Збірна України U-16 перемогла Угорщину на ЄвроБаскеті-2017 +ВИДЕО

Перемога дозволила українській команді боротися за п'яте місце на турнірі

1272
1
ФБУ

Після виграної стартової чверті збірна України невдало зіграла в другій. В першу чергу треба говорити про невдалу грі в атаці - за десятихвилинку підопічні Харченка набрали лише 11 очок. У першій половині українська збірна атакував з гри точніше за угорців, однак частіше втрачала м'яч. У підсумку угорська збірна, вирвавшись в лідери в середині другої десятихвилинки, на велику перерву вирушила відпочивати, маючи в активі 7 очок переваги.

Треба сказати, що Ігорю Харченко в роздягальні вдалося привести підопічних до тями - на другу половину українська збірна вийшла в іншому настрої і швидко нівелювала відрив суперника, настрілявши за десятихвилинку 24 очка. Вирівнявши гру перед вирішальним ігровим відрізком, українські кадети довели справу до кінця в заключній десятихвилинці. Наша команда закрила для угорців трихсекундну і виклалися в захисті, зупинивши суперника в атаці. Як відомо, напад йде від захисту, що в черговий раз підтвердилося і в цьому матчі. Психологічну перевага наші хлопці перетворили на ігрову і, скориставшись невдалим відрізком збірної Угорщини, втекла у відрив, отримавши двозначну перевага, яку не втратила аж до фінальної сирени.

Провівши непереконливу першу половину, збірна України зуміла переломити хід матчу після великої перерви і здобула закономірну перемогу з рахунком 73:59.

Завтра, 19 серпня, українські кадети проведуть заключний матч на турнірі, в якому зіграють за 5 місце проти переможців пари Бельгія - Чехія.

ЄвроБаскет-2017 U-16. Дивізіон В. Чоловіки

Матчі за 5-8 місця

Україна – Угорщина – 73:59 (17:15, 11:20, 24:18, 21:6)

Україна: Ковляр 18 + 4 передачі, Сергєєв 16 + 11 підбирань, Радченко 10 + 5 підбирань, Сидорук 7 + 4 передачі, Пашабля 2 - старт, Заєць 8 + 3 передачі, Жаріков 6, Чернеха 2, Мельник 2, Романовський 2, Коцюра 0, Шеметов 0