21.10.2017, FT   ТВ-трансляция: 

Несподіванка в Полтаві: Карпати відібрали три очки у Ворскли

Диво-гол Сергія Мякушка зі штрафного залишив фаворита гри ні з чим

Несподіванка в Полтаві: Карпати відібрали три очки у Ворскли
© Евгений Кравс
На нове «зелено-біле» дербі в Україні тренери обох команд порівняно з минулим туром знову зробили певні ротації у свої складах. У «Ворсклі» вперше з початку чемпіонату не потрапив у стартовий склад Даллку-молодший, якого замінив Пердута, що відбув дискваліфікацію. Також замість Кравченко і Сапая на поле вийшли Кулач та Матвієнко. Ще більше новацій відбулося у складі «Карпат», де вперше в стартовому складі з’явилися Акулінін та колумбієць Карраскаль. Після деякої перерви повернулися в основу Лобай та Гуцуляк, причому Олексій вперше діяв на лівому фланзі оборони «левів». Також вперше після повернення до «Карпат» залишився на лаві запасних і один з кращих українських голеадорів Гладкий. 
 
«Родзинками» матчу стало не лише те, що Кадимян, Матвієнко, Голодюк та Мякушко за останні два сезони виступали за обидва «зелено-білі» клуби, але й те, що «Карпати» вперше у своїй історії вийшли на поле у резервній, повністю жовтій формі, презентованій ще навесні у мальовничій Східниці. Перед початком гри усі присутні на стадіоні хвилиною мовчання вшанували пам’ять колишньому президента «Ворскли» Олега Бабаєва, якому в день гри виповнилося б 52 роки….
 
Гості активніше розпочали гру, і вже у дебюті матчу Акулінін знайшов у штрафному неприкритого Карраскаля, який пробив у захисника. Забракло влучності  і Гуцуляку, який після вивіреної передачі капітана команди Голодюка пробив вище рамки воріт. Небезпечним був і простріл Гуцуляка з лівого флангу до штрафного, але Ткаченко у падінні ліквідував загрозу.
 
Господарі поля також нагадували про себе і при першій нагоді завершували атаки небезпечними дальніми ударами, зокрема у виконанні Кулача. Підопічні Василя Сачка продовжували більше контролювати м’яч, проте пройти захисні редути «левів» «ворсклянам» ніяк не вдавалося. В одному з епізодів Коломоєць за інерцією зачепився за суперника і опинився на газоні в штрафному, проте арбітр Кривоносов, для якого це був ювілейний, 10-й матч у Прем’єр-лізі,  вказав, що все було в межах правил.
 
Дозволили захисники «Карпат» і пробити головою Кулачу, якому зробив хорошу передачу Матвієнко, але Підківка контролював ситуацію. Заключні хвилини тайму пройшли в атаках «Ворскли», проте змінити нулі на табло полтавського стадіону господарям поля не вдалося.
 
Після перерви Василь Сачко таки випустив на поле захисника Даллку, до речі, першого в українському футболу легіонера з Косова, який замінив капітана «Ворскли» Чеснакова. Господарі поля за підтримки своїх нечисленних вболівальників намагалися грати першим номером, проте гольових моментів біля воріт «Карпат» не виникало. 
 
Львівська команда не грала на нічийний результат також, і, враховуючи своє турнірне становище, намагалася вирвати перемогу. Небезпечно пробивав здалеку Мякушко, але м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт господарів. Перше у другому таймі пожвавлення на трибунах викликав удар у падінні Ребенка, який після пасу Шарпара з декількох метрів не влучив у ворота. Гра і надалі проходила в рівній боротьбі і не відчувалося, що на полі перебували команди з різних полюсів турнірною таблиці.

«Карпатам» перемога була вкрай потрібна, і за іронією долі переможний гол «левів» забив екс-півзахисник «Ворскли» Мякушко, який зі штрафного повз «стінку» красиво пробив під поперечину воріт Ткаченко, провівши свій перший гол у складі «Карпат» (у 6-й грі).
 
У підсумку «Ворскла» завершила свою безпрограшну домашню серію в матчах з «Карпатами», яка з 30 жовтня 2010 року тривала 8 (!) ігор: 3 перемоги та 5 нічиїх. При цьому львівський клуб нарешті перервав свій безвиграшний серіал у Прем’єр-лізі, який з 13 серпня тривав 8 ігор: 5 нічиїх та 3 поразки. «Леви» також завершили і свою гостьову безгольову смугу, яка тривала 674 (!) хвилини. 
 
Юрій НАЗАРКЕВИЧ 
 
«Ворскла» – «Карпаты» – 0:1 (0:0)
 
«Ворскла»: Александр Ткаченко, Александр Чижов, Владимир Чеснаков (Ардин Даллку, 46), Николай Матвиенко, Александр Скляр, Гегам Кадымян (Артур Загорулько, 79), Владислав Кулач (Владимир Одарюк, 63), Вячеслав Шарпар, Игорь Пердута, Павел Ребенок, Юрий Коломоец
«Карпаты»: Роман Пидкивка, Андрей Нестеров, Артем Федецкий, Денис Мирошниченко, Иван Лобай, Олег Голодюк, Фернандо Тиссоне, Карраскаль (Франсиско Ди Франко, 63), Леонид Акулинин (Александр Гладкий, 45), Алексей Гуцуляк, Сергей Мякушко (Марьян Швед, 91)
 
Арбитр: Николай Кривоносов (Киев)
 
 Сергей Мякушко, 83.
 Вячеслав Шарпар, 78. Александр Скляр, 82.
 
Удары (в створ): 6 (2) – 3 (1).
Угловые: 3 – 2.
Офсайды: 0 – 4.

Зрителей: 2.010.
 
 
Протокольные данные сверены с официальными.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.10.2017 12:08
    +1
    В Карпатах гівняні гравці, команда бездар і без серйозних задач! Шо я неправду кажу? Який трофей ці вівці виграли?! А пантів цілі калісони! Ура, ми виграли від Ворскли! ))))))))
    samoxa1987
      samoxa1987, 22.10.2017 11:28
    +1
    не говорите что во львове нет футбола парни ходите на зорьку она уважает болельщиков и отблагодарит зрелищем за хорошую поддержку эх завидую я вам далековато ехать чтобы чудненько поболеть
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 22.10.2017 10:37
    0
    LembergWestUkraine, 22.10.2017 09:32
    Вівці були ніякі! Сенсація, м'ч якось закотився! )))))))))))
    лємберг, ти напевно з тих рагулів,які в свій час носили на плечах дві "рози" - "Карпати" та фк Львів.Звідки в тебе стільки гівна?( я про коменти,якими ти засмічуєш ефір,це стосується не тільки "Карпат" ) про нік твій промовчу-немає такого міста!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.10.2017 09:32
    -4
    Вівці були ніякі! Сенсація, м'ч якось закотився! )))))))))))
    movkli
    online
      movkli, 22.10.2017 08:33
    0
    Orest_2213, 22.10.2017 00:35
    У підсумку «Ворскла» завершила свою безпрограшну домашню серію в матчах з «Карпатами», яка з 30 жовтня 2010 року тривала 8 (!) ігор.
    Виправте помилку в році!
    а что не так? 7 сезонов не проигрывали дома Карпатам
    djordj
      djordj, 22.10.2017 08:03
    0
    Дог 100%.
    Orest_2213
      Orest_2213, 22.10.2017 00:35
    +2
    У підсумку «Ворскла» завершила свою безпрограшну домашню серію в матчах з «Карпатами», яка з 30 жовтня 2010 року тривала 8 (!) ігор.
    Виправте помилку в році!
    BekXan
      BekXan, 21.10.2017 23:50
    +4
    odiniznashih, 21.10.2017 23:32
    Как не обратить внимание на работу тренера - ведь команда все же ударила 1 раз в створ.
    Правда и Ворскла всего 2 раза, но ее понять можно - желание играть у них угасает.
    И, если пока они играют на энтузиазме, с надеждой получить когда нибудь деньги, То после зимнего перерыва и энтуЗИАЗИЗм пропадет.
    А дальше путь Днепра - уход игроков, подача судебных исков ... ну а дальше вы знаете.
    Живаго хоть и не такой жмот как Беня, но дела у него не очень.
    У Живаго как раз дела всё отлично.В прошлом году его нормально утащило по финансам и жали политически то в этом году если брать в общем то он нормально поднялся.С финансами у него всё гут.Да и финансирование Ворсклы в 100 раз меньше чем было с Днепром.Клуб полноценно функционирует.И база и поля и переезды с перелётами и и академия всё оплачиваеться и т.д..И платят бонусы за игры.А вот зарплату футболистам нет.В чём прикол никто понять не может.Деньги есть и денег нету))
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 21.10.2017 23:32
    +1
    ram-le, 21.10.2017 22:42
    Сейчас у Карпат очень толковый тренер. Так что победы ещё будут. Рекомендую обратить внимание на его работу.
    Как не обратить внимание на работу тренера - ведь команда все же ударила 1 раз в створ.
    Правда и Ворскла всего 2 раза, но ее понять можно - желание играть у них угасает.
    И, если пока они играют на энтузиазме, с надеждой получить когда нибудь деньги, То после зимнего перерыва и энтуЗИАЗИЗм пропадет.
    А дальше путь Днепра - уход игроков, подача судебных исков ... ну а дальше вы знаете.
    Живаго хоть и не такой жмот как Беня, но дела у него не очень.
    SeM077
      SeM077, 21.10.2017 23:24
    0
    Інваліди, що тут скажеш. якщо гравець не може нормально мяч прийняти і відлітає як від дерева. Ворскла, яка перша шістка, ото ваша максимум виграти другу. Сачко на вихід.
    Rostik Karpa
    Rostik Karpa, 21.10.2017 23:14
    +2
    Вуйка (ніс) звільнили і Карпати почали грати...співпадіння, не думаю ))
    Ярослав Кучеров
      Ярослав Кучеров, 21.10.2017 23:09
    0
    Владимир Пидвирный, 21.10.2017 21:36
    Тих долбодятлів послухати на футболі 2 то більше нічого не треба. Це не експерти, а де,,ли. І Карпатам мали поставити пенальті, і в сторону Карпат не дали штрафного, і Карпати не заслужили штрафного. Жах, жах від тих горе експертів. Карпати молодці.
    чем Карпаты молодцы? Тем что арбитр у них был 12 игроком?
