Гравці Карпат зустрілися з воїнами АТО

Бійці поспілкувалися з тренерами та футболістами львівської команди

ФК Карпаты
© ФК Карпаты

Після ранкового тренування напередодні, на «зелено-білих» чекала несподівана зустріч. На заміську базу, що в Брюховичах, завітали воїни АТО, аби погостювати в улюбленої команди.

«Наші бійці давно хотіли зустрітись з карпатівцями. Вони захоплюються їхньою чіткою патріотичною позицією. Це нам дуже імпонує», – розповідає керівник «Об’єднання Добровольців» Олена Живко.

«Зустріч залишила по собі лиш хороші враження та емоції. Хлопці на мить забули про всі негаразди та зарядились неймовірним позитивом. Для нас це була як маленька реабілітація. Футболісти спілкувалися з нашими бійцями, висловили їм вдячність, адже завдяки нашим хлопцям команди можуть спокійно грати у футбол», – підсумувала пані Олена.

Бійці АТО не тільки отримали можливість поспілкуватись з тренерами та футболістами «Карпат», а й наживо поспостерігати за роботою «зелено-білих» у тренажерному залі.

«Такі зустрічі дають додаткове натхнення. Сказав хлопцям, що двері на базу «Карпат» для них завжди відчинені», – додав Артем Федецький.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  mizu
  online
    mizu, 13.01.2018 18:09
  -4
  А шахті слабо?
  L_Tc
    L_Tc, 13.01.2018 20:27
  0
  mizu, 13.01.2018 18:09
  А шахті слабо?
  Чого саме Шахті, я хоч ніколи не був вболілвальником їхньої команди (окрім ЛЧ і ЛЄ) краще за все хай всі наші команди проводитимуть такі зустрічі, щоб футболісти знали і розуміли дух і силу своїх команнд, щоб грати їх мотивували не тільки бонуси в контракті, а й ті сподівання, які на них покладають люди в яких кожен день може стати останнім!
  Rostik Karpa
    Rostik Karpa, 13.01.2018 21:39
  -2
  Фотка воїнів АТО з якимись вівцями
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.