Волынь лишена 6 очков и покидает Премьер-лигу

В ближайшее время с лучан снимут турнирные баллы за долг перед Сашей Стевичем

fcvolyn.net. Саша Стевич
© fcvolyn.net. Саша Стевич

Украинская Премьер-лига известила «Волынь» о том, что команда лишена шести очков за долг перед экс-футболистом лучан Сашей Стевичем. Таким образом, команда теряет шансы на сохранение прописки в элите украинского футбола.

Указание о лишении турнирных баллов поступило от ФИФА.

Добавим, что «Волынь» после снятия очков остается с 7 баллами в активе. У «Днепра», который идет на предпоследнем месте – 19, у «Карпат» – 21. Сократить отставание в 14 очков от спасительного 10 места за 4 тура теоретически невозможно.

Напомним, что сербский полузащитник выступал за клуб с 2010 по 2013 год.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sportarena

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    diogendog
    online
      diogendog, 12.05.2017 14:27
    0
    Я багато писав проти Кварцяного, але тут я висловлю щирі співчуття вболівальникам Волині. Сподіваюсь на якнайскоріше повернення Волині до ПЛ.
    Иван Какун
      Иван Какун, 12.05.2017 08:38
    +1
    Главное чтобы жрать было одежда крышу над головой семья ну и здоровье а футбол всегда был есть и будет его никто не отнимет даже Путилов
    Хрюн Моржов
      Хрюн Моржов, 11.05.2017 23:22
    -1
    Ну и хрен с ней. Не первая, и не последняя......
    ABC
      ABC, 11.05.2017 23:11
    +2
    Укроп перед выборами вернет назад в ПЛ.
    andriy-m7
      andriy-m7, 11.05.2017 20:39
    +9
    Юрій Ганусяк, 11.05.2017 19:19
    соррі, не дугласа а тайсона
    Може Майкона?
    jetcrow
    online
      jetcrow, 11.05.2017 20:37
    +8
    Скажите деду Вителае спасибо, за его титанические усилия по развитию футбола на волыни в целом. Погрузил в это дело кучу личных денег, всё здоровье и силы. Тренер он увы хуже чем бизнесмен. Но как писали выше, неизвестно что было бы с волынью вообще.
    Юрій Ганусяк
      Юрій Ганусяк, 11.05.2017 19:19
    -5
    соррі, не дугласа а тайсона
    Юрій Ганусяк
      Юрій Ганусяк, 11.05.2017 19:17
    -2
    як всі накинулись на волинь та кварцяного, а скільки їх вихованців грає або грало в інших клубах та за збірну. можете згадати когось в збірній з олександрії, олімпіка, чорноморця, зорі...? а як вкрав ахметов дугласа в волині забули. кварцяний один з кращих тренерів, з його фінресурсами триматися у виші не кожен тренер зможе.
    Vyacheslav Kovalevskiy
      Vyacheslav Kovalevskiy, 11.05.2017 18:35
    +1
    GRANADA_Da, - описка по Фрейду. Ага. Забирайте его себе. Один янычар строя не испортит
    AlexDSan
      AlexDSan, 11.05.2017 17:42
    0
    halychanyn, 11.05.2017 16:33
    Так то в інших чемпіонатах не можливо. А в УПЛ АБСОЛЮТНО можливо - очки ще можуть зняти з Дніпра (це абосолютно реально, боргів і судових позовів вистачає), і, чисто теоретично, у випадку якщо Карпати продовжать критикувати новий формат УПЛ - і з Карпат. А зняття з Дніпра чи Карпат 6-ти очок вертає шанси Волині. Більше того, Дніпро можуть рішенням КДК перевести в першу лігу.. Так що варіантів у Волині ще ого-го!!!
    AlexDSan
      AlexDSan, 11.05.2017 17:42
    0
    halychanyn, 11.05.2017 16:33
    Так то в інших чемпіонатах не можливо. А в УПЛ АБСОЛЮТНО можливо - очки ще можуть зняти з Дніпра (це абосолютно реально, боргів і судових позовів вистачає), і, чисто теоретично, у випадку якщо Карпати продовжать критикувати новий формат УПЛ - і з Карпат. А зняття з Дніпра чи Карпат 6-ти очок вертає шанси Волині. Більше того, Дніпро можуть рішенням КДК перевести в першу лігу.. Так що варіантів у Волині ще ого-го!!!
    Patriot  UA
    online
      Patriot UA, 11.05.2017 17:39
    0
    усе КВІТКА, бо Дніпро переводять у першу лігу згідно рішення від 31 березня. просто не оголошували. щоб інтерес зберегти....
    Игорь Шевченко
      Игорь Шевченко, 11.05.2017 17:17
    +3
    pulse240, 11.05.2017 17:06
    Самая безвольная и слабая команда чемпа. Они так или иначе заслужили вылететь.
    С таким тренером почти как в армии год за два надо считать.
    Неужто отмучились,жаль только сезон чужое место занимали.
    pulse240
    online
      pulse240, 11.05.2017 17:06
    -1
    Самая безвольная и слабая команда чемпа. Они так или иначе заслужили вылететь.
    Crusaider
      Crusaider, 11.05.2017 16:54
    +9
    Комментарий свернут. Показать
    На-реш-ті!
    Вітаю усіх уболівальників Волині із завершенням 7-річної каденції ФК Волинь під керівництвом Кварцяного у вищому дивізіоні українського футболу!
    200-тисячний Луцьк дякуючи Віталію Володимировичу Кварцяному 7 років був представлений у 8-му за рейтингами єврокубків по силі чемпіонаті Європи!

