Ярмоленко отметился ассистом в матче с Зюльте-Варегемом

Украинский вингер отдал результативный пас в товарищеском поединке

Ярмоленко отметился ассистом в матче с Зюльте-Варегемом
© ФК Боруссия Дортмунд. Андрей Ярмоленко (справа)

28-летний вингер дортмундской «Боруссии» и сборной Украины по футболу Андрей Ярмоленко отметился голевым пасом в товарищеском матче против бельгийского  клуба «Зюлте-Варегем».

На 42-й минуте встречи Ярмоленко точной передачей вывел на ворота Обамеянга, которому оставалось только не попасть во вратаря. Обамеянг сделал счет 2:2.

Матч завершился со счетом 3:2 в пользу «Боруссии».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Боруссия Дортмунд

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    cucumber
      cucumber, 09.01.2018 19:38
    0
    неплохая связочка образовалась
    airwolf77
      airwolf77, 09.01.2018 13:42
    -2
    winger_ua, 08.01.2018 20:14
    Как же мало нам рассказывают о СУПЕРГЕНИИ МИРОВОГО ФУБОЛА!!! Хочу знать, как он сходил в туалет, начались ли у него ночные поллюции, не жмет ли его среднему пальцу на левой ноге бутс... Да, мало ли чего может интересовать настоящего любителя спорта в жизни ФУТБОЛЬНОГО СУПЕРМЕНА? Слава Богу, прошли времена всяких пеле, марадон, блохиных и мы живем в одной эпохе с ЯРМОЛЕНКО, КОНОПЛЯНКОЙ... Почищу клавиатуру и помою руки...
    все же лучше читать,чем-- Любит ли Халк " русский борщ",как спал Какорин..кстати,данный сайт совсем пропустил новости,об умерщвлении двух расийских спортсменов,не так давно,на межэтнической почве ...пауэрлифтера Драчева,и борца Власко,что на мой взгляд,неправильно
    Tsvik12
      Tsvik12, 09.01.2018 10:39
    0
    Yuryan, 09.01.2018 01:18
    Ну по перше це не тренування.. а товариська зустріч на зборах...
    По друге річ іде про УКРАЇНСЬКОГО футболіста в топ клубі! І ця новина говорить про те що Ярмоленко залишається корисним гравцем топ клубу одного з найтоповіших чемпіонатів!
    По третє!!! Є пару таких людей як ти які вважають цю новину мало важливою!! Але є багато таких кому цікаво як проводить міжсезоння один з найкращих футболістів в історії УКРАЇНИ!
    Тому, якщо тобі новина не цікава, ти не зобов’язаний її переглядати!!! А в відділі футболу ( в міжсезонні ) це дуже навіть цікава і приємна стаття для УКРАЇНСЬКОГО вболівальника!!!
    А такі як ти можуть ігнорити такі новини вибльовувати свій бруд під новинами накшталт «Фред от-перейде чи то в МЮ чи то ще десь»
    Тепер тобі зрозуміло чому тебе мінусують?
    Я не спорю, що такі новини мають публікувати. Сам дивлюся матчі Борусії. АЛЕ, ну результативний пас на зборах - це точно не в головних новинах має бути. Давайте в головну новину ставити фотки Коноплі з інстаграм. Я розумію, що то наші найкращі футболісти, що всі (я теж) за ними слідкують, але це не топ-новини.
    А теми про переходи Фреда і Бернарда навіть не коментую...там просто нема чого коментувати.
    john_vin2
      john_vin2, 09.01.2018 09:46
    +3
    tsvik12, 08.01.2018 22:46
    Я перестаю розуміти відвідувачів сайта. Ярмола зробив пас реально на тренуванні. Це поставили в головні новини. Моє зауваження про це замінусували. Маразм.
    Мля, кроти взагалі показують такі матчі на Футболах...
    adrian19
      adrian19, 09.01.2018 09:39
    -2
    Гениальная игра, гениальная операторская работа, Оскара!!
    stoyura
      stoyura, 09.01.2018 09:05
    -2
    Здувається Ярмола( такими темпами скоро буде лавці асистувати!
    rux_IF
      rux_IF, 09.01.2018 08:07
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    tsvik12, 08.01.2018 22:46
    Я перестаю розуміти відвідувачів сайта. Ярмола зробив пас реально на тренуванні. Це поставили в головні новини. Моє зауваження про це замінусували. Маразм.
    На цьому тренуванні було більше глядачів, чим на офіційному матчі ЧУ між Ворсклою і Олімпіком.
    Якщо ти не бачиш різниці між товарняком і тренуванням, твої проблеми.
    Віктор
      Віктор, 09.01.2018 03:39
    -2
    Скоро в Динамо возвратится?
    Yuryan
