ЯРМОЛЕНКО: «Після Євро-2016 тиждень не виходив з дому»

Гравець збірної України – про невдалий виступ національної команди на континентальній першості

ФФУ. Андрей Ярмоленко
© ФФУ. Андрей Ярмоленко

Один із лідерів «Динамо» та збірної України Андрій Ярмоленко поділився спогадами про невдачу національної команди на Євро-2016.

– Досі боляче згадувати… Стільки радості було, що на те Євро поїдемо і так бездарно там зіграли. Точніше, «бездарно» – то надто м’яка характеристика. Важко підібрати слово, яким можна охарактеризувати наш виступ у Франції. І налаштовувалися ж, чекали тих матчів, знали, що вся країна за нас вболіває. А в підсумку першими на чемпіонаті втратили шанси на плей-офф. Ганьба, після якої я довго не міг отямитися. Зрозуміло, було багато критики. Тепер, щоб не потрапляти в такі ситуації, намагаєшся працювати ще більше.

– Критика була справедливою?

– Звичайно. Своїм виступом ми на цей тиск з боку преси й вболівальників заслужили.

– Досі чіткої відповіді на запитання «Що ж сталося у Франції?» не дали ні тренери Фоменко, Онищенко і Шевченко, ні жоден з гравців.

– Знову ж – причин може бути цілий комплекс. Переконаний, ми були здатні на більше.

– Якщо відтворити окремий слайд, який ілюстрував би для вас Євро-2016, можливо, згадується момент, втрачений у зустрічі з поляками?

– У тому й річ, що навіть згадати нічого. Жодного позитивного моменту, все погано. Після Євро-2016 був розчавлений. Скасував відпустку, тиждень не виходив з дому, не хотів ні з ким спілкуватися. Мені самому було гидко, що так сталося.

– Присутність Олега Гусєва могла щось змінити?

– Розумію, на що ви натякаєте. Але річ у тім, що ніколи в житті не оскаржував тренерських рішень. За результат відповідає лише тренер, а отже й склад визначати лише йому. Можу лишень сказати, що Олег – хороший футболіст. Він приносив користь усім командам, за які виступав. І протягом усієї кар’єри.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 24

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Nashwill
      Nashwill, 07.05.2017 21:32
    +1
    fiscik, 07.05.2017 14:20
    от бедный жалко аж,лутшебы ты до сегодня сидел дома
    краще б ти до сьогодні не родився
    Nashwill
      Nashwill, 07.05.2017 21:31
    +1
    Владимир Копяк, 07.05.2017 14:27
    В запой что ли ушел? Как можно нормальному молодому парню не выходить с квартиры целую неделю? Только если в запой уйти...
    ну тобі видніше...
    Brian10
      Brian10, 07.05.2017 16:21
    +3
    Конечно не выходил из дома, его там и не было. Он же после Евро сразу на Мальдивы двинул.
    Darkness1984
      Darkness1984, 07.05.2017 14:45
    -2
    И кроты тут как тут налетели)) землеройки, он хоть признает, что сыграл бездарно, а вы все выгораживаете Степаненков, кучеров и всю шахтеровскую братию... И как показали игры сборной, защита у шд авно
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 07.05.2017 14:27
    -2
    В запой что ли ушел? Как можно нормальному молодому парню не выходить с квартиры целую неделю? Только если в запой уйти...
    fiscik
      fiscik, 07.05.2017 14:20
    -3
    от бедный жалко аж,лутшебы ты до сегодня сидел дома
    Viktor Kovtun
      Viktor Kovtun, 07.05.2017 13:49
    +7
    Ярмо молодец, по делу сказал, не было команды, все кроме рота плохо сиграли
    zhyr
      zhyr, 07.05.2017 11:49
    +5
    valenok.21, 07.05.2017 11:30
    Бедолага парень. Наконец его попустило и решил, год спустя, дать интервью.
    По человечески жаль, а как профессионала нет.
    Одной из причин провала вижу, что тренеры сделали ставку на звезд, а они оказались не звездами первой величины. Звездными карликами. Звезды без лидерских качеств и низкой квалификации.
    Второй причиной может быть тренерская чехарда. Одного убирают за крамолу, другого назначают подсиживать главного. Тренеры с ограниченной ответственностью. Такое, кстати, было в свое время в сборной ссср. История по кругу и по спирали.
    а на кого треба було робити ставку? треба реально дивитись на речі, що на данний момент немає в нас кращих футболістів.....навіть молодь, яка в клубах ще щось показує, за збірну просто ніякі (Коваленко, Петряк, Зінченко і т.д.)......до того ж тепличний чемпіонат, де два клуби (базові, для збірної) звикли, що непотрібно напрягатись, якщо щось піде не так, то судді допоможуть
    valenok.21
      valenok.21, 07.05.2017 11:30
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Бедолага парень. Наконец его попустило и решил, год спустя, дать интервью.
    По человечески жаль, а как профессионала нет.
    Одной из причин провала вижу, что тренеры сделали ставку на звезд, а они оказались не звездами первой величины. Звездными карликами. Звезды без лидерских качеств и низкой квалификации.
    Второй причиной может быть тренерская чехарда. Одного убирают за крамолу, другого назначают подсиживать главного. Тренеры с ограниченной ответственностью. Такое, кстати, было в свое время в сборной ссср. История по кругу и по спирали.
    nick147
    nick147, 07.05.2017 11:27
    -3
    Бідняжка просто... Цілий тиждень!
    Viktor Kovtun
      Viktor Kovtun, 07.05.2017 13:49
    +7
    Ярмо молодец, по делу сказал, не было команды, все кроме рота плохо сиграли
    zhyr
    online
      zhyr, 07.05.2017 11:49
    +5
    valenok.21, 07.05.2017 11:30
    Бедолага парень. Наконец его попустило и решил, год спустя, дать интервью.
    По человечески жаль, а как профессионала нет.
    Одной из причин провала вижу, что тренеры сделали ставку на звезд, а они оказались не звездами первой величины. Звездными карликами. Звезды без лидерских качеств и низкой квалификации.
    Второй причиной может быть тренерская чехарда. Одного убирают за крамолу, другого назначают подсиживать главного. Тренеры с ограниченной ответственностью. Такое, кстати, было в свое время в сборной ссср. История по кругу и по спирали.
    а на кого треба було робити ставку? треба реально дивитись на речі, що на данний момент немає в нас кращих футболістів.....навіть молодь, яка в клубах ще щось показує, за збірну просто ніякі (Коваленко, Петряк, Зінченко і т.д.)......до того ж тепличний чемпіонат, де два клуби (базові, для збірної) звикли, що непотрібно напрягатись, якщо щось піде не так, то судді допоможуть
    Brian10
      Brian10, 07.05.2017 16:21
    +3
    Конечно не выходил из дома, его там и не было. Он же после Евро сразу на Мальдивы двинул.
    valenok.21
      valenok.21, 07.05.2017 11:30
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Бедолага парень. Наконец его попустило и решил, год спустя, дать интервью.
    По человечески жаль, а как профессионала нет.
    Одной из причин провала вижу, что тренеры сделали ставку на звезд, а они оказались не звездами первой величины. Звездными карликами. Звезды без лидерских качеств и низкой квалификации.
    Второй причиной может быть тренерская чехарда. Одного убирают за крамолу, другого назначают подсиживать главного. Тренеры с ограниченной ответственностью. Такое, кстати, было в свое время в сборной ссср. История по кругу и по спирали.
    Nashwill
      Nashwill, 07.05.2017 21:32
    +1