    P.S. Кварцяний, маєш гроші на другу лігу, то грай у другій лізі.
    Що дало Луцьку 7-річне перебування в УПЛ?
    Базу не збудували, стадіон капітально не реконструювали.
    olexyn
      olexyn, 11.05.2017 16:48
    +5
    тепер очікуємо на зняття очок з Карпат і з Дніпра. А потім - позбавлення атестату.
    GRANADA_Da
      GRANADA_Da, 11.05.2017 16:45
    -9
    Комментарий свернут. Показать
    Не зря лучший воспитанник волынского футбола Анатолий Т. подался к соседям в Северную Пальмиру. Заодно и принял активнейшее участие в мероприятиях в Лень Победы.
    M-E-S-S-E-R
      M-E-S-S-E-R, 11.05.2017 16:36
    +14
    Хто наступний? навіщо було мучитись увесь сезон? ... їм пішли на поступки: атестували, допустили до змагань... вони слізно клялися, що розрахуються... Краще нехай грає якась менш видовищна але більш стабільна Полтава, Суми, Тернопіль і т.д... (Купують усілякий дороговартісний балканський та нігерійський шлак, а потім не можуть з ним розплатитися...) Хай грають наші хлопці, - і дешевше, і стабільніше!
    vovchik-lutsk
      vovchik-lutsk, 11.05.2017 16:33
    +1
    ФІніта ля комедія
    halychanyn
    halychanyn, 11.05.2017 16:33
    +36
    Так то в інших чемпіонатах не можливо. А в УПЛ АБСОЛЮТНО можливо - очки ще можуть зняти з Дніпра (це абосолютно реально, боргів і судових позовів вистачає), і, чисто теоретично, у випадку якщо Карпати продовжать критикувати новий формат УПЛ - і з Карпат. А зняття з Дніпра чи Карпат 6-ти очок вертає шанси Волині. Більше того, Дніпро можуть рішенням КДК перевести в першу лігу.. Так що варіантів у Волині ще ого-го!!!
    halychanyn
    halychanyn, 11.05.2017 16:33
    +36
    Так то в інших чемпіонатах не можливо. А в УПЛ АБСОЛЮТНО можливо - очки ще можуть зняти з Дніпра (це абосолютно реально, боргів і судових позовів вистачає), і, чисто теоретично, у випадку якщо Карпати продовжать критикувати новий формат УПЛ - і з Карпат. А зняття з Дніпра чи Карпат 6-ти очок вертає шанси Волині. Більше того, Дніпро можуть рішенням КДК перевести в першу лігу.. Так що варіантів у Волині ще ого-го!!!
    M-E-S-S-E-R
    online
      M-E-S-S-E-R, 11.05.2017 16:36
    +14
    Хто наступний? навіщо було мучитись увесь сезон? ... їм пішли на поступки: атестували, допустили до змагань... вони слізно клялися, що розрахуються... Краще нехай грає якась менш видовищна але більш стабільна Полтава, Суми, Тернопіль і т.д... (Купують усілякий дороговартісний балканський та нігерійський шлак, а потім не можуть з ним розплатитися...) Хай грають наші хлопці, - і дешевше, і стабільніше!
    andriy-m7
      andriy-m7, 11.05.2017 20:39
    +9
    Юрій Ганусяк, 11.05.2017 19:19
    соррі, не дугласа а тайсона
    Може Майкона?
    Crusaider
      Crusaider, 11.05.2017 16:54
    +9
    Комментарий свернут. Показать
    На-реш-ті!
    Вітаю усіх уболівальників Волині із завершенням 7-річної каденції ФК Волинь під керівництвом Кварцяного у вищому дивізіоні українського футболу!
    200-тисячний Луцьк дякуючи Віталію Володимировичу Кварцяному 7 років був представлений у 8-му за рейтингами єврокубків по силі чемпіонаті Європи!

