Яким буде київський стадіон ЦСК ЗСУ

Невдовзі буде розроблено 3D проект реконструкції стадіону

uaf.org.ua
© uaf.org.ua
У Центральному спортивному клубі Збройних сил України відбулася робоча нарада, присвячена питанням реконструкції армійського стадіону у столиці.
 
 
У ній взяли участь керівники ЦСК ЗСУ, Федерації футболу України та Федерації легкої атлетики України. Армійська арена, розташована у центрі Києва (Повітрофлотський проспект), вже давно перебуває не у найліпшому стані. Але справа рухається з місця.
 
На Збройні сили України наразі покладено вирішення надважливих завдань на Сході країни. Проте у Міністерстві оборони розуміють, що окрім захисту цілісності території держави, важливим також залишається питання фізичного виховання як військовослужбовців, так і населення загалом. Поява сучасних спортивних арен – один з напрямків його вирішення.
 
 
Присутні розглянули ескіз проекту реконструкції стадіону. Зокрема, представники ФЛАУ – перший віце-президент Федерації Володимир Рудюк та генеральний секретар Михайло Медведь – виказали свої зауваження та рекомендації щодо легкоатлетичної складової стадіону. Вона передбачає реконструкцію головної арени (з отриманням сертифікату 2-го класу ІААФ), побудову розминочних полів та легкоатлетичного манежу. З урахуванням усіх побажань невдовзі буде розроблено 3D проект реконструкції стадіону ЦСК ЗСУ.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Федерация легкой атлетики Украины

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  Art-Novator
    Art-Novator, 18.11.2017 14:11
  +5
  Никаким деньги спиз..т и всё
  Анатолий Чорнобук
    Анатолий Чорнобук, 18.11.2017 16:16
  +1
  та хоч 12 D... Скомуніздять як і баклан-арену!
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.