Збірна Україна WU-17 – переможець Турніру розвитку УЄФА в Мінську

Українська команда перемогла Литву з рахунком 3:1

1453
0
ФФУ

16 серпня у Мінську дівоча збірна України WU-17 провела свій другий поєдинок на Турнірі розвитку УЄФА. Цього разу суперниками підопічних Сергія Сапронова була команда Литви.

Матч розпочався доволі активно. Перші п’ять хвилин ініціативою володіли футболістки Литви, які створили два небезпечних моменти, і якщо у першому випадку ситуацію врятувала наш голкіпер Анна-Марія Крищишин, то у наступному моменті підвела майстерність.

Наступне слово було вже за українками. І найголовніше, що один з моментів був реалізованим - вдруге на турнірі відзначилася Надія Вегерич.

Пропущений гол активізував наших суперниць і вони ще агресивніше заграли у нападі. Це призвело до того, що вже на 22-й хвилині рахунок був зрівняний. З нічийним результатом команди пішли на перерву.

Корективи, внесені по перерві, доволі швидко принесли свій результат. На 47-й хвилині черговий м’яч на свій рахунок записала кращий голеадор команди Надія Вегерич, а вже у доданий арбітром час спрацював джокер українок - Вікторія Стромидло провівши дві хвилини на полі чудовим пострілом з-за меж штрафної встановила підсумковий рахунок  в матчі 3:1.

Таким чином, збірна України WU-17 здобуває дві перемоги і стає переможцем Турніру розвитку УЄФА у Білорусі.