Хімік вдруге програв Приштині у Кубку Європи FIBA

Український клуб вдуге поступився косоварам

1554
3
ФБУ

Ключовим відрізком першої половини домашнього для Хіміка матчу, який проходив у Косово, стали перші хвилини стартової десятихвилинки. Хімік пропустив ривок Приштини 2:10, дозволивши супернику заволодіти перевагою, яку косовари зберігали по ходу всієї першої половини. Знову далися взнаки помилки в атаці - віце-чемпіон України допустив за перші 3 хвилини 5 втрат, а за половину - 10. При цьому у южненців були проблеми в захисті: коли, здавалося б, команда Степановського додала в нападі та намагалася підібратись до номінальних гостей, серію легких очок з фарби набрав Мартін, який допоміг Приштині зберегти двозначну 11-очкову перевагу перед великою перервою.

На жаль, виправити становище у другій половині Хіміку не вдалося. Южненці продовжували багато втрачати м'яч, гірше за суперника атакували з гри і в цілому виглядали і діяли менш різноманітно за суперника. Приштина, в свою чергу, грала енергійніше в атаці, чергуючи дальні влучання з результативною грою в фарбі. По суті, інтрига в цьому матчі вмерла ще задовго до фінальної сирени, коли номінальні гості в дебюті четвертої чверті оформили черговий ривок і довели свою перевагу до 20 очок. Команда Віталія Степановського так і не зуміла нав'язати свою гру суперникові ні в одному з двох матчів, зазнавши в Косово другої поразки.

У вівторок, 31 жовтня, Хімік проведе черговий виїзний поєдинок у Кубку Європи FIBA. Команда Віталія Степановського зіграє проти бельгійского Монсу.

Кубок Європи FIBA. Груповий раунд. Третій тур

Хімік (Україна) – Приштина (Косово) 59:78 (14:26, 16:15, 14:19, 15:18)

Хімік: Колтер 3, Марченко, Павлов 8, Еріенс 12, Петров 8 - старт; Лав 5 + 7 підбирань + 2 блок-шота, Мальчевський, Рябчук, Антипов 12 + 7 підбирань, Сидоров 11 - 4 втрати
Приштина: Лоуренс 15 + 7 передач + 5 перехоплень, Беріша 11 + 7 підбирань + 5 передач, Хайрізі 6 + 6 підбирань, Весели 9 + 3 перехоплення - 4 втрати, Шоши 8 + 2 блок-шоти - 4 втрати - старт; Ешо 8, Азем 6, Г. Ругова 7, Мартін 8