    L_TIGER
      L_TIGER, 21.10.2017 22:54
    +3
    mavast, 21.10.2017 21:33
    Наступна жертва Карпат - Динамо Київ!!!
    З таким Динамо- все може статись!
    Оу-оу, Карпати знов не програли в футбол! ))
    ram-le
    ram-le, 21.10.2017 22:42
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    Сейчас у Карпат очень толковый тренер. Так что победы ещё будут. Рекомендую обратить внимание на его работу.
    BekXan
      BekXan, 21.10.2017 22:27
    +2
    fiorentina10, 21.10.2017 22:11
    Карпати відібрали три очки у Ворскли. А вони в них вже були?
    Когда команды выходят на поле у каждой из них номинально по 1 и по 3 очка.Если они играют в ничью в зависиомсти от турнирки то они делят их по 1 или кто то теряет 2 очка.Также если команда проигрывает она теряет 3 очка,а команда которая выигрывает отбирает 3 очка или по другому зарабатывает 3 очка.
    Надеюсь не нада россказывать почему зелёная трава и голубое небо?)
    fiorentina10
      fiorentina10, 21.10.2017 22:11
    -6
    Карпати відібрали три очки у Ворскли. А вони в них вже були?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 21.10.2017 21:58
    +5
    Комментарий этого матча - полная бретятина, стыдно... Какой украинский футбол-такие и комментаторы.
    BekXan
      BekXan, 21.10.2017 21:57
    +6
    Deadman, 21.10.2017 21:51
    Ворскла просто дно, карпати такі самі, я ідіот що пішов на стадіон дивитись футбол, його там у нас немає, ті хто заперечують це ще більші ідіоти
    100%.И не понятно вообще отношение команды.Сегодня особенный день вспоминая Бабаева плюс после игры с Шахтёром все никак не ожидали что команда не будет играть и будет абсолютно равнодушна к игре.
    axel22
      axel22, 21.10.2017 21:56
    +10
    Очень показателен последний угловой у Ворсклы.При проигрыше,на 90й минуте всего 4 игрока в штрафной.
    Deadman
      Deadman, 21.10.2017 21:51
    +11
    Ворскла просто дно, карпати такі самі, я ідіот що пішов на стадіон дивитись футбол, його там у нас немає, ті хто заперечують це ще більші ідіоти
    karron
      karron, 21.10.2017 21:32
    +17
    Справді несподівано Молодці
    Владимир Пидвирный
    Владимир Пидвирный, 21.10.2017 21:36
    +16
    Тих долбодятлів послухати на футболі 2 то більше нічого не треба. Це не експерти, а де,,ли. І Карпатам мали поставити пенальті, і в сторону Карпат не дали штрафного, і Карпати не заслужили штрафного. Жах, жах від тих горе експертів. Карпати молодці.
    mavast
      mavast, 21.10.2017 21:33
    +13
    Наступна жертва Карпат - Динамо Київ!!!
    BekXan
      BekXan, 21.10.2017 21:34
    +12
    Про лидерство смешно читать.Оно номинальное.
    И никаких неожиданностей.Когда одна команда пытается работать на мяч показывает всё что может ну хоть как то,а вторая просто все пасы и удары на отбой и гуляет по полю и даже не пытается показать характер или навязать игру получаем то что мы видим.Может это связано с долгами может ещё что то.Но Ворскла сегодня не играла полностью и даже не пытались.
    С победой Карпаты.!
    Скажу так это было дно,а не игра в исполении обоих команд.
    Deadman
      Deadman, 21.10.2017 21:51
    +11
    Ворскла просто дно, карпати такі самі, я ідіот що пішов на стадіон дивитись футбол, його там у нас немає, ті хто заперечують це ще більші ідіоти
    axel22
      axel22, 21.10.2017 21:56
    +10
    Очень показателен последний угловой у Ворсклы.При проигрыше,на 90й минуте всего 4 игрока в штрафной.
    BekXan
      BekXan, 21.10.2017 21:57
    +6
    Deadman, 21.10.2017 21:51
    Ворскла просто дно, карпати такі самі, я ідіот що пішов на стадіон дивитись футбол, його там у нас немає, ті хто заперечують це ще більші ідіоти
    100%.И не понятно вообще отношение команды.Сегодня особенный день вспоминая Бабаева плюс после игры с Шахтёром все никак не ожидали что команда не будет играть и будет абсолютно равнодушна к игре.
    ram-le
    ram-le, 21.10.2017 22:42
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    Сейчас у Карпат очень толковый тренер. Так что победы ещё будут. Рекомендую обратить внимание на его работу.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 21.10.2017 21:58
    +5
    Комментарий этого матча - полная бретятина, стыдно... Какой украинский футбол-такие и комментаторы.
    BekXan
      BekXan, 21.10.2017 23:50
    +4
    odiniznashih, 21.10.2017 23:32
    Как не обратить внимание на работу тренера - ведь команда все же ударила 1 раз в створ.
    Правда и Ворскла всего 2 раза, но ее понять можно - желание играть у них угасает.
    И, если пока они играют на энтузиазме, с надеждой получить когда нибудь деньги, То после зимнего перерыва и энтуЗИАЗИЗм пропадет.
    А дальше путь Днепра - уход игроков, подача судебных исков ... ну а дальше вы знаете.
    Живаго хоть и не такой жмот как Беня, но дела у него не очень.
    У Живаго как раз дела всё отлично.В прошлом году его нормально утащило по финансам и жали политически то в этом году если брать в общем то он нормально поднялся.С финансами у него всё гут.Да и финансирование Ворсклы в 100 раз меньше чем было с Днепром.Клуб полноценно функционирует.И база и поля и переезды с перелётами и и академия всё оплачиваеться и т.д..И платят бонусы за игры.А вот зарплату футболистам нет.В чём прикол никто понять не может.Деньги есть и денег нету))
    L_TIGER
      L_TIGER, 21.10.2017 22:54
    +3
    mavast, 21.10.2017 21:33
    Наступна жертва Карпат - Динамо Київ!!!
    З таким Динамо- все може статись!
    Оу-оу, Карпати знов не програли в футбол! ))
    Orest_2213
      Orest_2213, 22.10.2017 00:35
    +2
    У підсумку «Ворскла» завершила свою безпрограшну домашню серію в матчах з «Карпатами», яка з 30 жовтня 2010 року тривала 8 (!) ігор.
    Виправте помилку в році!
    Rostik Karpa
    Rostik Karpa, 21.10.2017 23:14
    +2
    Вуйка (ніс) звільнили і Карпати почали грати...співпадіння, не думаю ))
    BekXan
      BekXan, 21.10.2017 22:27
    +2
    fiorentina10, 21.10.2017 22:11
    Карпати відібрали три очки у Ворскли. А вони в них вже були?
    Когда команды выходят на поле у каждой из них номинально по 1 и по 3 очка.Если они играют в ничью в зависиомсти от турнирки то они делят их по 1 или кто то теряет 2 очка.Также если команда проигрывает она теряет 3 очка,а команда которая выигрывает отбирает 3 очка или по другому зарабатывает 3 очка.
    Надеюсь не нада россказывать почему зелёная трава и голубое небо?)
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.10.2017 12:08
    +1
    В Карпатах гівняні гравці, команда бездар і без серйозних задач! Шо я неправду кажу? Який трофей ці вівці виграли?! А пантів цілі калісони! Ура, ми виграли від Ворскли! ))))))))
    samoxa1987
      samoxa1987, 22.10.2017 11:28
    +1
    не говорите что во львове нет футбола парни ходите на зорьку она уважает болельщиков и отблагодарит зрелищем за хорошую поддержку эх завидую я вам далековато ехать чтобы чудненько поболеть
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 21.10.2017 23:32
    +1
    ram-le, 21.10.2017 22:42
    Сейчас у Карпат очень толковый тренер. Так что победы ещё будут. Рекомендую обратить внимание на его работу.
    Как не обратить внимание на работу тренера - ведь команда все же ударила 1 раз в створ.
    Правда и Ворскла всего 2 раза, но ее понять можно - желание играть у них угасает.
    И, если пока они играют на энтузиазме, с надеждой получить когда нибудь деньги, То после зимнего перерыва и энтуЗИАЗИЗм пропадет.
    А дальше путь Днепра - уход игроков, подача судебных исков ... ну а дальше вы знаете.
    Живаго хоть и не такой жмот как Беня, но дела у него не очень.
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 22.10.2017 10:37
    0
    LembergWestUkraine, 22.10.2017 09:32
    Вівці були ніякі! Сенсація, м'ч якось закотився! )))))))))))
    лємберг, ти напевно з тих рагулів,які в свій час носили на плечах дві "рози" - "Карпати" та фк Львів.Звідки в тебе стільки гівна?( я про коменти,якими ти засмічуєш ефір,це стосується не тільки "Карпат" ) про нік твій промовчу-немає такого міста!
    movkli
    online
      movkli, 22.10.2017 08:33
    0
    Orest_2213, 22.10.2017 00:35
    У підсумку «Ворскла» завершила свою безпрограшну домашню серію в матчах з «Карпатами», яка з 30 жовтня 2010 року тривала 8 (!) ігор.
    Виправте помилку в році!
    а что не так? 7 сезонов не проигрывали дома Карпатам
    djordj
      djordj, 22.10.2017 08:03
    0
    Дог 100%.