403
      olya403, 17.01.2018 04:31
    +2
    Ффух, нервів пішло багатенько)))
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 17.01.2018 04:55
    +9
    olya403, 17.01.2018 04:41
    Не знаю, як тепер заснути після стількох емоцій. Але не шкодую, що замість сну вболівала за наших дівчат. Не часто ж таке буває, як сьогодні. Красуням нашим добре відпочити і радувати нас і надалі!
    подивись футбол карпати - сталь, точно заснеш
    He_ParaziT
      He_ParaziT, 17.01.2018 04:38
    +8
    Щоб я ще робив у свої 20, як не теніс ночами дивився???
    Станислав Матусевич
    online
      Станислав Матусевич, 17.01.2018 04:38
    +7
    Ох, заставила поволноваться Элина! Хорошо еще, что так все закончилось. Марту с ней будет очень интересно увидеть.
    В целом девчата умницы, все трое прошли дальше. Еще б Долгополов поддержал, вообще супер было бы. А теперь спать!
    Alexsandr Roy
      Alexsandr Roy, 17.01.2018 03:40
    +7
    Элина, Марта тебя ждёт в 1/16!!!
    Alexsandr Roy
      Alexsandr Roy, 17.01.2018 03:27
    +7
    Тем временем Катя вышла в 3ий круг. Поздравляю!
    vit-2
      vit-2, 17.01.2018 04:12
    +6
    Взагалі то сьогоднішня гра Еліни як би і традиційна для перших раундів, лише потім вона включається у вирішальних стадіях. Так що на даному етапі треба судити по результату, а не по якості гри українки. Тому я просто вболіваю за результат, без жодних висновків.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 17.01.2018 03:44
    +6
    Молодці дівчата, в Катю не вірив, а вона перша перемогла ))
    Марта-майбутнє тенісу, дуже багато дитячих зривів, але в 15 років очікувано. Головне що величезний потенціал.
    Еліна по статусу першою повинна була закінчувати, але без валідолу вона ніяк ))
    rumata_k
      rumata_k, 17.01.2018 03:40
    +6
    Мартуська!!!! Фьост оф олл - слава Україні ))))
    Станислав Матусевич
    online
      Станислав Матусевич, 17.01.2018 03:40
    +6
    МАРТА!!!!!!!!!
    SandroKing
    online
      SandroKing, 17.01.2018 02:54
    +6
    Костюк уже с судьей ругается, что значит ТОП с детства)
    olya403
      olya403, 17.01.2018 03:41
    +5
    Еля, не підведи!!!
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 17.01.2018 03:41
    +5
    Катю і Марту з перемогами,бравво,а Каті велике дякую ще і за ставку,Еліна проснулась
    Steep
      Steep, 17.01.2018 03:41
    +5
    Марта принцесса !!!
    airwolf77
      airwolf77, 17.01.2018 03:32
    +5
    Катюша-супер,разбила бурятку...поделом тваринам
    desantnichek
      desantnichek, 17.01.2018 06:42
    +4
    На жаль вночі спав, на такі звитяги як дивитись теніс вночі я ще не дозрів, але яка радість зранку встати і побачити, що всі наші дівчата пройшли далі!!!! Ймовірність такого розвороту подій була доволі маленька, але дівчата молодці - далі буде))!!!!
    Цікаво подивитись на гру Еліни і Марти - зірка проти майбутньої зірки, але жаль, що однієї з них ми не побачимо в слідуючому раунді. Навіть трохи важко буде дивитись цей матч, бо хотілося щоб Марта крокувала далі і творила сенсації, а з іншоо боку хочеться перемоги Еліни на АО.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 17.01.2018 04:32
    +4
    ALL UKRAINE 3d ROUND CLASH
    Alexsandr Roy
      Alexsandr Roy, 17.01.2018 04:15
    +4
    Rostik Karpa, 17.01.2018 04:14
    хто знає, в якій годині і коли Цуренко буде грати проти....когось із них ?
    Цуренко завтра против Радванской
    dudya
      dudya, 17.01.2018 03:53
    +4
    Утро в мельбурне просто шикарное) Элина только спать не отпускает)
    Alexsandr Roy
      Alexsandr Roy, 17.01.2018 03:42
    +4
    Марта говорит '' я счастлива ''
    Умничка наша
    yomayo17
      yomayo17, 17.01.2018 03:41
    +4
    Ну, МАРТУСЯ! Слів нема!