Бубка зустрівся з керівництвом Європейської конфедерації волейболу

В ЄКВ пообіцяли допомогти в розвитку волейболу в Україні

Бубка зустрівся з керівництвом Європейської конфедерації волейболу
© НОК

Олімпійському домі президент НОК Сергій Бубка зустрівся з президентом Європейської конфедерації волейболу Александаром Боричичем і членом правління ЄКВ Здеславом Барачем. У зустрічі також взяв участь президент Федерації волейболу України Михайло Мельник.

Співрозмовники обмінялися думками щодо розвитку волейболу в Європі загалом та Україні зокрема.

«Волейбол – популярний і видовищний вид спорту, що має свої вагомі переваги над іншим. Це гра, яка приносить масу позитивних емоцій. Україна пишається видатними Олімпійськими чемпіонами з волейболу: Юрієм Поярковим, Юрієм Венгеровским, Едуардом Сибіряковим, Володимиром Бєляєвим, Володимиром Івановим, Федором Лащоновим і багатьма іншими», - наголосив Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни відзначив, що останнім часом відчувається суттєвий підйом в розвитку українського волейболу. Зокрема, у 2017 році жіноча і чоловіча збірні України здобули чудові перемоги в Євролізі, є досягнення на юніорських і юнацьких рівнях. На високому рівні пройшли змагання жіночих команд Євроліги у нас в Україні, в чудовому прикарпатському Івано-Франківську.

Сергій Бубка також підкреслив, що Національний олімпійський комітет України розглядає підтримку і співпрацю з федераціями як пріоритетне і стратегічний напрям - більше 70% загального бюджету НОК через різні програми направляється національним федераціям для допомоги спортсменам і тренерам, ефективної діяльності суб’єктів олімпійського руху. Президент НОК висловив вдячність керівництву Федерації волейболу України за тісну співпрацю і повне взаєморозуміння.

Александар Боричич відзначив вагомий прогрес України в розвитку волейболу, зазначивши, що це гарний приклад для інших країн як потрібно рухатись вперед.

Учасники зустрічі приділили особливу увагу питанням впровадження і реалізації шкільних волейбольних проектів, забезпечення загальноосвітніх закладів необхідним спортивним інвентарем, розвитку жіночих програм та проведенню міжнародних жіночих волейбольних турнірів для різних вікових категорій, зокрема на території України, а також необхідності організації суддівських і тренерських міжнародних семінарів на території України.

Керівники Європейської конфедерації волейболу поінформували також про плани щодо розвитку волейболу на снігу – нової дисципліни, яка набирає популярності та згодом може увійти до програми зимових Олімпійських ігор.

З урахуванням змін у форматі проведення провідних міжнародних турнірів з волейболу співрозмовники наголосили також на важливості участі національних збірних України в найпрестижніших турнірах, що сприятиме подальшому розвитку волейболу в нашій країні.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — НОК Украины

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности