| Обновлено 24 июля 2021, 04:40
3454
2

ЧС з пляжного футболу 2017: Португалія та Бразилія починають потужно

У другий день чемпіонату світу на Багамах португальці та бразильці показали свої чемпіонські амбіції

3454
2

В ніч на суботу свої стартові матчі на чемпіонаті світу з пляжного футболу 2017 зіграли команди груп С та D. Відкривали другий ігровий день Мундіалю на Багамах переможці європейської кваліфікації поляки та восьма команда світового рейтингу – Японія. З перших хвилин азіати захопили лідерство і не відпускали його до останньої хвилини, перемігши європейців з різницею +5. У поляків як міг старався Богуслав Сагановскі – на рахунку сорокарічного геніального ветерана два голи. Проте у японців був свій герой – Така Гото забив п’ять м’ячів з дев’яти командних!

Чемпіонат світу - 2017. Нассау, Багамські Острови
Груповий етап, Група D. Перший тур

Японія - Польща - 9:4 (2:0, 5:2, 2:2)

В іншому матчі квартету D 13-ти разові чемпіони світу бразильці здобули вольову перемогу над фіналістом ЧС-2015, командою Таїті. Вже на третій хвилині Патрік Тепа вивів таїтян вперед, проте бразильці не засмутилися, грали у свій футбол та здалося, що грали із запасом. У підсумку – 4:1 на користь Бразилії, а у другому турі групи D поляки зіграють з бразильцями, а японці з таїтянами.

***

У групі С чинні чемпіони світу португальці продемонстрували, що відібрати у них чемпіонський кубок буде вкрай важко. У своєму стартовому матчі команда Маріо Наркізо розгромила дебютантів Мундіалю, панамців з рахунком 7:0. Показовий гол розгубленості футболістів з Панами під номером шість – Нуно Бельшіор забив м’яч прямим ударом з кутового, а захисник та голкіпер тілько проводжали його поглядом.

Груповий етап, Група С. Перший тур

Португалія – Панама - 7:0 (3:0, 1:0, 3:0)

В іншому матчі групи С Парагвай програв команді Об’єднаних Арабських Еміратів 2:3, чим дуже ускладнив собі завдання виходу у чвертьфінал. Адже у другому турі квартету С парагвайці будуть грати проти Португалії, а от збірна ОАЕ зійдеться з дебютантами чемпіонатів світу панамцями.

ОАЕ – Парагвай - 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)