      Yuryan, 09.01.2018 01:18
    +4
    tsvik12, 08.01.2018 22:46
    Я перестаю розуміти відвідувачів сайта. Ярмола зробив пас реально на тренуванні. Це поставили в головні новини. Моє зауваження про це замінусували. Маразм.
    Ну по перше це не тренування.. а товариська зустріч на зборах...
    По друге річ іде про УКРАЇНСЬКОГО футболіста в топ клубі! І ця новина говорить про те що Ярмоленко залишається корисним гравцем топ клубу одного з найтоповіших чемпіонатів!
    По третє!!! Є пару таких людей як ти які вважають цю новину мало важливою!! Але є багато таких кому цікаво як проводить міжсезоння один з найкращих футболістів в історії УКРАЇНИ!
    Тому, якщо тобі новина не цікава, ти не зобов’язаний її переглядати!!! А в відділі футболу ( в міжсезонні ) це дуже навіть цікава і приємна стаття для УКРАЇНСЬКОГО вболівальника!!!
    А такі як ти можуть ігнорити такі новини вибльовувати свій бруд під новинами накшталт «Фред от-перейде чи то в МЮ чи то ще десь»
    Тепер тобі зрозуміло чому тебе мінусують?
    tsvik12
      tsvik12, 08.01.2018 22:46
    -9
    Я перестаю розуміти відвідувачів сайта. Ярмола зробив пас реально на тренуванні. Це поставили в головні новини. Моє зауваження про це замінусували. Маразм.
    tsvik12
      tsvik12, 08.01.2018 21:22
    -8
    В трійку головних новин? Серйозно?
    yaarik
      yaarik, 08.01.2018 21:04
    -2
    Max Salnikov, 08.01.2018 19:13
    і відео найшли просто ......жесть
    Вот ссылочка на видео с полным моментом этого гола. Видео из трансляции: https://streamable.com/s0ebi
    jimmi1986
      jimmi1986, 08.01.2018 20:49
    +1
    Или смотреть фотки жены Морозюка?
    jimmi1986
      jimmi1986, 08.01.2018 20:48
    +8
    Valeronvs, 08.01.2018 19:00
    Может каждый пас Ярмоленко показывать?
    А лучше читать о Хачериди который переходит в ШД? Или о гипотетическом интересе клубов АПЛ к Степаненко?
    zhyr
      zhyr, 08.01.2018 20:37
    +4
    це вже наче 3-й асист в новому році?
    zhyr
      zhyr, 08.01.2018 20:36
    +25
    winger_ua, 08.01.2018 20:14
    Как же мало нам рассказывают о СУПЕРГЕНИИ МИРОВОГО ФУБОЛА!!! Хочу знать, как он сходил в туалет, начались ли у него ночные поллюции, не жмет ли его среднему пальцу на левой ноге бутс... Да, мало ли чего может интересовать настоящего любителя спорта в жизни ФУТБОЛЬНОГО СУПЕРМЕНА? Слава Богу, прошли времена всяких пеле, марадон, блохиных и мы живем в одной эпохе с ЯРМОЛЕНКО, КОНОПЛЯНКОЙ... Почищу клавиатуру и помою руки...
    для особливо "розумних" - в списку новин написано заголовок....бачиш "Ярмоленко", не заходь і не читай....в чому проблема? новина про гравця збірної України, не подобається, читай про бразильців
    winger_ua
      winger_ua, 08.01.2018 20:14
    -23
    Как же мало нам рассказывают о СУПЕРГЕНИИ МИРОВОГО ФУБОЛА!!! Хочу знать, как он сходил в туалет, начались ли у него ночные поллюции, не жмет ли его среднему пальцу на левой ноге бутс... Да, мало ли чего может интересовать настоящего любителя спорта в жизни ФУТБОЛЬНОГО СУПЕРМЕНА? Слава Богу, прошли времена всяких пеле, марадон, блохиных и мы живем в одной эпохе с ЯРМОЛЕНКО, КОНОПЛЯНКОЙ... Почищу клавиатуру и помою руки...
    grifon
      grifon, 08.01.2018 20:01
    -1
    може ще фотошоп? дурне
    Valeronvs
      Valeronvs, 08.01.2018 19:59
    -6
    Товарищеская игра, видео снято на мобильный телефон за воротами и еще забыли написать видео дня. Это как с Коноплянкой ранее было - забил гол на тренировке, сделал селфи на тренировке и т.д. А минусы мне за что поставили?
    Max Salnikov
      Max Salnikov, 08.01.2018 19:13
    +9
    і відео найшли просто ......жесть
    zhyr
      zhyr, 08.01.2018 20:36
    +25
    winger_ua, 08.01.2018 20:14
    Как же мало нам рассказывают о СУПЕРГЕНИИ МИРОВОГО ФУБОЛА!!! Хочу знать, как он сходил в туалет, начались ли у него ночные поллюции, не жмет ли его среднему пальцу на левой ноге бутс... Да, мало ли чего может интересовать настоящего любителя спорта в жизни ФУТБОЛЬНОГО СУПЕРМЕНА? Слава Богу, прошли времена всяких пеле, марадон, блохиных и мы живем в одной эпохе с ЯРМОЛЕНКО, КОНОПЛЯНКОЙ... Почищу клавиатуру и помою руки...
