Членам клуба Верес будет продавать билеты со скидкой

Минимальная стоимость билетов на ближайший матч - 30 гривен

Билеты на матч 15-го тура чемпионата Украинской Премьер-лиги «Верес» - «Звезда» для членов Народного Клуба будут продаваться со скидкой.

Билеты на сектора с 6-го по 9-й будут стоить 30 гривен для обладателей красно-черной карточки и 50 гривен - для всех остальных.

Стоимость билетов на сектор 23 - 30 грн. для всех болельщиков. Стоимость билета на VIP места - 150 гривен.

Продажа билетов будет осуществляться в кассах стадиона «Украина» в день игры. Напомним, матч «Верес» - «Звезда» состоится 4 ноября на стадионе «Украина» во Львове. Начало - в 14:00.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Верес

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 04.11.2017 10:40
    0
    До речі, нагадаю читачам історію ВересгДесна, тих не взяли, а Верес взяли.Читайте і шукайте про Верес...простадіон, про плани реконструкції стадіону...немає нічого, гроші відмилиевкрали на проект, проекту немає, а гроші в сотнях млн. грн. тільки на проект...Короче проекту досі немає, позиваються в суд непонятно для кого, стадіонн Авангард в Рівному не реконструюється і саме за цем основним критерієм Вересу дали ахметовчани ліцензію...Цікаво чи не так? Так для кого створили клуб?Чия це схема? Коррче у Вереса домашньої арени ще років 5 не буде...
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 04.11.2017 10:34
    0
    До речі, дешевші ціни членам клубу на 10грн було вже і того року в першій лізі, і чому інформацію виложили тільки сьогодні?
    Щоб стати членов народного клубу потрібно в касу щосезона нести було 100грн, зараз 150мабуть, платиш в касі, потім ксериш чек прриносив, тебе вписують як член клубу і -10грн на білет і тільки на 16відвіданий тобою домашній матч вернса ти зекономиш сво, перші 10грн!Тобто потрібно весь перший етап чемпіонату і половину другого етапу їздити у Львів, щоб спочатку відбити 150грн., а потім вже в плс піти, короче економія члена клубу над не членов в 60грн за сезон при умові відвідання всіх 21 домашніх матча, де 15 матчів видбиватимеш затрачені 150грн по 10грн, а потім в плюс, ітого +60грн за сезон і це по Хахльовські, позорисько, скоро кількість членів вашого клубу йтиме не на тисячі, а на сотні, десятки...Я з Рівненщини, але мені ви і ваш клуб огидно-бридкий, бо створений не для людей..., ах да і Авангард у Рівно буде готовий не раніше початку 2020року..., якщо не 2021..2023року, такі реалії, і весь цей час, 5 сезонів скитатися по Україні?Правильно зробили, що з Луцька вас виперли, команду-фікцію...
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 04.11.2017 10:24
    -2
    Хахльов, хто ходить на твій Верес?Кілька сотень людей, навіть не тисяча...Ганьба.Ціни понакручували, позорисько, в першій лізі по 40грн дерли з людей, а тепер ще більше дерете, але людям начхати, бо це велика ціна...
    Ding01
      Ding01, 04.11.2017 01:22
    0
    Brian10, 04.11.2017 00:09
    В Ровно есть нормальный стадион + свои болелы, какой прикол слоняться по Украине команде чья база не находиться в зоне АТО.
    Прикол в том что верес все больше становится похожим на мыльный пузырь, на красивую обвёртку, так сказать лучшую версию ФК сталь не более, жаль что чаяния многих болельщиков клуба не оправдываются, сложилось впечатление что верес для хахлева не более чем амбиции
    Brian10
      Brian10, 04.11.2017 00:09
    +4
    В Ровно есть нормальный стадион + свои болелы, какой прикол слоняться по Украине команде чья база не находиться в зоне АТО.
    Patriot  UA
      Patriot UA, 03.11.2017 22:50
    -4
    що ви робите у Львові? Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Вінниця, там немає УПЛ та й до Рівне блище вам тут що помазано, чи пороблено ПНХ
    Brian10
      Brian10, 04.11.2017 00:09
    +4
    В Ровно есть нормальный стадион + свои болелы, какой прикол слоняться по Украине команде чья база не находиться в зоне АТО.
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 04.11.2017 10:40
    0
    До речі, нагадаю читачам історію ВересгДесна, тих не взяли, а Верес взяли.Читайте і шукайте про Верес...простадіон, про плани реконструкції стадіону...немає нічого, гроші відмилиевкрали на проект, проекту немає, а гроші в сотнях млн. грн. тільки на проект...Короче проекту досі немає, позиваються в суд непонятно для кого, стадіонн Авангард в Рівному не реконструюється і саме за цем основним критерієм Вересу дали ахметовчани ліцензію...Цікаво чи не так? Так для кого створили клуб?Чия це схема? Коррче у Вереса домашньої арени ще років 5 не буде...
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 04.11.2017 10:34
    0
    До речі, дешевші ціни членам клубу на 10грн було вже і того року в першій лізі, і чому інформацію виложили тільки сьогодні?
    Щоб стати членов народного клубу потрібно в касу щосезона нести було 100грн, зараз 150мабуть, платиш в касі, потім ксериш чек прриносив, тебе вписують як член клубу і -10грн на білет і тільки на 16відвіданий тобою домашній матч вернса ти зекономиш сво, перші 10грн!Тобто потрібно весь перший етап чемпіонату і половину другого етапу їздити у Львів, щоб спочатку відбити 150грн., а потім вже в плс піти, короче економія члена клубу над не членов в 60грн за сезон при умові відвідання всіх 21 домашніх матча, де 15 матчів видбиватимеш затрачені 150грн по 10грн, а потім в плюс, ітого +60грн за сезон і це по Хахльовські, позорисько, скоро кількість членів вашого клубу йтиме не на тисячі, а на сотні, десятки...Я з Рівненщини, але мені ви і ваш клуб огидно-бридкий, бо створений не для людей..., ах да і Авангард у Рівно буде готовий не раніше початку 2020року..., якщо не 2021..2023року, такі реалії, і весь цей час, 5 сезонів скитатися по Україні?Правильно зробили, що з Луцька вас виперли, команду-фікцію...
    Ding01
      Ding01, 04.11.2017 01:22
    0
    Brian10, 04.11.2017 00:09
    В Ровно есть нормальный стадион + свои болелы, какой прикол слоняться по Украине команде чья база не находиться в зоне АТО.
    Прикол в том что верес все больше становится похожим на мыльный пузырь, на красивую обвёртку, так сказать лучшую версию ФК сталь не более, жаль что чаяния многих болельщиков клуба не оправдываются, сложилось впечатление что верес для хахлева не более чем амбиции