«Четвертим будеш? – «А що вдієш?..»

Невтішний результат вітчизняного ватерпола

Жодного очка не поталанило набрати українським збірним на грудневому кваліфайн-раунді до ЧЄ-2008. Але варто зауважити, що це не самостійні перегони «молодших», а сукупні міні-туркіри, де приблизно дві третини учасників — завсідники дивізіону «А», яким треба підтверджувати повноваження. Шансів прорвати їхню своєрідну кругову поруку — обмаль.

Єдиний матч, у якому «синьо-жовті» були близькими до позитивних цифр, то суперечка жіночих команд Великої Британії та України в Гамбурзі. Цікавою є розшифровка по періодах — 1:1, 0:0, 1:2, 3:0. Отже, довгий час підопічним Миколи Слюсаренка та Михайла Лебедєва вдавалося диктувати умови. На жаль, не отримали продовження гол Анастасії Котової та два — Анни Гекової (обидві — з «Харків'янки-2»), які дозволили було нашим вести в рахунку перед заключною чвертю — 3:2. Посипалися вилучення (загалом за матч: у суперниць — З, у наших ватерполісток — 9). Одне слово, українки випірнули ні з чим — 3:5.

Невтішними виявилися для них також зустрічі з господарками — 4:14 та гречанками — 5:20. Отже, з цього квартету пішли нагору Греція — 9 очок та Німеччина — 6 (матч між ними — 16:9). З іншого «осередку», який змагався в Амстердамі, путівки отримали Нідерланди та Франція. Фінал чемпіонату континенту прийме 4-13 липня іспанська Малага.

У чоловіків тільки господар однієї відбіркової групи залишився без ліцензії. У Монпельє третіми фінішували французи (4 очки), пропустивши поперед себе Німеччину (7) та Словаччину (6).

Усім цим збірним відчутно програла українська команда, відповідно 5:19, 5:15 та 5:23. Слабкою втіхою є те, що четвертий рядок з аналогічним «бубликом» перепав у Скоп'е і нашим сусідам білорусам. Звідти на Піренеї вирушили Росія з Македонією, а басейн Дубровника став фартовим для Хорватії та Чорногорії. Тепер є сенс зважено — без «полювання на лисиць» — розібратися, що й як. Адже ми нікуди не вилетіли, а продовжимо тягти плуга всередині європейського дивізіону «В». Наразі це межа для країни, де нормальних тренувальних умов немає в більшості команд майстрів, починаючи зі столиці.


Микола ГЕОРГІЄВ, «Спортивна газета»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности