Ігор ГЛАВАН: «Дуже добре, що у нас є така конкуренція»

Український спортсмен прокоментував виступ на Кубку Європи зі спортивної ходьби

Ігор ГЛАВАН: «Дуже добре, що у нас є така конкуренція»
© uaf.org.ua. Игорь Главан

Ігор Главан – найтитулованіший з українців на Кубку Європи-2017 зі спортивної ходьби, підтвердив своє високе реноме і в Чехії: срібло в особистому заліку на дистанції 50 км (3:48.38) та золото в командному.
 
В аеропорту «Бориспіль», незважаючи на втому і пізній час (команда вийшла з терміналу о другій годині ночі), він не приховував радості:
 
- Все було добре, все сподобалося. Я вважаю, що ми виступили на сто відсотків. Показали той результат, за яким їхали. Ми вперше в історії виграли Кубок Європи, раніш займали другі та треті місця. Окрім цього, це перші наші з Іваном Банзеруком золоті медалі в особистому заліку. І, звісно, нам дуже приємно, що ми стояли поруч на п’єдесталі.
 
- Що, прямо так і їхали за першими двома місцями?
 
- В стартових протоколах у нас з Іваном були перший і другий номери. І, на мою, думку, на дистанції було лише питання часу – хто з нас буде першим, а хто другим. Між нами вже майже 5 років, з 2013-го, точиться боротьба на дистанції 50 км. То Іван в мене виграє, то я в нього. І це дуже добре, що у нас є така конкуренція. Вона дозволяє нам показувати високі результати як на українських змаганнях. Так і на міжнародних. І, у підсумку, здобувати медалі найвищого гатунку.
 
Взагалі, як на мене, це етап підготовка+змагання був для нас не важким. Набагато важчим був відбір на Кубок Європи на чемпіонаті України. Ну а зараз в Чехії ми відбиралися на головні змагання сезону – чемпіонат світу в Лондоні (згідно критеріїв відбору, на дистанції 50 км Україну на чемпіонаті світу представлятимуть три кращих атлети за підсумками кубку Європи). Нам вдалося пройти відбір, і тепер будемо спрямовувати всі сили вже на підготовку до Лондону. Вже там будемо демонструвати свою конкуренцію.
 
- На чемпіонаті світу, як і в минулі роки, також плануєте йти і 20 км, і 50 км?
 
Ні, лише 50. Вирішив сконцентруватися на одній дистанції. Я останні 5 місяців працюю з новим тренером, Сергієм Мірошниченком. І це наш дебют на міжнародній арені. Він вийшов дуже вдалим, я дуже задоволений нашою співпрацею. Сподіваюся, що і в подальшому буде все так добре.
 
P.S. А відразу після нашої розмови у Ігоря Главана задзвонив телефон. Ігорю повідомили, що дружина, Вікторія Ференц, щойно народила йому доньку! Вітаємо щасливе подружжя!!!

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности