Будівельник поступився Цмокі-Мінску і залишив Лігу чемпіонів

Кияни і в другому матчі програли білорусам

Будівельник поступився Цмокі-Мінску і залишив Лігу чемпіонів
© ФБУ

Першу чверть матчу, у якому чемпіону України треба було відігравати 5 очок, можна розділити на дві частини. Перша залишилася за гостями, які скористалися невдалою грою Будівельника в захисті. Кияни залишали суперників на дузі і програвали опонентам епізоди один в один. Після тайм-ауту від Володимира Коваля і виходу Руслана Отверченка кияни зуміли призупинити ривок суперника. Український захисник допоміг чемпіону України у нападі, а результативні проходи у фарбу від Дугата і Філдса не на довго вивіли господарів вперед.

Друга десятихвилинка була менш результативною. Кияни мали тотальну перевагу на щитах, збираючи м’ячі у чужій фарбі у кожній другій атаці, але реалізація не дозволяла підопічним Коваля вирватися в лідери. Білоруси, в свою чергу, трималися за рахунок дальніх влучань, закинувши 5 з 10 дальніх спроб за першу половину. Саме влучні триочкові кидки дозволили команді Крутікова не тільки залишатися у грі, а й піти на велику перерву за 1 бала переваги.

На екваторі третьої чверті 3 штрафних Отверченка та точний дальній від Крутоуса дали киянам 4 очка переваги, але до завітних 6 балів відриву чемпіон України свою перевагу так і не довів. Гості, в свою чергу, стабілізували гру на щитах, але кидкові показники у підопічних Крутікова трохи впали, як і загальна редзультатівність у матчі. На вирішальну чверть команди пішла за рівного рахунку.
На жаль, у четвертій верті кияни так і не знайшли сили на вирішальний ривок. Команда Коваля провела весь матч в одному темпі і на заключних хвилинах збилась на індивідуальні дії в нападі. Обмежена ротація і слабка гра на чужій половині майданчику поставила хрест на надіях киян на перемогу. Будівельник не знайшов резервів ні ігрових, ні емоційних і зазнав поразки - 51:60.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація
Другий раунд. Другий матч

Будівельник - Цмокі-Мінск 51:60 (19:19, 12:13, 12:11, 8:17)
Будівельник:
Філдс 13 + 5 підбирань + 3 передачі - 5 втрат, Крутоус 10, Анісімов 9 + 5 підбирань, Дугат 6, Дроздов 2 + 11 підбирань - старт, Отверченко 9, Місяць 2, Брістол 0 + 9 підбирань + 3 блок-шоти, Зотов 0, Вінтоняк 0

Перший матч - 64:69

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Федерация баскетбола Украины

