Український прапор на подіумі в Іспанії

Надзвичайний виступ українського картингіста Олександра Бондарева в Іспанії

Український прапор на подіумі в Іспанії

21-22 жовтня на картодромі Circuito Internacional de Zuera відбувся заключний етап Чемпіонату Іспанії. Іспанці одні з останніх у Європі визначають переможців та володарів путівок на Rotax Grand Final, який відбудеться 4-11 листопада у Португалії. Oleksandr Bondarev, який вже має таку путівку, мав чудову нагоду ще раз позмагатись з найкращими іспанськими та португальськими пілотами у складi icпанськоi заводськоi команди EKR Kart Racing.

Кваліфікацію Олександр проїхав 4-м і це дало йому непогану стартову позицію, яку він вдало використав, закріпившись спочатку на 3-й, а потім і на 2-й позиції. Перед фінішним колом Олександр виходить уперед і впевненно фінішує. Чудовий початок!

Але всі випробування були ще попереду. Виявилось, що за Регламентом Чемпіонату, стартові позиції у другому фіналі визначаються не за результатами першого фіналу, як у нас, а за другим кращим часом у кваліфікацї, який у Олександра виявився 17-м. Така стартова позиція практично позбавляє пілота шансів на загальний успіх. Але Сашко зробив майже неможливе, коло за колом він просувався вперед. І в результаті, фінішував 4-м, обігнавши 13 суперників ! Але радіти ще було зарано : комісари дали Олександру 5 секунд пеналізації за невідповідне положення бамперу, що відсунуло його на 10 місце. Загальний результат за підсумками двох фіналів - 3 місце !

І Український прапор в руках Олександра замайорів на подіумі!

Браво Олександре!

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Николай Гой, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности