САФІУЛЛІН: «Президент Сатурна не в курсі»

Президент Професіональної футбольної ліги України Равіль Сафіуллін дав коментар щодо подій навколо Ковєля

САФІУЛЛІН: «Президент Сатурна не в курсі»

- До мене звернуся почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський, який розповів про ситуацію, що склалася навколо футболіста львівського клубу Лєаніда Ковєля. Розповів про те, як цей гравець потрапив до клубу: спочатку на правах оренди з мінського «Динамо», а згодом, 4 місяці тому, ФК «Карпати» повністю виплатив його трансферну вартість білоруському клубу, й Ковєль уклав з «Карпатами» контракт на 4 роки. Петро Димінський попросив мене зв'язатися із російським клубом «Сатурн» (Рамєнскоє) й повідомити про відносини футболіста Ковєля з ФК «Карпати». Після цієї розмови я відразу зателефонував президенту раменського «Сатурна» Михайлу Воронцову, з яким неодноразово спілкувався й раніше, адже до 14 листопада 2007 року він був президентом російської прем'єр-ліги. Він запевнив, що абсолютно не в курсі щодо подій навколо Ковєля, зазначивши, що це питання селекційної служби. Я розповів йому про цю ситуацію, він пообіцяв зв'язатися з юристами клубу й, у разі потреби, з львівським клубом.

- Як вирішиться ця ситуація, зважаючи на те, що президент «Сатурну» дізнався від вас про діючий контракт Ковєля з «Карпатами»?
- Не хочу прогнозувати, але я не маю підстав не довіряти президенту «Сатурну». Тому представникам двох клубів треба спокійно розібратися у цій ситуації, зустрівшись і виклавши документи на стіл.

- У вашій практиці були подібні ситуації?
- Так, безумовно. Як у межах України, так і за участю українських та іноземних клубів.

- З юридичної точки зору, які можливі санкції щодо сторін, які вчинили неправильно?
- Ми звикли відразу виходити на юридичний бік справи. Давайте спочатку на її людську сторону подивимось. Я припускаю, що «Сатурн» міг попросту не знати про існування контракту Ковєля з «Карпатами». А от чому сам Ковєль потрапив у підмосковний клуб - це для мене, відверто кажучи, незрозуміло. Не хочу зараз казати про наслідки, але нагадаю одне - футболіст не має права мати два діючі контракти.

ФК «Карпати»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2020 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности