Александр ЧИЖОВ: «Цель нашей команды на новый сезон – Лига Европы»

Игроки «Ворсклы» - о выходе из отпуска

ФК Ворскла
© ФК Ворскла

Літній період відпочинку для футболіста пролітає настільки швидко, що цю відпустку дехто ледь помічає. Пішовши на «канікули» 2-го червня, вже 16-го представники головної команди «Ворскли» зібралися у Полтаві для того, аби приступити до початкового етапу підготовки сезону 2017/2018.

Цитуючи слова деяких ворсклян, намагаємося вловити їх робочий настрій ...

Олександр Чижов, захисник «Ворскли»:

- Відпочинок для футболіста дуже важливий. Необхідно після закінчення сезону освіжити думки, набратися сил, і далі з бойовим настроєм крокувати e новий сезон, де обов'язково будуть нові завдання. Всі хлопці раді бачити один одного, обмінялися думками про відпочинок. Ми хочемо посісти те місце, яке ми дійсно заслуговуємо - позицію, що дозволяє взяти участь у розіграші Ліги Європи. Думаю, мета нашої команди на прийдешній сезон буде саме такою.

Вадим Сапай, захисник «Ворскли»:

- Важливо було перепочити, набратися сил, скучити за футболом. Чогось надзвичайно цікавого я вам про свій відпочинок розповісти, напевно, не зможу. Вирішили у цьому році нікуди з України не їхати, вибрали Одесу. Туди вирушили з моїми батьками і рідними дружини. Усі залишилися дуже задоволеними проведеним біля моря часом. Що стосується завдань на сезон, думаю, ми самі розуміємо, що потрібно опинитися у першій шістці. Будемо намагатися виступити максимально вдало. Особисто я віддам усі сили, буду намагатися працювати на загальнокомандний результат.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Ворскла

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.