0

Хімік на виїзді переміг Запоріжжя

Южненці перервали серію з 5 поспіль поразок

ФБУ

У дебюті зустрічі команди влаштували перестрілку з-за дуги результатом якої став рівний рахунок на екваторі стартової десятихвилинки. Господарі реалізували 3 з 4 дальніх кидків, а гості закинули 2 з 4.«Хімік» зумів оформити міні-ривок 9:0 після медіа тайм-ауту: скориставшись невдалим відрізком запоріжців.

У другій чверті «Запоріжжя» зуміло зупинити спурт суперника і повернулися в гру. Багато в чому це стало заслугою Артема Щепкіна, який проводив свій найкращий відрізок в сезоні - за першу половину захисник набрав 16 очок. У підсумку, на велику перерву команди пішли при «+5» для южненців.

У другій половині господарі серйозно здали в атакуючій грі, чим скористався «Хімік», який після невеликої розвідки вже в середині третьої чверті зробив свою перевагу двозначною. Надалі підопічні Степановського лише нарощували відрив і під час заключного відрізку гри спокійно доводили гру до перемоги. У господарів крім Щепкіна хорошу гру провів центровий Валерій Анісімов, який вдало увійшов у цей матч з лави. У «Хіміка» результативно зіграла вся стартова п'ятірка за винятком Еріанса і на чолі з Петровим, який оформив солідний дабл-дабл - 15 очок плюс 14 підбирань.

В результаті «Хімік» здобув впевнену виїзну перемогу і перервав серію з 5 поспіль поразок у Суперлізі Парі-Матч.

«Хімік» свій наступний матч у Суперлізі Парі-Матч зіграє 10 грудня вдома проти одеської БІПИ, а «Запоріжжя-ZOG» у цей же день на виїзді гратиме проти «Дніпра».

«Запоріжжя-ZOG» - «Хімік» - 58:78 (15:24 16:12, 10:15 17:27)

«Запоріжжя-ZOG»: Ткачук 5 + 10 передач - 4 втрати, Щепкін 21 + 7 підбирань, Овдеєнко 5, Нікітін 4 + 7 підбирань, Буц 4 - старт; Анісімов 14 + 6 підбирань + 3 блок-шота, Кожем'якін 3, Ворник 2 + 5 підбирань

«Хімік»: Колтер 12 + 6 передач, Марченко 13, Еріенс 2, Павлов 13, Петров 15 + 14 підбирань - старт; Рябчук 9 + 6 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення, Антипов 6, Мальчевський 5, Сидоров 3