| Обновлено 05 мая 2017, 10:26
2782
0

ЧС-2017 з пляжного футболу: Португалія склала чемпіонські повноваження

На чемпіонаті світу буде новий чемпіон! Підсумки чвертьфінальних протистоянь на багамському Мундіалі

2782
0

У ніч на п’ятницю на чемпіонаті світу з пляжного футболу 2017 на Багамах відбулись чвертьфінальні битви й визначилися півфінальні пари. Головна подія цього ігрового дня – чинні чемпіони світу португальці скали свої повноваження і втратили свій титул. Чвертьфінальний матч Бразилія – Португалія вийшов неперевершеним за рівнем гри, а команди обмінялися голами в перші п'ятнадцять секунд зустрічі! Ну а героєм протистояння став Родріго, який за дві з половиною хвилини до закінчення матчу за рахунку 3:3 ідеально виконав красиву бісіклету й приніс бразильцям перепустку у півфінал!

Чемпіонат світу - 2017. Нассау, Багамські Острови
1/4 фіналу.
Бразилія – Португалія 4:3 (1:2, 2:0, 1:1)

Залишає багамський Мундіаль і ще одна європейська команда – збірна Швейцарії, яка в екстра-таймі поступилася Ірану 3:4. Швейцарці вигравали 3:2, проте на останній хвилині основного часу Алі Назем зумів врятувати азіатів й перевести гру в додатковий час. А там, знову на останній хвилині, європейці проґавили Мохаммада Мохтарі, який чергував на дальній стійці, і не дотягнули до серії пенальті - у цьому компоненті гри у них були б великі шанси з таким майстрами як Отт, Станковіч та Спакка.

1/4 фіналу.
Швейцарія – Іран 3:3 (0:1, 3:1, 0:1) дод.час 0:1

Іранці у півфіналі зіграють з командою Таїті, яка переграла Парагвай 6:4. Вирішальною у цьому чвертьфіналі була третя дванадцятихвилинка. За рахунку 3:3 Лабасте вивів таїтян вперед, а за 13 секунд до фінальної сирени Таванае забив у порожні ворота – 5:3! В той час, що залишився, команди обмінялися голами зі стандартів, і різниця +2 для збірної Таїті залишилася. Таким чином, команда Парагваю, яка запам’яталася тим, що на груповому етапі переграла чинних чемпіонів португальців, залишає чемпіонат, а команда Таїті виходить до півфіналу на третьому Мундіалі поспіль.

1/4 фіналу.
Парагвай – Таїті 4:6 (0:2, 3:1, 1:3)

Останній півфіналіст визначився у парі Італія – Сенегал, де європейці не залишили африканцям жодного шансу. Команда Массімо Агостіні потужно провела цю гру, а вів за собою партнерів ударний форвард італійців Габріеле Горі, на рахунку якого хет-трик. У півфіналі на Італію чекає протистояння зі збірною Бразилії!

1/4 фіналу.
Італія – Сенегал 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

Півфінальні битви чемпіонату світу 2017 відбудуться у суботу, 6 травня, піздно ввечері.