ОФІЦІЙНО: Кожанов та Поступаленко — гравці Вереса

Обидва футболісти прийшли в клуб на правах вільних агентів

ОФІЦІЙНО: Кожанов та Поступаленко — гравці Вереса
© ФК Олимпик. Антон Поступаленко

«Верес» підписав контракти із двома футболістами. Гравцями червоно-чорної команди стали Денис Кожанов та Антон Поступаленко. Обидва півзахисники приєдналися до клубу у статусі вільних агентів та уклали з «Вересом» угоди терміном на 2 роки.

Денис Кожанов народився 13 червня 1987 року у місті Гірник Донецької області. Вихованець ФК «Маріуполь». Раніше виступав за донецький «Шахтар», «Карпати», «Севастополь», «Дачію» (Молдова) та «Маріуполь». Зіграв 4 матчі за збірну України.

Антон Поступаленко народився 28 серпня 1988 року у Харкові. Вихованець харківської ДЮСШ-13. Раніше виступав за «Металіст», «Закапраття», алчевську «Сталь», донецький «Металург», кам`янську «Сталь» та «Олімпік». Зіграв 5 матчів за молодіжну та юнацьку збірні України.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Верес

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    nordik1980
      nordik1980, 12.01.2018 11:07
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    tolik.61fut, 11.01.2018 21:55
    Це не підсилення мого Вереса, а працевлаштування. А значить і нема мети на підсилення.Якого гол.тренера взяли, такого рівня і гравців беруть.Чекаємо на здачу позицій.
    який президент - така і команда буде. хахльов- такий самий самодур-неадекват у футболі як суркіс-малий і димінський
    nordik1980
      nordik1980, 12.01.2018 11:06
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    tolik.61fut, 11.01.2018 21:55
    Це не підсилення мого Вереса, а працевлаштування. А значить і нема мети на підсилення.Якого гол.тренера взяли, такого рівня і гравців беруть.Чекаємо на здачу позицій.
    sanikaso
      sanikaso, 11.01.2018 23:43
    0
    Dragon9, 11.01.2018 19:24
    Болію за верес
    Хочется болеть! Но вот только с таким тренером....Хорошего же или как для новичков! ...
    tolik.61fut
      tolik.61fut, 11.01.2018 21:55
    +5
    Це не підсилення мого Вереса, а працевлаштування. А значить і нема мети на підсилення.Якого гол.тренера взяли, такого рівня і гравців беруть.Чекаємо на здачу позицій.
    Dragon9
      Dragon9, 11.01.2018 19:24
    +1
    Болію за верес
    sanchos78
      sanchos78, 11.01.2018 17:34
    +1
    туда-сюда
    tolik.61fut
      tolik.61fut, 11.01.2018 21:55
    +5
    Це не підсилення мого Вереса, а працевлаштування. А значить і нема мети на підсилення.Якого гол.тренера взяли, такого рівня і гравців беруть.Чекаємо на здачу позицій.
    Dragon9
      Dragon9, 11.01.2018 19:24
    +1
    Болію за верес
    sanchos78