Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ: «У національної збірної теж знайдуться свої козирі»

Гравець молодіжної збірної України прокоментував вихід на чемпіонат світу

Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ: «У національної збірної теж знайдуться свої козирі»
© fvu.in.ua

З корабля на бал. Так можна говорити про Олега Плотницького, який одразу після поверенення з Сербії, де «молодіжка» здобула путівку на чемпіонат світу, відправився разом із національною збірною на відбірний турнір чемпіонату світу-2018 у французський Ліон.

- Нас ніколи так тепло ще не зустрічали в аеропорту. Людей багато, квіти, автографи, велика увага. Видно, що за нами стежили, за нас уболівали, переживали. За це дуже приємно.

- Ви розраховували на той результат, який підкорився нашій молодіжній збірній у Сербії?
- Не можу сказати, що я у це не вірив. Команда у нас дуже хороша, максимально викладаємося на тренуваннях, добре розуміємо один одного. Відрізняємося командною грою, особливо у найважчі моменти. Це продемонстрував останній матч проти Сербії, точно так само, командна гра допомогла нам у півфінал чемпіонату Європи проти Італії. Зараз на відборі ми добре зіграли, тож отримали такий результат. От і все.

- Якщо проаналізувати нашу молодіжну збірну зразка вересня 2016-го року і зараз. І точно так само, як порівняти рівень суперників із Франції, Болгарії, Сербії. Наскільки він змінився?
- Скажу, що болгари як на мене навіть трішки стали гірше грати. Нижчий рівень у них став. Чи то вони форму втратили, можливо кінець сезону, можливо трішки розслабилися. Французи залишилися на тому ж рівні, а серби однозначно додали. Дуже швидко грають. А ми? Я думаю, тоді на чемпіонаті Європи був початок сезону, ми поступово набирали форму і додавали від матчу до матчу. Нині кінцівка сезону. Трішки важко було, але думаю, тут ми зіграли на тому досвіді, який з'явився після чемпіонату європи.

- Одразу після Сербії, де ви відіграли одну з головних ролей в успіху української команди, вам доведеться допомагати і національній збірній. Сил вистачить?
- Подивимося... Я сподіваюся, що вистачить. Буду намагатися показати свій максимум і допомогти своїй команді і на відборі в Ліоні.

- У молодіжному відбірному турнірі Україна була фаворитом, що стосується національної команди, то у Франції уже суперники у ролі фаворитів. Та ж Німеччина, а також Франція, яка і господар турніру, і чинний чемпіон Європи. Чим будете дивувати суперників?
- Думаю, нам немає чого боятися. У національної збірної теж знайдуться свої козирі в рукаві! Необхідно виходити і грати. А м'яч круглий. Сьогодні може пощастити нам, а завтра пощастить комусь іншому.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Volleyball.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности