ОФІЦІЙНО: Микола Матвієнко – гравець Ворскли

Захисник «Шахтаря» проведе наступний сезон в оренді у полтавському клубі

ОФІЦІЙНО: Микола Матвієнко – гравець Ворскли
© ФК Ворскла. Николай Матвиенко (по центру)

Захисник донецького «Шахтаря» та збірної України Микола Матвієнко поставив свій підпис під орендною угодою із полтавською «Ворсклою».

Нагадаємо, що з початку 2017 року Микола на правах оренди виступав за львівські «Карпати» відзначився одним голом у 14 матчах. Нещодавно Матвієнко дебютував за збірну України на офіційному рівні у матчі проти збірної Хорватії, що проходив у рамках відбірного циклу до чемпіонату світу. 

Зараз новачок готується до сезону із «Ворсклою» в Словенії.  

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Ворскла

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    alex_kor
      alex_kor, 03.07.2017 21:24
    +1
    Достали эти аренды. Не чемпионат а хер знает что. Комады одногодки все кроме ДК и ШД
    Как можно строить что-то когда каждая комада в межсезонье теряет половину свого состава.
    Patriot  UA
      Patriot UA, 03.07.2017 21:19
    -4
    тупий хід від Шахтаря. тому що. у Карпатах він заграв, не факт, що заграє у Ворсклі, як говорять
    "от добра добра не ищут".......
    vad.p7
    vad.p7, 03.07.2017 17:51
    +4
    Хлопець з Крима, м. Саки. Хай щастить!
    sanchos78
      sanchos78, 03.07.2017 16:46
    +6
    jimmi1986, 03.07.2017 16:27
    Хорошее усиление.
    Ещё бы Хлёбас и Мякушко вернулись.
    Да толку что они суда-сюда шляются.Для футболиста -да,для команды не много.
    Ярослав Кучеров
      Ярослав Кучеров, 03.07.2017 16:43
    +4
    Да еще бы Кобахидзе для тотального прессингу на чужой половине....!!!!
    jimmi1986
      jimmi1986, 03.07.2017 16:27
    +3
    Хорошее усиление.
    Ещё бы Хлёбас и Мякушко вернулись.
    sanchos78
      sanchos78, 03.07.2017 16:46
    +6
    jimmi1986, 03.07.2017 16:27
    Хорошее усиление.
    Ещё бы Хлёбас и Мякушко вернулись.
    Да толку что они суда-сюда шляются.Для футболиста -да,для команды не много.
    vad.p7
    vad.p7, 03.07.2017 17:51
    +4
    Хлопець з Крима, м. Саки. Хай щастить!
    Ярослав Кучеров
      Ярослав Кучеров, 03.07.2017 16:43
    +4
    Да еще бы Кобахидзе для тотального прессингу на чужой половине....!!!!
    jimmi1986
      jimmi1986, 03.07.2017 16:27
    +3
    Хорошее усиление.
    Ещё бы Хлёбас и Мякушко вернулись.
    alex_kor
      alex_kor, 03.07.2017 21:24
    +1
    Достали эти аренды. Не чемпионат а хер знает что. Комады одногодки все кроме ДК и ШД
    Как можно строить что-то когда каждая комада в межсезонье теряет половину свого состава.