Олександр КОСЕНКО: «У молодіжної збірної України був єдиний колектив»

Головний тренер збірної України з футзалу про товариські матчі молодіжної команди в Словаччині

Олександр КОСЕНКО: «У молодіжної збірної України був єдиний колектив»
Головний тренер національної збірної України Олександр Косенко спостерігав за матчами молодіжної збірної України у словацькому Кошице. Нагадаємо, що «синьо-жовті» виграли обидва поєдинки у своїх словацьких однолітків (2:1 та 3:0). 

- Олександре Петровичу, Ви спостерігали за іграми молодіжної збірної України. Що Ви можете сказати про два матчі зі словаками?
- В обох матчах наші хлопці склали гарне враження. Було видно єдиний колектив, у якому всі боролися разом, підтримували один одного, і якщо хтось і помилявся (бо без цього неможливо), то одразу була підстраховка. Ми завжди кажемо хлопцям – як у молодіжній, так і у національній збірній – ми завжди славилися своїм командним духом, і в цьому наша сила. І коли ми є однією командою, то це – запорука гарного результату. Так сталося і в іграх проти Словаччини. Усі хлопці зіграли на гідному рівні.
 
- Під час матчів Ви знаходилися поруч з тренером «молодіжки» Віталієм Одеговим, але не підказували так активно, як зазвичай робите під час матчів національної збірної…
- Я не заважаю роботі Віталія Олексійовича з його командою. Але якщо треба буде, то я завжди готовий підказати хлопцям, поділитися з ними своїм досвідом та дати якусь пораду, як краще зіграти у тому чи іншому епізоді.
 
- Гравці молодіжної збірної часто звертаються до головного тренера національної збірної за порадою?
- Не скажу, що дуже часто, але звертаються, і головне, що вони це роблять. Вони розуміють, що їм ще треба багато чому навчитися і багато що вдосконалювати.
 
- Хтось із нинішніх гравців «молодіжки» у найближчій перспективі може отримати виклик у національну збірну?
- Такі гравці є, але поки що не буду казати прізвища. Але у той же момент зазначу, що ми слідкуємо за кожним з гравців молодіжної збірної, але їм виклик до головної команди треба заслужити своєю роботою. Для нас важливий кожен гравець молодіжної збірної.
 
- І наостанок: прокоментуйте, будь ласка, ситуацію, яка склалася навколо гравців «Сокола».
- Скажу чесно: я вперше бачу ситуацію, коли тренер та керівництво клубу диктують свої умови тренеру збірної. Такого я ніде не бачив, коли сам грав, а потім коли почав тренувати. Якщо Роман Ковальчик має якісь думки, то нехай він поспілкується з Віталієм Одеговим. Я впевнений, що у «Соколі» Роман Миколайович варіює четвірками так, як вважає за потрібне. Так само робить і Одегов. Але Віталій Олексійович – тренер молодіжної збірної України, і там рішення по складу – хто, як і в якій четвірці гратиме – прийматиме саме він. Але ж у той же час це вже не перший випадок, пов’язаний саме з «Соколом». Можна згадати підготовку «молодіжки» до матчів з Іраном, але тоді все минулося, бо знайшлося, ким замінити «соколят». Зараз же ситуація переходить всі межі. В інтернеті керівники «Сокола» називають Одегова «брехуном», але ж Віталій Олексійович не все встиг сказати. Я думаю, що якщо у Хмельницькому переживають за футзал та за нашу збірну, то треба це робити не на словах, а на ділі, а не ставити ультиматуми тренеру збірної через гравців.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности