Брисбен. Элина Свитолина с боем вышла в полуфинал

Украинка прошла дальше на отказе соперницы в третьем сете

Брисбен. Элина Свитолина с боем вышла в полуфинал
© Getty Images
Первая ракетка Украины Элина Свитолина с боями пробилась в полуфинал турнира WTA в Брисбене.
 
В матче третьего раунда харьковчанка встречалась с девятой ракеткой мира Йоханной Контой. Первая партия получилась для Элины провальной, Конта разгромила украинку 6:1. 
 
Не менее тяжелым вышел и второй сет, в котором соперницы брали каждая свои подачи. На тай-брейке Конта отыграла один сет-бол при счете 5:6, но Свитолина выиграла два очка подряд, а вместе с ними и партию.
 
Перед стартом третьего сета британка взяла медицинский перерыв, а потом при счете 2:3 снялась с матча.
 
За выход в финал Свитолина поспорит с победительницей матча Плишкова – Канепи.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    vit-2
      vit-2, 04.01.2018 19:26
    +1
    Цього року в Еліни буде стільки суперниць що аж лячно робиться. Декілька нових екс перших ракеток світу (Халеп, Мугуруса, Плішкова), яка вже побувавши в статусі кращої ракетки світу, будуть почувати себе впевненіше, мабуть, оживе Кербер, якій майже нічого не треба захищати в плані рейтингу, повернуться Сирена, Квітова, Шарапова, може, Кіс оговтається від травм, Остапенко теж буде знати собі ціну... Спробуй у такій компанії відстояти своє. На одних морально-вольових на минулорічному рівні це буде дуже проблематично зробити. Еліні в 2018 однозначно треба додавати у всіх своїх проблемних елементах, які і так усі добре знають, тому знову повторювати зайве...
    vit-2
      vit-2, 04.01.2018 19:11
    +1
    Avatarr83, 04.01.2018 18:38
    Я просто сміюсь тут з коментів , які тут привозносять Еліну і навпаки стібуться з британки, типу не рівень Еліни, на класі виграла, Конта слаба духом, їй фізики не хватає....хочу задати їм просте питання.. ви взагалі вчора дивились гру експерти херові, нагадаю таким, вчора британка в першому сеті зробила з Еліни статиста, відавши їй лише один гейм!, чого не вдавалось вже давно нікому, це добре що в другому сеті Еліна змогла додати і всеодно Конта не програла ні оного гейма, попри те в Еліни було 5 брейків, ні один не змогла використати.. втой час як в суперниці практично все виходило, іноді здавалось що це її день і українка безсила перед таким фартом британки.. майже всі довгі розиграші завергшувались на її користь що і показує статистика вінерів, яких аж під 50 , в Еліни лише 21, тому друга партія це яб неазвав більше словом "вигризла" на вольових. Навіть у виріашльній партія британка не виглядала гіршою, на час зупинки Еліна не зробила жодного брейку, тому як мінімум можна сказати що Конта грала не гірше, а в багатьох компонетах перевершила Еліну. Травма британки це як везіння, хоча якби Еліна не вигризла б другу патрію британка пройшла б далі. Нам радість, а вних вже друге поспіль їхні накращі їзнімаються через травму. Сьогодні свято на нашій вулиці. Далі буде ще важче, там надіятимсь на травму не варто. Замітив що в Еліни слабе місце її друга подача і Плішкова це теж буде використовувати, як і в попередній їхній зустрічі.
    Це все начебто так, але на данному етапі сезону для тенісистів, особливо жінок, результат є важливішим, ніж якість гри. Перемоги це позитивні емоції, впевненість у власних силах, рейтингові очки, врешті решт... Особливо це актуально для Еліни, яка виграла в першій половині сезону 2017 цілих 4 турніри. Не так важливо що вона покаже конкретно зараз із Плішковою, а було б дуже добре якщо б Еліна захистила в цьому сезоні свої минулорічні досягнення та/або зробить якісний крок вперед у мейджерах. Ну і щоб здоров'я не ставало на заваді, як це було в 2-ій половині сезону 2017.
    Avatarr83
      Avatarr83, 04.01.2018 18:38
    +1
    Я просто сміюсь тут з коментів , які тут привозносять Еліну і навпаки стібуться з британки, типу не рівень Еліни, на класі виграла, Конта слаба духом, їй фізики не хватає....хочу задати їм просте питання.. ви взагалі вчора дивились гру експерти херові, нагадаю таким, вчора британка в першому сеті зробила з Еліни статиста, відавши їй лише один гейм!, чого не вдавалось вже давно нікому, це добре що в другому сеті Еліна змогла додати і всеодно Конта не програла ні оного гейма, попри те в Еліни було 5 брейків, ні один не змогла використати.. втой час як в суперниці практично все виходило, іноді здавалось що це її день і українка безсила перед таким фартом британки.. майже всі довгі розиграші завергшувались на її користь що і показує статистика вінерів, яких аж під 50 , в Еліни лише 21, тому друга партія це яб неазвав більше словом "вигризла" на вольових. Навіть у виріашльній партія британка не виглядала гіршою, на час зупинки Еліна не зробила жодного брейку, тому як мінімум можна сказати що Конта грала не гірше, а в багатьох компонетах перевершила Еліну. Травма британки це як везіння, хоча якби Еліна не вигризла б другу патрію британка пройшла б далі. Нам радість, а вних вже друге поспіль їхні накращі їзнімаються через травму. Сьогодні свято на нашій вулиці. Далі буде ще важче, там надіятимсь на травму не варто. Замітив що в Еліни слабе місце її друга подача і Плішкова це теж буде використовувати, як і в попередній їхній зустрічі.
    blade2017
      blade2017, 04.01.2018 15:16
    +1
    Andrey Balkonsky
    Я не хочу расхваливать Конту. Я болею не за нее.) Но я думаю, что она очень сильна. Сегодняшняя игра, особенно начало, яркое тому доказательство. И подача у нее великолепная. Только на характере Элина переломила ход встречи. Ну а травмы - это неизбежная проблема профессиональной спортсменки.
    Еще пару слов про Йоханну. Она пять лет назад стала гражданкой Великобритании. До этого она была австралийкой. Думаю, для нее это было дополнительной мотивацией хорошо выступить именно в Австралии.
    Тем ценнее победа Элины.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 04.01.2018 15:05
    +1
    Да і Плішкова сьодні нічого непоказала,постійно нервувалась і отскочила з один три
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 04.01.2018 15:02
    0
    Станислав Матусевич, 04.01.2018 14:23
    Пока посмотрел только обзор, но по статистике похоже, что Конта играла хорошо. Тем ценнее, что в этой ситуации удалось выиграть сет, и физически этой борьбы не выдержала именно британка.
    Тем не менее, Плишкова - это улучшенный вариант Конты, и если ей давать возможность играть в свою игру, то результат будет тот же, что и год назад в том же Брисбене. Чтобы этого не случилось, нужно сразу включать подачу и мощный теннис.
    Процент першої подачі був в другому сеті коло 80,Еліна програвала довгі розіграші,але легко вигравала своєю подачею,несказав би що Еліна грала негостро навіть в першому сеті,часто невезло на чужій подачі
    Станислав Матусевич
      Станислав Матусевич, 04.01.2018 14:23
    +3
    Пока посмотрел только обзор, но по статистике похоже, что Конта играла хорошо. Тем ценнее, что в этой ситуации удалось выиграть сет, и физически этой борьбы не выдержала именно британка.
    Тем не менее, Плишкова - это улучшенный вариант Конты, и если ей давать возможность играть в свою игру, то результат будет тот же, что и год назад в том же Брисбене. Чтобы этого не случилось, нужно сразу включать подачу и мощный теннис.