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    stiv64
      stiv64, 30.09.2017 16:19
    -1
    Ну теперь Будивельник выиграет чемпионат Украины и все забудут в каком дерьме оказалась команда в начале славных дел.Такое впечатление что за некогда славный клуб играли САЛАЖАТА а руководил ими НЕДОУЧКА СТУДЕНТ.
    Олег Ткаченко
      Олег Ткаченко, 27.09.2017 14:07
    0
    ДІйсно де Будівельник відкопав цих амереканців? Вони ще гірше за наших
    kief
      kief, 27.09.2017 09:16
    0
    Алекс Голдин, 26.09.2017 21:42
    о чем ты..... трехи -не трехи-за игру с командой из небаскетбольного края набрать 50 очок-это позор..... 3 американских лега набрали за игру-20 очок на всех....
    Скажи на какой помойке этих амерских бомжей нашли?
    да они просто собрались накануне игр. в прошлом сезоне и Дугат, и Филдс нормально играли. Плюс Анисимов и Отверченко... Может к новому году сыграются обратно
    Vladimir Didkovskiy
      Vladimir Didkovskiy, 26.09.2017 22:42
    +2
    Подякуєм керівникам ФБУ.
    Vladimir Didkovskiy
      Vladimir Didkovskiy, 26.09.2017 22:41
    -1
    Без обід як то кажуть, але слово "лошари без гри" це в самий раз.
    Igor Kelbas
      Igor Kelbas, 26.09.2017 21:58
    +3
    Алекс Голдин, 26.09.2017 21:18
    сделать баскетбол любительским ибо-2 игры с белорусами просрать смогут и любители
    Это вы уж слишком: надо учитывать, что в "Цмоках" играют и приличное кол- во легов и если бы не они, одни белорусские баскетболисты никуда бы не вышли да и "Цмоки" все же варятся не во внутреннем слабом чемпе, а играют ежегодно в Лиге ВТБ, где уровень в разы сильнее ЧБ. Но дальше нас ждет очень серьезный соперник и сказка может для "Цмоков" закончится.
    Алекс Голдин
      Алекс Голдин, 26.09.2017 21:42
    +4
    Vitaliy_yatsenko, 26.09.2017 21:38
    Не пішли трьохи взагалі. Програли саме через це. Тоді як сябрів залетали шалені трьохи. Сумно, що програли. Треба робити висновки, збиратись і йти далі.
    о чем ты..... трехи -не трехи-за игру с командой из небаскетбольного края набрать 50 очок-это позор..... 3 американских лега набрали за игру-20 очок на всех....
    Скажи на какой помойке этих амерских бомжей нашли?
    Vitaliy_yatsenko
      Vitaliy_yatsenko, 26.09.2017 21:38
    +3
    Не пішли трьохи взагалі. Програли саме через це. Тоді як сябрів залетали шалені трьохи. Сумно, що програли. Треба робити висновки, збиратись і йти далі.
    Алекс Голдин
      Алекс Голдин, 26.09.2017 21:19
    +3
    и ишшо на хера легионеры которые за игру 0 очков собирают
    Алекс Голдин
      Алекс Голдин, 26.09.2017 21:18
    +9
    сделать баскетбол любительским ибо-2 игры с белорусами просрать смогут и любители
    Алекс Голдин
      Алекс Голдин, 26.09.2017 21:17
    +5
    позор не то слово.... в стране гделюди считают каждую гривню-дутые звезды спорта валяют дурня за приличное бабло
    KuAD75
      KuAD75, 26.09.2017 21:14
    +11
    Это, блин, позор!
    KuAD75
      KuAD75, 26.09.2017 21:14
    +11
    Это, блин, позор!
    Алекс Голдин
      Алекс Голдин, 26.09.2017 21:18
    +9
    сделать баскетбол любительским ибо-2 игры с белорусами просрать смогут и любители
    Алекс Голдин
      Алекс Голдин, 26.09.2017 21:17
    +5
    позор не то слово.... в стране гделюди считают каждую гривню-дутые звезды спорта валяют дурня за приличное бабло
    Алекс Голдин
      Алекс Голдин, 26.09.2017 21:42
    +4
    Vitaliy_yatsenko, 26.09.2017 21:38
    Не пішли трьохи взагалі. Програли саме через це. Тоді як сябрів залетали шалені трьохи. Сумно, що програли. Треба робити висновки, збиратись і йти далі.
    о чем ты..... трехи -не трехи-за игру с командой из небаскетбольного края набрать 50 очок-это позор..... 3 американских лега набрали за игру-20 очок на всех....
    Скажи на какой помойке этих амерских бомжей нашли?
    Igor Kelbas
      Igor Kelbas, 26.09.2017 21:58
    +3
    Алекс Голдин, 26.09.2017 21:18
    сделать баскетбол любительским ибо-2 игры с белорусами просрать смогут и любители
    Это вы уж слишком: надо учитывать, что в "Цмоках" играют и приличное кол- во легов и если бы не они, одни белорусские баскетболисты никуда бы не вышли да и "Цмоки" все же варятся не во внутреннем слабом чемпе, а играют ежегодно в Лиге ВТБ, где уровень в разы сильнее ЧБ. Но дальше нас ждет очень серьезный соперник и сказка может для "Цмоков" закончится.
    Vitaliy_yatsenko
      Vitaliy_yatsenko, 26.09.2017 21:38
    +3
    Не пішли трьохи взагалі. Програли саме через це. Тоді як сябрів залетали шалені трьохи. Сумно, що програли. Треба робити висновки, збиратись і йти далі.
    Алекс Голдин
      Алекс Голдин, 26.09.2017 21:19
    +3
    и ишшо на хера легионеры которые за игру 0 очков собирают
    Vladimir Didkovskiy
      Vladimir Didkovskiy, 26.09.2017 22:42
    +2
    Подякуєм керівникам ФБУ.
    Олег Ткаченко
      Олег Ткаченко, 27.09.2017 14:07
    0
    ДІйсно де Будівельник відкопав цих амереканців? Вони ще гірше за наших
    kief
      kief, 27.09.2017 09:16
    0
    Алекс Голдин, 26.09.2017 21:42
    о чем ты..... трехи -не трехи-за игру с командой из небаскетбольного края набрать 50 очок-это позор..... 3 американских лега набрали за игру-20 очок на всех....
    Скажи на какой помойке этих амерских бомжей нашли?
    да они просто собрались накануне игр. в прошлом сезоне и Дугат, и Филдс нормально играли. Плюс Анисимов и Отверченко... Может к новому году сыграются обратно