|
1447
0

Українки - чемпіонки світу з баскетболу серед ветеранів

Українки здобули золото 14-го чемпіонату світу з баскетболу серед команд ветеранів

ФБУ
В італійському курортному містечку Монтекатіні Термі завершився 14-й чемпіонат світу з баскетболу серед ветеранів. Про масштаб Мундіалю свідчать сухі цифри – протягом 11 днів, з 30 червня по 10 липня, більше 5000 гравців з 45 країн на 20 майданчиках боролися за нагороди. Україна була представлена на чемпіонаті світу рекордною кількістю команд – вісьмома! У підсумку вони посіли такі місця:

Жінки:
Ladies Legion 45+  виборола титул чемпіонок світу!
Ladies Legion 30+ – четверте місце.

Чоловіки:
UDави – третє місце,
Veteran Basket 50+ - четверте місце, їм забракло двох очок до бронзових медалей.
Veteran Basket 55+ - сімнадцяте місце з 42-х команд учасниць у цій віковій категорії.
AMICO 60+ - десяте місце.
Lions of Galichina 65+ - дев'яте місце.
BIG GAME 70+- сьоме місце. У даній віковій категорії Україна була представлена вперше.

«Жовто-сині» учасники і учасниці чемпіонату світу гідно підтримали імідж українського баскетболу. Щоправда, регламент змагань був не зовсім досконалим. Так, команди 60+, 65+, 70+ поступилися в одній грі на груповій стадії і надалі не змогли боротися за медалі. Хоча у наступних поєдинках обіграли усіх суперників, але посіли 10, 9 і 7 місця відповідно.

Учасники Мундіалю змогли відвідати Пізу, Флдоренцію, Венецію, Рим.

Наступний, 15-й чемпіонат світу відбудеться у Фінляндії у 2019-му році, а у 2018-му у словенському Мариборі пройде чемпіонат Європи.