| Обновлено 19 августа 2017, 18:10
1065
0

Чоловіча збірна України U16 зайняла 5 місце на Євробаскеті

В боротьбі за 5-6 місця наша команда перемогла однолітків з Бельгії з рахунком 76:71

1065
0
ФБУ

ЄвроБаскет-2017 U-16. Дивізіон В. Чоловіки
Матч за 5-6 місце

Україна - Бельгія - 76:71 (19:17, 20:15, 19:21, 18:18)

Команди почали матч доволі рівно та обережно, граючи переважно від захисту.

В стартові хвилини перевагу захопила команда Бельгії, яка відірвалася на 4 бали, проте вже до середини першого періоду відставання було нівельоване і команди більше не відпускали одне одну в рахунку у цьому періоді.

Більшу частину другої чверті збірні також провели на одному рівні, проте на останніх хвилинах наша команда зуміла здійснити ривок та піти на велику перерву маючи 7 балів переваги у запасі. Істотно посприяв цьому той факт, що українці за стартові два періоди забили 5 триочкових з 50% реалізації, а у бельгійців не залетів жоден дальній кидок.

В третій чверті бельгійці спробували наздогнати наших співвітчизників, проте, суперникам вдалося лише скоротити відставання на 2 пункти.

Проте вже в останній десятихвилинці суперникам нашої збірної вдалося наблизитися по набраним очкам практично в притул. На останніх секундах матчу бельгійці спробували фолити, аби переграти наших хлопців таким чином, проте в українців нерви виявилися міцними. 76:71 – українці п'яті на чемпіонаті Європи (див. В).