Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Чемпионат Украины
| Обновлено 21 августа 2017, 14:09
6118
7

Эксперимент Хацкевича, готовность Бабича и еще одна неудача Вернидуба

Самые интересные события минувшего уик-энда – в нашем традиционном обзоре

| Обновлено 21 августа 2017, 14:09
6118
7
Эксперимент Хацкевича, готовность Бабича и еще одна неудача Вернидуба
fcdynamo.kiev.ua

Легкая прогулка «Шахтера» в донецком дерби, тактические нововведения Хацкевича, дебют Громова в «Заре» и казус перед матчем на НСК «Олимпийский» - наиболее значимые события тура в нашем обзоре.

Матч тура

В минувшем сезоне команда Романа Санжара прилично потрепала нервы «Шахтеру», отобрав очки у «горняков» в трех встречах из четырех. Но на этот раз «Олимпик» не смог дать бой чемпиону, пропустив по голу в каждом из таймов. Подопечные Паулу Фонсеки полностью контролировали ход встречи и, думается, при желании могли оформить победу с крупным счетом.  Голкипер «олимпийцев» Заури Махарадзе крутился, словно белка в колесе, но продлить сухую серию не сумел – уже на 20-й минуте Факундо Феррейра сделал то, что не удавалось соперникам «Олимпика» на протяжении пяти предыдущих матчей. А после перерыва Марлос, реализовав пенальти, окончательно убил интригу в дерби. Таким образом, «Шахтер» добыл легкую победу на классе, а сухая серия «Олимпика» в чемпионате прервалась на отметке 470 минут.

Эксперимент тура

После не самой лучшей игры на Мадейре с «Маритиму» Александр Хацкевич в матче со «Сталью» существенно перекроил состав. Наставник «Динамо» дал отдохнуть лидерам – Ковалю, Ярмоленко, Мбокани и впервые в сезоне сыграл в два нападающих. Эксперимент себя оправдал в полной мере: получивший шанс проявить себя Беседин и Кравец поучаствовали в трех голах. На счету Беседина гол+пас, у Кравца дубль+пас. Накануне ответного матча с «Маритиму» у Александра Хацкевича появилась приятная головная боль при выборе нападающего. Или даже двоих форвардов?

Дебюты тура

Не договорившись о контракте с «Карпатами» из-за негодования болельщиков «зелено-белых», Артем Громов перешел в «Зарю» и успел дебютировать в новой команде. Болельщики «Зари» протестов не высказывали - Громов вышел в стартовом составе на матч против «Зирки» и уже на 19-й минуте встречи прокинул мяч мимо голкипера и с метра закатил его в пустые ворота. Но гола новобранца луганчанам оказалось недостаточно: через две минуты новобранец хозяев - француз Мохамед Эль Амдауи восстановил статус-кво, а Максим Прядун еще через девять минут установил окончательный счет. 2:1 – еще одна неудача Юрия Вернидуба.

Кровь тура

Еще один дебютант – защитник «Динамо» Йосип Пиварич в поединке против «Стали» отыграл всего шесть минут. Хорват в борьбе за верховой мяч столкнулся с Максимом Задераном, и, упав на газон, схватился за окровавленную голову. Хацкевич рисковать здоровьем новобранца не стал, выпустив вместо него еще одного дебютанта – 19-летнего Виталия Миколенко.

Готовность тура

После поражения от «Вереса», ставшего для «Черноморца» пятым в шести матчах сезона, рулевой «моряков» Александр Бабич заявил о готовности уйти в отставку. Правда, сделал это как-то неуверенно. Говорят, что наставник сделал это под давлением фанатов, которые вызвали его на разговор на поле сразу поединка. Пока официальных новостей о грядущей смене на тренерском мостике моряков нет. Вполне вероятно, что Бабич, затащивший в прошлом сезоне «Черноморец», в первую шестерку, как Вернидуб в «Заре», получил кредит доверия от руководства клуба.

Баннер тура

В Харьве во время матча «Шахтер» - «Олимпик» почтили память Виктора Евгеньевича Прокопенко.

Казус тура

Перед матчем «Динамо» - «Сталь» планировалось минутой молчания почтить память жертв теракта в Барселоне. Но арбитр матча Екатерина Монзуль об этой процедуре, судя по всему, не знала. Ведь только диктор по стадиону объявил о минуте молчания – арбитр тут же дала стартовый свисток.

Гол тура

Артем Кравец отметил возвращение в основной состав киевлян и грядущее пополнение в семье красивым голом.

Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Куртуа прокомментировал скандальный эпизод с якобы голом в ворота Лунина
Футбол | 24 апреля 2024, 08:01 1
Куртуа прокомментировал скандальный эпизод с якобы голом в ворота Лунина

21 апреля «Реал» Мадрид обыграл «Барселону» со счетом 3:2

В Челси принято решение о будущем Мудрика
Футбол | 24 апреля 2024, 19:01 3
В Челси принято решение о будущем Мудрика

«Пенсионеры» расставили приоритеты в отношении украинца

Комментарии 7
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Dragon9
Як думаєте, треба їхати в маріуполь чи ні?
Dragon9
дк можна вітати з чемпіонством. кротомобіль відстає по грі і складу.
dknedounbas
Болельщик из Иван-Франковска Антон Мицкан на своей странице в facebook высказался по поводу программы "Великий Футбол".
"Програма Великий Футбол! Мені соромно за вас!
Я люблю футбол до такої степені, що навіть зачасту дивлюсь матчі Чемпіонату України котрі явно не цікаві, мовчу вже про Єврокубки і щиро вболіваю за команду, котра не показує футбол найвищого рівня - це Карпати, але тим не менше футбол на 1 місці, а збірна то все! Зачасту дивлюсь різні аналітичні програми про футбол. Мені цікава думка професіоналів щодо футболу, але вчорашня програма Великий Футбол на каналі Футбол просто добила після сюжету про Маріуполь і Динамо, яке не хоче їхати грати в це місто через гарантії безпеки. Описувати не буду, хто забажає, вона є у вільному доступі в інтернеті.
Я розумію, що після цього посту, швидше всього відомі журналісти каналу Футбол просто відпишуться від мене, промовчать та ніяк не відреагують, але можливо трохи задумаються над своєю журналістською етикою.
Я поважаю цих людей, вони професіонали з великої букви, але мені цікаво: Alla Bubliy Микола Середич Олег Ящук Игорь Бурбас (Igor Burbas) Abraham Campomar Vitalii Pletsan коли побачили цей сюжет, Вам не гидко було дивитись його? Коли поливають брудом все і вся, коли замість футболу ідуть "розборки" з конкурентами Шахтаря і все, не більше. Сюжет відверто кажучи на 15% певно об'єктивний та тільки одне нагадує, канал Україна в роки Помаранчевої Революції і канал Інтер під час Революції Гідності. Відверта політика з обливанням фекаліями опонентів. Я про Денисова, Леоненка і Малиновського мовчу, там все ясно давно, таке враження, що якби Ахмєтов був Президентом в країні, то ці люди точно б займали найвищі посади. У них вже давно немає об'єктивності, відверто топлять за Шахтар і все що з ним пов'язано.
Але Alla Bubliy і Микола Середич Ви нереально круті, мені Ваш тандем під час Євро у Франції в програмі "Bonjour Evro" певно один з кращих в історії каналу, як і програма сама, то у мене питання, Вам не гидко?
Олег Ящук і Игорь Бурбас (Igor Burbas) світила сенсацій і репортажів з накалом пристрастей, Вам не гидко?
Abraham Campomar - ходячача футбольна енциклопедія, мегапрофесіонал аналітики, Вам не гидко?
Vitalii Pletsan людина, котра в кадрі одна з найкращих, а під час репортажів - це той, хто завжди скаже влучне слово і ніколи не посміє хамовито себе вести з інтерв'юером, Вам не гидко?