    для особливо "розумних" - в списку новин написано заголовок....бачиш "Ярмоленко", не заходь і не читай....в чому проблема? новина про гравця збірної України, не подобається, читай про бразильців
    Max Salnikov
      Max Salnikov, 08.01.2018 19:13
    +9
    і відео найшли просто ......жесть
    jimmi1986
      jimmi1986, 08.01.2018 20:48
    +8
    Valeronvs, 08.01.2018 19:00
    Может каждый пас Ярмоленко показывать?
    А лучше читать о Хачериди который переходит в ШД? Или о гипотетическом интересе клубов АПЛ к Степаненко?
    Yuryan
      Yuryan, 09.01.2018 01:18
    +4
    tsvik12, 08.01.2018 22:46
    Я перестаю розуміти відвідувачів сайта. Ярмола зробив пас реально на тренуванні. Це поставили в головні новини. Моє зауваження про це замінусували. Маразм.
    Ну по перше це не тренування.. а товариська зустріч на зборах...
    По друге річ іде про УКРАЇНСЬКОГО футболіста в топ клубі! І ця новина говорить про те що Ярмоленко залишається корисним гравцем топ клубу одного з найтоповіших чемпіонатів!
    По третє!!! Є пару таких людей як ти які вважають цю новину мало важливою!! Але є багато таких кому цікаво як проводить міжсезоння один з найкращих футболістів в історії УКРАЇНИ!
    Тому, якщо тобі новина не цікава, ти не зобов’язаний її переглядати!!! А в відділі футболу ( в міжсезонні ) це дуже навіть цікава і приємна стаття для УКРАЇНСЬКОГО вболівальника!!!
    А такі як ти можуть ігнорити такі новини вибльовувати свій бруд під новинами накшталт «Фред от-перейде чи то в МЮ чи то ще десь»
    Тепер тобі зрозуміло чому тебе мінусують?
    zhyr
      zhyr, 08.01.2018 20:37
    +4
    це вже наче 3-й асист в новому році?
    john_vin2
      john_vin2, 09.01.2018 09:46
    +3
    tsvik12, 08.01.2018 22:46
    Я перестаю розуміти відвідувачів сайта. Ярмола зробив пас реально на тренуванні. Це поставили в головні новини. Моє зауваження про це замінусували. Маразм.
    Мля, кроти взагалі показують такі матчі на Футболах...
    Max Salnikov
      Max Salnikov, 08.01.2018 19:12
    +2
    ну ви пізд оперативні, і відео на
    rux_IF
      rux_IF, 09.01.2018 08:07
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    tsvik12, 08.01.2018 22:46
    Я перестаю розуміти відвідувачів сайта. Ярмола зробив пас реально на тренуванні. Це поставили в головні новини. Моє зауваження про це замінусували. Маразм.
    На цьому тренуванні було більше глядачів, чим на офіційному матчі ЧУ між Ворсклою і Олімпіком.
    Якщо ти не бачиш різниці між товарняком і тренуванням, твої проблеми.
    jimmi1986
      jimmi1986, 08.01.2018 20:49
    +1
    Или смотреть фотки жены Морозюка?
    cucumber
      cucumber, 09.01.2018 19:38
    0
    неплохая связочка образовалась
    Tsvik12
      Tsvik12, 09.01.2018 10:39
    0
    Yuryan, 09.01.2018 01:18
    Ну по перше це не тренування.. а товариська зустріч на зборах...
    По друге річ іде про УКРАЇНСЬКОГО футболіста в топ клубі! І ця новина говорить про те що Ярмоленко залишається корисним гравцем топ клубу одного з найтоповіших чемпіонатів!
    По третє!!! Є пару таких людей як ти які вважають цю новину мало важливою!! Але є багато таких кому цікаво як проводить міжсезоння один з найкращих футболістів в історії УКРАЇНИ!
    Тому, якщо тобі новина не цікава, ти не зобов’язаний її переглядати!!! А в відділі футболу ( в міжсезонні ) це дуже навіть цікава і приємна стаття для УКРАЇНСЬКОГО вболівальника!!!
    А такі як ти можуть ігнорити такі новини вибльовувати свій бруд під новинами накшталт «Фред от-перейде чи то в МЮ чи то ще десь»
    Тепер тобі зрозуміло чому тебе мінусують?
    Я не спорю, що такі новини мають публікувати. Сам дивлюся матчі Борусії. АЛЕ, ну результативний пас на зборах - це точно не в головних новинах має бути. Давайте в головну новину ставити фотки Коноплі з інстаграм. Я розумію, що то наші найкращі футболісти, що всі (я теж) за ними слідкують, але це не топ-новини.