    P.S. Кварцяний, маєш гроші на другу лігу, то грай у другій лізі.
    Що дало Луцьку 7-річне перебування в УПЛ?
    Базу не збудували, стадіон капітально не реконструювали.
    jetcrow
    online
      jetcrow, 11.05.2017 20:37
    +8
    Скажите деду Вителае спасибо, за его титанические усилия по развитию футбола на волыни в целом. Погрузил в это дело кучу личных денег, всё здоровье и силы. Тренер он увы хуже чем бизнесмен. Но как писали выше, неизвестно что было бы с волынью вообще.
    olexyn
    online
      olexyn, 11.05.2017 16:48
    +5
    тепер очікуємо на зняття очок з Карпат і з Дніпра. А потім - позбавлення атестату.
    Игорь Шевченко
      Игорь Шевченко, 11.05.2017 17:17
    +3
    pulse240, 11.05.2017 17:06
    Самая безвольная и слабая команда чемпа. Они так или иначе заслужили вылететь.
    С таким тренером почти как в армии год за два надо считать.
    Неужто отмучились,жаль только сезон чужое место занимали.
    ABC
    online
      ABC, 11.05.2017 23:11
    +2
    Укроп перед выборами вернет назад в ПЛ.
    Иван Какун
      Иван Какун, 12.05.2017 08:38
    +1
    Главное чтобы жрать было одежда крышу над головой семья ну и здоровье а футбол всегда был есть и будет его никто не отнимет даже Путилов
    Vyacheslav Kovalevskiy
      Vyacheslav Kovalevskiy, 11.05.2017 18:35
    +1
    GRANADA_Da, - описка по Фрейду. Ага. Забирайте его себе. Один янычар строя не испортит
    vovchik-lutsk
      vovchik-lutsk, 11.05.2017 16:33
    +1
    ФІніта ля комедія
    diogendog
    online
      diogendog, 12.05.2017 14:27
    0
    Я багато писав проти Кварцяного, але тут я висловлю щирі співчуття вболівальникам Волині. Сподіваюсь на якнайскоріше повернення Волині до ПЛ.
    AlexDSan
      AlexDSan, 11.05.2017 17:42
    0
    halychanyn, 11.05.2017 16:33
    Так то в інших чемпіонатах не можливо. А в УПЛ АБСОЛЮТНО можливо - очки ще можуть зняти з Дніпра (це абосолютно реально, боргів і судових позовів вистачає), і, чисто теоретично, у випадку якщо Карпати продовжать критикувати новий формат УПЛ - і з Карпат. А зняття з Дніпра чи Карпат 6-ти очок вертає шанси Волині. Більше того, Дніпро можуть рішенням КДК перевести в першу лігу.. Так що варіантів у Волині ще ого-го!!!
    AlexDSan
      AlexDSan, 11.05.2017 17:42
    0
    halychanyn, 11.05.2017 16:33
    Так то в інших чемпіонатах не можливо. А в УПЛ АБСОЛЮТНО можливо - очки ще можуть зняти з Дніпра (це абосолютно реально, боргів і судових позовів вистачає), і, чисто теоретично, у випадку якщо Карпати продовжать критикувати новий формат УПЛ - і з Карпат. А зняття з Дніпра чи Карпат 6-ти очок вертає шанси Волині. Більше того, Дніпро можуть рішенням КДК перевести в першу лігу.. Так що варіантів у Волині ще ого-го!!!
    Patriot  UA
    online
      Patriot UA, 11.05.2017 17:39
    0
    усе КВІТКА, бо Дніпро переводять у першу лігу згідно рішення від 31 березня. просто не оголошували. щоб інтерес зберегти....