Як може опуститись канал Футбол до такого рівня, щоб люди порівнювали їх з сепаратистськими каналами? Як Вам не соромно? Хіба Ви не покликані говорити про футбол і разом радіти за успіхи українського футболу? Невже якісь кошти Ахмєтова можуть так закрити очі на своє ім'я та професіоналізм? Повторюсь, я і до цього часу вважаю вище згаданих людей котрі: не Малиновський,Леоненко чи Денісов, професіоналами і не вважаю їх упередженими, бо за ними явно такого не спостерігав, можливо трохи, але вважаю то за людський фактор, коли вболіваєш за улюблену команду і важко стримати емоції. Я не хочу когось осоромити чи опустити, просто надіюсь, можливо хтось з цих позначених людей в дописі ризикне сказати тим Дєнісововим і Леоненкам з Малиновським, що то вже "перебор", їх всерівно дивитиметься глядач Шахтаря, бо він вболіває за рідний клуб і це нормально, але з таким відвертим "підмазуванням" Ахмєтову, щоб догодити "хазяїну", їх перестане дивитись вболівальник: Карпат,Динамо, Дніпра, Металіста, Вереса чи Ворскли, бо там відверто "топлять" за одну команду Шахтар і постійно обливають брудом одну команду Динамо, будь якими методами. А вчорашній репортаж, то вже агонія вищої категорії, повторюсь, гидко дивитись.
Я поважаю всіх вболівальників, вболіваю в Єврокубках і за Динамо і за Шахтар, також підтримую думку, що грати в Маріуполі потрібно, хоча в душі теж розумію Суркіса. Я не підтримую жодного з цих футбольних "шишок", бо я виключно за футбол, всі вони по своєму "хороші", але в цій ситуації накипіло, бо це вже продовжується не перший день. Ти дивишся не програму про футбол, а суцільні своєрідні "кланові" війни.
У мене є велика надія, що хтось 1 хоча б з перелічених людей прочитає ці слова і спробує донести це до керівництва: програми, каналу, редакторів і т.д. та ми будемо дивитись із задоволенням Великий Футбол, як футбольну програму, а не розбірки Ахмєтова і Суркіса, а журналісти підтримуватимуть свій професійний рівень та ставати ще кращими. Розумію, що зараз якщо почнеться "срач" в коментарях, то більш підковані професіонали каналу Футбол "закидають шапками" мене, але що б ви не робили, людей по всій країні не обманиш, бо таку агонію як несе інколи канал Футбол, важко не помітити.
Після вчорашнього, я вже відверто задумуюсь чи варто мені дивитись цю програму в повторі на наступний день, бо як не крути і це не реклама, але Про Футбол на 2+2 приємніше дивитись, навіть якщо десь вони теж "перегинають", але у них немає в програмі 50% ефірного часу розмови про Динамо, та обговорюють всі команди, а не тільки Динамо чи Шахтар. І у них немає такого, що гравці Шахтаря "фу-фу", а гравці Динамо - "красавчики".
У мене все, думаю мою думку поділяє велика кількість людей теж та не розводитиметься бардак в коментарях, бо писав це не для піару, а з надією, що я колись ввімкну канал Футбол, програму Великий Футбол, та насолоджуватимусь думками експертів, а не думатиму, як розбити телевізор, бо Леоненко несе чергову дурню, а Дєнісов незнає як "лизнути" Ахмєтову. Хай буде дуже прямолінійно написав і жорстко, але я не політик, щоб бавитись та говорити ніби хтось винен, тільки не говоритиму його імені, хоча ці імена і без того всі добре знають".
salomon77717
50 на 50
scorpio16
[quote Dragon9, 21.08.2017 15:08]Як думаєте, треба їхати в маріуполь чи ні?[/quote
Этот вопрос ничего общего с футболом не имеет , ехать нужно уже все все сказали по этому поводу даже голова СБУ Грицак сказал, что гарантию даже в Киеве никто не даст ( болельщик ДК , киевлянин )... Тут уже пошли кулуарные действия , от чего мне противно за свой любимый клуб , Сурки пошли войной на Павелко ( Лозанна будет как официальное оглашение ее ) что бы того скинуть с кресла , а на его место посадить старшего, им плевать на футбол , им плевать на жителей Мариуполя, что для них это праздник , тут дела поважнее будут ... Для них ФФУ это та же кормушка как у политиков бюджет страны