Українські дівчата програли своїм візаві 22 очки

888
1
ФБУ

Перша половина матчу пройшла за рівної боротьбі за виключенням міні-ривка бельгійської збірної на екваторі другої чверті. Якщо до цього команди йшли близько, то у кінці першої половини матчу наші суперниці отримали невелику перевагу. Варто сказати, що незважаючи на 4-очковий відрив бельгійок за підсумками 20 хвилин, ключові статистичні показники були приблизно ідентичними.

Що стосується персоналій, то у збірної України в першу чергу треба виділити результативний дует Космач і Кіби, які набрали за половину по 14 очок. У бельгійок також були свої героїні і в першу чергу тут треба говорити про Ван Буггенхот, яка стала одним з ініціаторів міні-ривка в другій чверті і, зробивши за половину 14 кидків, набрала 18 очок. А важкий форвард збірної Бельгії Лісова Мбака ще на велику перерву пішла з дабл-даблом в активі, набравши 15 очок і зробивши 10 підбирань, причому 7 - на чужому щиті.

На жаль, у другій половині бельгійки зуміли відірватися в рахунку. Нашим дівчатам вже не так вдавалася гра в атаці, при цьому у суперниць продовжував свою феєрію дует, який вів за собою команду в першій половині. У результаті Ван Буггенхот і Лісова Мбака завершили матч набравши на двох 60 очок - по 30 в активі у кожній. Бельгійки домінували на щитах, точніше атакували і краще рухали м'яча і навіть не зважаючи на 20 втрат зуміли створити солідний відрив, який досяг 20 очок вже в третій чверті.

Повернутися в гру в заключній четвертій десятихвилинці збірній України не вдалося. Як підсумок, поразка з рахунком 72:94. Свій третій матч на турнірі наші дівчата проведуть 19 серпня проти Словенії.