Ультрас Дніпра: «Якщо ти чоловік, то будь готовий стояти за своє»

Фанати «Дніпра» прокоментували інцидент з бійкою під час дербі

Facebook
© Facebook

Ультрас «Дніпра» на своїй сторінці у Facebook прокоментували інцидент, що стався під час дербі з СК «Дніпро-1»:

«Всі українські ЗМІ вже облетіло повідомлення про, здавалось би, далеко не першу і не дивну для футболу подію – бійку вболівальників на стадіоні. Але великий резонанс ситуації в перерві матчу «Дніпро» - СК «Дніпро – 1» викликала участь в ній «почесного президента» і народного депутата Юрія Берези.

Рух фанатів футбольного клубу «Дніпро» має величезну історію. Ми переживали різні часи: злети і падіння, але, не дивлячись на фінансовий стан команди і місце в турнірній таблиці завжди залишались вірними рідному «Дніпру», підтримуючи команду в найскрутніші часи і їздили за нею в усі куточки Європи. Останні події: виліт у другу лігу, межа банкрутства, штрафи і санкції, можливість взагалі втратити команду стали величезним викликом для всього Дніпровського Руху. Але фанати залишились вірними своєму місту, клубу та історії. Наступною неприємною новиною було створення нової команди СК «Дніпро-1» в «кращих» тенденціях сучасного футболу: клуб-іграшка багатія і народного депутата. Нічого б страшного, але місто, яке майже сто років пишалося і вболівало тільки за один клуб, засіяли бігборди, реклама і листівки. Зайнята база «Дніпра» в Придніпровську. Зайнятий стадіон «Дніпро-Арена», де вже намагались змінити напис на секторі з «Дніпро» на «Дніпро-1». Походи представників новоствореного клубу в університети та стягування студентів на матчі… Все це в той час, коли на справжній «Дніпро» всім ставало байдуже.

Фанати «Дніпра» із самого початку намагались знайти компроміс. Були розмови із представниками «вболівальників» нового клубу, в яких стало чітко зрозуміло, що це не фанатський рух, а фікція, що складається перебіжчиків з 9-го сектору (чим же їх так заохотили?) і людей, близьких силовій структурі «Дніпро-1». Аргументи про те, що поки існує «Дніпро» із столітньою історією, пріоритет в цьому місті можливий тільки на нього, не були почуті. Ви хочете бути фанатами? Хочете грати в цю гру? Давайте грати.

На вчорашньому матчі сталася не найприємніша, але звичайна для фанатів футболу ситуація – конфлікт двох фанатських секторів. Пересічній людини, напевно, тяжко зрозуміти, що таке відстоювати честь своєї команди, за яку ти готовий їхати в будь-яку частину світу. Але цей конфлікт почався не на пустому місці, а після нахабного намагання забрати у нас своє і рідне. А ми звикли боротися за своє.

По-перше, заявляємо, що спекулювання іменем полку «Дніпра-1» тут зайве. Людям, якщо вони мають не коротку пам’ять, варто згадати 2014-й рік, коли саме фанати, «Дніпра» зокрема, стали авангардом Революції, створили перший в Дніпрі волонтерський центр, створили власними руками новий символ міста – тризуб на готелі «Парус», який ви, чиновники і можновладці, так любите приписувати собі. Кожен третій фанат «Дніпра» поїхав на фронт, взявши в руки зброю. Дехто і досі відстоює Україну на сході. Найкращі з нас віддали свої життя. Тому про те, в якому фанатському русі військові і волонтери, а в якому молодики і хулігани, ми ще посперечаємось і дамо фору будь-кому. Також хочемо нагадати, як Юрій Береза розпочав свою політичну кар’єру – рекламуючи себе на імені фанатів, розказуючи всім, які фанати «Дніпра» молодці, який внесок вони зробили в боротьбу за Україну і пов’язуючи себе саме із нашим Рухом. Тепер же, як прийнято класичному політику, Береза повністю перефарбувався, створивши свій клуб, адже справжній «Дніпро» без фінансування Коломойського вже не потрібен. Після вчорашнього Дніпряни вже не друзі, а головні вороги. Смішно.