    Eurospring
      Eurospring, 04.01.2018 13:15
    0
    Еліна вже може налаштовуватися на Плішкову в 1/2
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 04.01.2018 13:11
    +2
    k_sarioglo@i.ua, 04.01.2018 11:50
    У Свитолиной огромный потенциал ей бы стабильности и активности больше...Помню ее матч с Киз на ЮС Опен - как там можно было проиграть?Да очень просто-активная игра Киз в итоге перевесила. А Элина просто ждала ошибок американки и в итоге не дождалась их в решающий момент...
    И в Шлемах дальше 4-го круга пока не доходит именно поэтому.
    В минулому році чвертьфінал на ролан гарос
    olya403
      olya403, 04.01.2018 12:59
    +1
    Таки вигризла Плішкова другий сет, 7-5
    Eurospring
      Eurospring, 04.01.2018 12:28
    +1
    Вже 3:3
    qukazen
      qukazen, 04.01.2018 12:21
    +1
    olya403, 04.01.2018 12:03
    А тим часом Канепі взяла перший сет у Плішкової
    І веде 3:1 у другій...
    olya403
      olya403, 04.01.2018 12:03
    +2
    А тим часом Канепі взяла перший сет у Плішкової
    space1961
      space1961, 04.01.2018 12:02
    -1
    князек,Жванецкий одессит?
    Zhez53
      Zhez53, 04.01.2018 11:52
    -1
    LAZIO, 04.01.2018 07:58
    Почав дивитися матч з 3:2 другий сет... замітив таку тенденцію, як тільки Світоліна вмикає 4-ту передачу з 5-ти у суперниць відкривається рецедив травм....
    ...одним словом я про що: Хтось ще сумнівається що Світоліна просто СУПЕР!!!???
    Точно.. Этим она напоминает Ломаченко в боксе..
    k_sarioglo@i.ua
    online
      k_sarioglo@i.ua, 04.01.2018 11:50
    +2
    LAZIO, 04.01.2018 07:58
    Почав дивитися матч з 3:2 другий сет... замітив таку тенденцію, як тільки Світоліна вмикає 4-ту передачу з 5-ти у суперниць відкривається рецедив травм....
    ...одним словом я про що: Хтось ще сумнівається що Світоліна просто СУПЕР!!!???
    У Свитолиной огромный потенциал ей бы стабильности и активности больше...Помню ее матч с Киз на ЮС Опен - как там можно было проиграть?Да очень просто-активная игра Киз в итоге перевесила. А Элина просто ждала ошибок американки и в итоге не дождалась их в решающий момент...
    И в Шлемах дальше 4-го круга пока не доходит именно поэтому.
    dudya
      dudya, 04.01.2018 10:59
    +5
    easterly, 04.01.2018 10:52
    В матче третьего раунда харьковчанка встречалась
    ==========================================
    Вроде бы Элина одесситка?
    Одесситка. Но официально - резиденция Харьков.
    easterly
      easterly, 04.01.2018 10:52
    0
    В матче третьего раунда харьковчанка встречалась
    ==========================================
    Вроде бы Элина одесситка?
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 04.01.2018 10:33
    +2
    vit-2, 04.01.2018 08:01
    Всіх вітаю з черговою перемогою Світоліної на турнірі в Австралії. Щоправда, Еліні реально пощастило сьогодні: виграти гру без жодного брейку 0 із 5-ти, у британки 3 з 4-х; різниця віннерсів до невимушених помилок у Еліни +3 (21-18) у британки +19. В нагоді стала травма британки...
    Зрештою ніхто особливо не чекаю супергри від Еліни вже на старті сезону, хоч 11 ейсів у першій грі року вселили надію що Світоліна таки буде прогресувати, в порівняння з минулим роком.
    Кількість ейсів немає вести в оману,британка часто неприймала подачу Елі-вимушені,такзвані
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 04.01.2018 10:18
    +4
    Дививсь весь матч,дуже гарна гра з глядатського ока,Еліна погано почала матч,своя подача нейшла і виграла на другій лише 17відсотків на другій в першому сеті,у другому сеті,Еліна просто почала неймовірно подавати все з першоі подачі і у британкі шансів на чужій подачі майже не стало,Еліна,завдяки витривалості змогла дотиснути,а в третьому-почала перегравати...непотрібно так звертати увагу на співвідношення вінерсів і невимушених помилок,завдяки подачі,Еліна часто заставляла помилятись британку робити вимушені помилки в сітку чи аут,єдине,що напрягає,що небуло реалізовано брейкпоінти
    LAZIO
      LAZIO, 04.01.2018 07:58
    +21
    Почав дивитися матч з 3:2 другий сет... замітив таку тенденцію, як тільки Світоліна вмикає 4-ту передачу з 5-ти у суперниць відкривається рецедив травм....
    ...одним словом я про що: Хтось ще сумнівається що Світоліна просто СУПЕР!!!???
    blade2017
      blade2017, 04.01.2018 09:15
    +18
    Честно говоря, наивно было ожидать легкую победу. Йоханна отличная теннисистка, в прошлом году была на четвертом месте в мире(летом). Только с боями. Ну и везение тоже. С победой всех! Удачи Элине в полуфинале!
    vit-2
      vit-2, 04.01.2018 08:01
    +10
    Всіх вітаю з черговою перемогою Світоліної на турнірі в Австралії. Щоправда, Еліні реально пощастило сьогодні: виграти гру без жодного брейку 0 із 5-ти, у британки 3 з 4-х; різниця віннерсів до невимушених помилок у Еліни +3 (21-18) у британки +19. В нагоді стала травма британки...
    Зрештою ніхто особливо не чекаю супергри від Еліни вже на старті сезону, хоч 11 ейсів у першій грі року вселили надію що Світоліна таки буде прогресувати, в порівняння з минулим роком.
    rocky14232
      rocky14232, 04.01.2018 08:05
    +9
    Свитолина лучшая из лучших!!!
    dudya
      dudya, 04.01.2018 10:59
    +5
    easterly, 04.01.2018 10:52
    В матче третьего раунда харьковчанка встречалась
    ==========================================
    Вроде бы Элина одесситка?
    Одесситка. Но официально - резиденция Харьков.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 04.01.2018 10:18
    +4
    Дививсь весь матч,дуже гарна гра з глядатського ока,Еліна погано почала матч,своя подача нейшла і виграла на другій лише 17відсотків на другій в першому сеті,у другому сеті,Еліна просто почала неймовірно подавати все з першоі подачі і у британкі шансів на чужій подачі майже не стало,Еліна,завдяки витривалості змогла дотиснути,а в третьому-почала перегравати...непотрібно так звертати увагу на співвідношення вінерсів і невимушених помилок,завдяки подачі,Еліна часто заставляла помилятись британку робити вимушені помилки в сітку чи аут,єдине,що напрягає,що небуло реалізовано брейкпоінти
    stoyura
      stoyura, 04.01.2018 09:59
    +4
    От за що вона мені подобається так це за свою атлетичну потужну фігуру.
    Станислав Матусевич
    online
      Станислав Матусевич, 04.01.2018 14:23
    +3
    Пока посмотрел только обзор, но по статистике похоже, что Конта играла хорошо. Тем ценнее, что в этой ситуации удалось выиграть сет, и физически этой борьбы не выдержала именно британка.
    Тем не менее, Плишкова - это улучшенный вариант Конты, и если ей давать возможность играть в свою игру, то результат будет тот же, что и год назад в том же Брисбене. Чтобы этого не случилось, нужно сразу включать подачу и мощный теннис.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 04.01.2018 13:11
    +2
    k_sarioglo@i.ua, 04.01.2018 11:50
    У Свитолиной огромный потенциал ей бы стабильности и активности больше...Помню ее матч с Киз на ЮС Опен - как там можно было проиграть?Да очень просто-активная игра Киз в итоге перевесила. А Элина просто ждала ошибок американки и в итоге не дождалась их в решающий момент...
    И в Шлемах дальше 4-го круга пока не доходит именно поэтому.
    В минулому році чвертьфінал на ролан гарос
    olya403
      olya403, 04.01.2018 12:03
    +2
    А тим часом Канепі взяла перший сет у Плішкової
    k_sarioglo@i.ua
    online
      k_sarioglo@i.ua, 04.01.2018 11:50
    +2
    LAZIO, 04.01.2018 07:58
    Почав дивитися матч з 3:2 другий сет... замітив таку тенденцію, як тільки Світоліна вмикає 4-ту передачу з 5-ти у суперниць відкривається рецедив травм....
    ...одним словом я про що: Хтось ще сумнівається що Світоліна просто СУПЕР!!!???
    У Свитолиной огромный потенциал ей бы стабильности и активности больше...Помню ее матч с Киз на ЮС Опен - как там можно было проиграть?Да очень просто-активная игра Киз в итоге перевесила. А Элина просто ждала ошибок американки и в итоге не дождалась их в решающий момент...
    И в Шлемах дальше 4-го круга пока не доходит именно поэтому.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 04.01.2018 10:33
    +2
    vit-2, 04.01.2018 08:01
    Всіх вітаю з черговою перемогою Світоліної на турнірі в Австралії. Щоправда, Еліні реально пощастило сьогодні: виграти гру без жодного брейку 0 із 5-ти, у британки 3 з 4-х; різниця віннерсів до невимушених помилок у Еліни +3 (21-18) у британки +19. В нагоді стала травма британки...
    Зрештою ніхто особливо не чекаю супергри від Еліни вже на старті сезону, хоч 11 ейсів у першій грі року вселили надію що Світоліна таки буде прогресувати, в порівняння з минулим роком.
    Кількість ейсів немає вести в оману,британка часто неприймала подачу Елі-вимушені,такзвані
    vit-2
      vit-2, 04.01.2018 19:26
    +1
    Цього року в Еліни буде стільки суперниць що аж лячно робиться. Декілька нових екс перших ракеток світу (Халеп, Мугуруса, Плішкова), яка вже побувавши в статусі кращої ракетки світу, будуть почувати себе впевненіше, мабуть, оживе Кербер, якій майже нічого не треба захищати в плані рейтингу, повернуться Сирена, Квітова, Шарапова, може, Кіс оговтається від травм, Остапенко теж буде знати собі ціну... Спробуй у такій компанії відстояти своє. На одних морально-вольових на минулорічному рівні це буде дуже проблематично зробити. Еліні в 2018 однозначно треба додавати у всіх своїх проблемних елементах, які і так усі добре знають, тому знову повторювати зайве...
    vit-2
      vit-2, 04.01.2018 19:11
    +1
    Avatarr83, 04.01.2018 18:38
    Я просто сміюсь тут з коментів , які тут привозносять Еліну і навпаки стібуться з британки, типу не рівень Еліни, на класі виграла, Конта слаба духом, їй фізики не хватає....хочу задати їм просте питання.. ви взагалі вчора дивились гру експерти херові, нагадаю таким, вчора британка в першому сеті зробила з Еліни статиста, відавши їй лише один гейм!, чого не вдавалось вже давно нікому, це добре що в другому сеті Еліна змогла додати і всеодно Конта не програла ні оного гейма, попри те в Еліни було 5 брейків, ні один не змогла використати.. втой час як в суперниці практично все виходило, іноді здавалось що це її день і українка безсила перед таким фартом британки.. майже всі довгі розиграші завергшувались на її користь що і показує статистика вінерів, яких аж під 50 , в Еліни лише 21, тому друга партія це яб неазвав більше словом "вигризла" на вольових. Навіть у виріашльній партія британка не виглядала гіршою, на час зупинки Еліна не зробила жодного брейку, тому як мінімум можна сказати що Конта грала не гірше, а в багатьох компонетах перевершила Еліну. Травма британки це як везіння, хоча якби Еліна не вигризла б другу патрію британка пройшла б далі. Нам радість, а вних вже друге поспіль їхні накращі їзнімаються через травму. Сьогодні свято на нашій вулиці. Далі буде ще важче, там надіятимсь на травму не варто. Замітив що в Еліни слабе місце її друга подача і Плішкова це теж буде використовувати, як і в попередній їхній зустрічі.
