|
1003
0

Жіноча збірна України U-16 стартувала з перемоги на чемпіонаті Європи

Кадетська жіноча збірна України здолала Македонію у першому турі групового турніру

fbu.ua
Кадетська жіноча збірна України з перемоги стартувала на чемпіонаті Європи у Македонії. У першому турі групового турніру підопічні Валерія Жартуна здолали господарок 58:40.

Минулого року українки зустрічалися зі збірною Македонії на чемпіонаті Європи. Тоді вони більш ніж переконливо здолали балканок 65:37. Змінилися склади, а головне, змінилося місце проведення першості Старого Світу у дивізіоні В. Втім, у домашніх стінах Македонія виглядала не набагато сильнішою.

Македонки першими відкрили рахунок у матчі, але доволі швидко Топчій і Космач вивели «жовто-синіх» вперед. У першій чверті команди не давали шансів відірватися супернику. Але усе ж таки наприкінці десятихвилинки Ростоцька, Дубнюк і Космач не схибили, ривок 5:0 і Україна повела 12:9.

На початку другої десятихвилинки Космач збільшила відрив до +5, але Мітрєва у наступній атаці реалізувала триочковий. Усе треба було розпочинати спочатку. Тіольки но українки здійснили чергову спробу відірватися, як Мітрєва кидком з-за дуги нівелювала перевагу гостей.

Подразником для українок став три очковий Ніколікі за чотири хвилини до завершення першої половини. До перерви македонки більше не закидали, а підопічні Валерія Жартуна навпаки, розігралися. Три двоочкових поспіль реалізувала Космач,  далі її підтримали у влучності Кіба і Ростоцька. Команди пішли відпочивати за рахунку 32:20 на користь збірної України.

Схоже, під час перерви у роздягальні македонок відбулася серйозна розмова, адже на початку третьої чверті вони рвонули вперед 6:0. Та розвинути успіх їм не дозволили. У прямому сенсі слова. Господарок знову спіткала гольова посуха, а українки збільшили перевагу до 19 пунктів.

У заключній чверті малюнок гри не змінився. Українки дещо розслабилися, але фактично зберегли очковий відрив. 58:40 у підсумку.
У наступній грі на чемпіонаті Європи Україна 18 серпня зіграє зі збірною Бельгії, яка у першому турі розтрощила Молдову 132:13.