ЧЄ-2017 U-16. Україна програла перший матч Нідерландам

Кадетська збірна поступилася із рахунком 48:55

992
1
ФБУ

Перша половина матчу виявилася дуже нерезультативною - обидві команди мали великі проблеми з реалізацією кидків з гри. При цьому зашкалювала кількість втрат - за 20 хвилин збірна України втратила м’яча 17 разів. У підсумку, на велику перерву суперники пішли за рахунку 16:13 на користь голландців, чия гра була також далека від ідеалу, проте невеличка перевага на щитах і міні-ривок під завісу першої половини дозволив їм отримати символичний гандикап за підсумками першої половини матчу.

Вже к середині третьої чверті голландцям вдалося наростити перевагу і змусити Ігоря Харченка брати тайм-аут. Підопічні Ван Дітена реалізували 2 з 2 триочкових і в цілому поліпшили свої показники в атаці, вперше в цьому матчі зробивши відрив двозначним. Наші хлопці поступалися супернику в агресивності і, зумівши лише трохи скоротити відставання, пішли на останню 2-хвилинну перерву, поступаючись 8 очок.

Варто сказати, що після великої перерви українській збірній вдалося трохи налагодити гру на чужій половині майданчика, але і голландці діяли на порядок впевненіше, ніж у першій половині матчу. Внести перелом у гру по ходу вирішального 10-хвилинного відрізка українській збірній так і не вдалося. Голландці не підпускали суперника ближче ніж на 8 очок і спокійно довели стартовий матч чемпіонату Європи до перемоги. Збірна України, на жаль, програла в першій грі групового раунду з рахунком 48:55.

Наступний матч на континентальній першості команда Харченка проведе завтра, 11 серпня, проти збірної Кіпру.

Кадетський ЄвроБаскет-2017. Дивізіон В. Софія, Болгарія
Груповий раунд. Перший тур

Україна – Нідерланди 48:55 (10:6, 3:10, 14:19, 21:20)

Україна: Чернеха 0 + 10 підбирань, Романовський 2 + 4 підбирання + 4 втрати, Сидорук 16 + 5 передач + 2 перехоплення, Шеметов 0, Сергєєв 11 + 8 підбирань – старт, Заєць 6 + 5 підбирань, Ковляр 5 + 5 передач, Мельник 4, Жаріков 2, Пошабля 2, Радченко 0, Коцюра 0