|
1244
1

Збірна України U-16 розгромила Данію

В останньому матчі групового раунду ЄвроБаскету-2017 українці здобули впевнену перемогу

ФБУ
Кадетський ЄвроБаскет-2017. Дивізіон В
Груповий раунд. П’ятий тур
Данія U-16 - Україна U-16 56:96 (15:25, 21:22, 9:28, 19:21)

Україна U-16: Сергєєв 14, Сидорук 12, Чернеха 11 + 4 підбирання, Заєць 8 + 6 підбирання + 4 передачі + 3 перехоплення, Ковляр 8 - старт, Романовський 14, Мельник 13 + 6 підбирання, Жаріков 9, Шеметов 4 + 4 передачі, Радченко 2 + 7 підбирання, Пошабля 1

Хід гри
Збірна України отримала непоганий відрив у дебюті, впевнено вигравши першу чверть. Команда Харченка впевненіше діяла на обох половинах майданчика, отримавши за підсумками стартової десятихвилинки 10 очок переваги. У другій чверті данці зуміли вирівняти гру і до екватора 10-хвилинного відрізка зуміли підібратися в рахунку на дистанцію одного точного кидка, однак українська збірна зупинила міні-ривок суперника, повернувши собі комфортну двозначну перевагу за підсумками 20 хвилин гри. Лідером в атаці у нашої команди був Сергєєв, який за першу половину матчу, реалізувавши 100% кидків з гри, записав до активу 14 очок, ставши найрезультативнішим у складах обох команд.

Після великої перерви українська збірна зробила потужний ривок, після якого данці опинилися в нокдауні. Команда Ігоря Харченка настріляла 28 очок, пропустивши при цьому за чверть лише 9, отримавши 30 балів переваги перед заключною десятихвилинкою. Зрозуміло, що повернутися до гри після такого удару збірній Данії було дуже непросто і дива не сталося. У цьому матчі наша команда була на голову сильніші за суперника: краще атакувала з гри, контролювала щит і рідше втрачала м’яч. Українські кадети спокійно довели матч до перемоги, взявши третю «вікторію» у заключному п'ятому турі групового раунду.