    Це все начебто так, але на данному етапі сезону для тенісистів, особливо жінок, результат є важливішим, ніж якість гри. Перемоги це позитивні емоції, впевненість у власних силах, рейтингові очки, врешті решт... Особливо це актуально для Еліни, яка виграла в першій половині сезону 2017 цілих 4 турніри. Не так важливо що вона покаже конкретно зараз із Плішковою, а було б дуже добре якщо б Еліна захистила в цьому сезоні свої минулорічні досягнення та/або зробить якісний крок вперед у мейджерах. Ну і щоб здоров'я не ставало на заваді, як це було в 2-ій половині сезону 2017.
    Avatarr83
      Avatarr83, 04.01.2018 18:38
    +1
    Я просто сміюсь тут з коментів , які тут привозносять Еліну і навпаки стібуться з британки, типу не рівень Еліни, на класі виграла, Конта слаба духом, їй фізики не хватає....хочу задати їм просте питання.. ви взагалі вчора дивились гру експерти херові, нагадаю таким, вчора британка в першому сеті зробила з Еліни статиста, відавши їй лише один гейм!, чого не вдавалось вже давно нікому, це добре що в другому сеті Еліна змогла додати і всеодно Конта не програла ні оного гейма, попри те в Еліни було 5 брейків, ні один не змогла використати.. втой час як в суперниці практично все виходило, іноді здавалось що це її день і українка безсила перед таким фартом британки.. майже всі довгі розиграші завергшувались на її користь що і показує статистика вінерів, яких аж під 50 , в Еліни лише 21, тому друга партія це яб неазвав більше словом "вигризла" на вольових. Навіть у виріашльній партія британка не виглядала гіршою, на час зупинки Еліна не зробила жодного брейку, тому як мінімум можна сказати що Конта грала не гірше, а в багатьох компонетах перевершила Еліну. Травма британки це як везіння, хоча якби Еліна не вигризла б другу патрію британка пройшла б далі. Нам радість, а вних вже друге поспіль їхні накращі їзнімаються через травму. Сьогодні свято на нашій вулиці. Далі буде ще важче, там надіятимсь на травму не варто. Замітив що в Еліни слабе місце її друга подача і Плішкова це теж буде використовувати, як і в попередній їхній зустрічі.
    blade2017
      blade2017, 04.01.2018 15:16
    +1
    Andrey Balkonsky
    Я не хочу расхваливать Конту. Я болею не за нее.) Но я думаю, что она очень сильна. Сегодняшняя игра, особенно начало, яркое тому доказательство. И подача у нее великолепная. Только на характере Элина переломила ход встречи. Ну а травмы - это неизбежная проблема профессиональной спортсменки.
    Еще пару слов про Йоханну. Она пять лет назад стала гражданкой Великобритании. До этого она была австралийкой. Думаю, для нее это было дополнительной мотивацией хорошо выступить именно в Австралии.
    Тем ценнее победа Элины.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 04.01.2018 15:05
    +1
    Да і Плішкова сьодні нічого непоказала,постійно нервувалась і отскочила з один три
    olya403