По-друге. Роз’яснення стосунків в ЗМІ, інтернет-балачки та даремні конфлікти – це не справа фанатів «Дніпра». Справа фанатів «Дніпра» - підтримка рідної команди, якій ми були і будемо вірними. Ми не будемо розтягувати ситуацію. Для нас вчорашній матч був звичайним і пересічним. Конфлікт вболівальників? Байдуже, студент або народний депутат – якщо ти чоловік, то будь готовий стояти за своє, не прикриваючись поліцією, дітьми чи ким-небудь іще.

А на футбольному полі «Дніпро», до речі, розтрощив супротивника. Тільки Дніпро!», - йдеться у дописі на Facebook.

Побитий депутат Береза вже заявив, що буде намагатися повернути на стадіони поліцію.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Facebook.com

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  titanovec
  titanovec, 12.10.2017 19:46
  +1
  pepik70, 12.10.2017 19:44
  titanovec, 12.10.2017 19:42
  звонил друзьям в Днепр все как один назвали тех дибилов идиотами а не ульТРУСАМИ

  Покровчанин?
  Да!
  ManUtd
  online
    ManUtd, 12.10.2017 19:47
  +1
  Глумарио, 12.10.2017 17:30
  А кто из вас старше?
  Я!!! Дедовщина ему обеспечена)))
  Gibiskus1, 12.10.2017 17:39
  Хто з вас більше?
  Он хоть и побольше на вид, но он покп ничего не подозревает - я приду с кастетом и исподтишка без объяснений вломлю ему в челюсть)))
  pepik70
  pepik70, 12.10.2017 19:47
  +1
  titanovec, 12.10.2017 19:46
  pepik70, 12.10.2017 19:44
  titanovec, 12.10.2017 19:42 звонил друзьям в Днепр все как один назвали тех дибилов идиотами а не ульТРУСАМИ Покровчанин?

  Да!
  airwolf77
  online
    airwolf77, 13.10.2017 02:45
  +2
  да какой бы он не был,а хуле иудею не бьете морду,за то что команду спустил на донное дно....а сколько он бабок аферами подмутил,Берёза и рядом не стоял
  valenok.21
    valenok.21, 13.10.2017 06:05
  +1
  Комментарий свернут. Показать
  Так кто кого бил? Эти ультрас из *днепра* берут на себя вину, признают, что участвовали в драке или нет? Из вышенаписаного это не понятно.
  Зато весьма красноречиво звучит бандитский жаргон в культурном варианте - это наша территория, это наша *корова* и сами будем её крышевать, будем сами её доить.
  Как в лихие 90-ые года.
  Ramzes-KS
    Ramzes-KS, 13.10.2017 11:55
  +1
  Почитав прессу и комментарии всех приближенных к клубам Днепр и Днепр-1, оценив факты (переход большинства игроков, тренерского штаба, перераспределение между собой тренировочной базы, детской базы, стадиона и т.д.) и помыслив логически, можно сделать вывод, что оба клуба финансируются с одного кармана. Новый клуб создали, чтобы уйти от долгов. Какое-то время нужно видимо Коломойскому еще использовать старую фирму и клуб. Может ждут бонусов за Коноплянку или что-то другое.
  А потом объединят оба клуба опять в один, под старым названием "Днепр", но с новой фирмой, на которой не будет долгов и старых обязательств. Думаю - это схема Коломойского.
  Ramzes-KS
    Ramzes-KS, 13.10.2017 11:57
  0
  А фанаты в этой ситуации или что-то не понимают или наоборот играют свою "роль" в этом спектакле...
  solova63
    solova63, 13.10.2017 22:50
  0
  Дебилы какие-то!
  " якщо ти чоловік, то будь готовий стояти за своє...", Выходи на честный бой защищать свои убеждения ... один против разбушевавшейся толпы, ворвавшейся на трибуны, так что ли?!!! Хороши, герои!
  На самого Березу мне, откровенно говоря, пофиг! Но ультра реально не в адеквате!...
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.