Выбирай лучшего спортсмена, команду и тренера 2025 года
Чемпионат Украины
|
1051
0

Акименко, Кучеренко і Попов покинули Зірку

У трьох гравців кропивничан завершились контракти

Акименко, Кучеренко і Попов покинули Зірку
ФК Звезда. Александр Акименко,
Ще в трьох гравців «Зірки» завершились контракти й сторони вирішили їх не пролонговувати. Команду із Кропивницького залишили нападник Олександр Акименко, захисник Олександр Кучеренко й півзахисник Роман Попов.
 
Олександр Акименко в складі «зіркових» дебютував 31 серпня 2014 року у виїзному матчі проти чернівецької «Буковини», який завершився розгромною перемогою «Зірки» з рахунком 4:0. З того часу в червоно-жовтій футболці він провів 60 матчів, у яких забив 5 м’ячів.
 
Дебютним поєдинком для Олександра Кучеренка в складі нашої команди було протистояння з «Гірник-Спортом» 21 березня 2015 року. Поєдинок завершився перемогою «Зірки» з рахунком 2:0. Усього ж захисник провів за кропивницький колектив 66 матчів, забив 9 м’ячів.
 
Роман Попов приєднався до «Зірки» взимку 2016 року й дебютував за команду 26 березня того ж року в поєдинку проти ПФК «Суми». Матч завершився перемогою кропивничан з рахунком 2:0. За півтора сезони він провів у червоно-жовтій футболці 20 ігор, забив 1 м’яч.
 
Владимир Клепач Sport.ua
Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Сенсационная половина сезона. Определен зимний чемпион УПЛ 2025/26
Футбол | 13 декабря 2025, 17:50 19
Сенсационная половина сезона. Определен зимний чемпион УПЛ 2025/26

13 декабря ЛНЗ обыграл Зарю 2:0 и гарантировал себе первое место по итогам 16 туров

Трое игроков Реала умоляют Переса не назначать Зидана
Футбол | 13 декабря 2025, 08:11 3
Трое игроков Реала умоляют Переса не назначать Зидана

В Мадриде не все выступают за назначение Зизу

Комментарии 0
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.