Ломаченко захистив титул чемпіона світу

Український боксер декласував опонента, змушуючи Сосу виживати весь бій

Ломаченко захистив титул чемпіона світу
© Top Rank
Після успішних виступів Усика та Гвоздика від Ломаченка очікували лише одного – яскравої та впевненої перемоги. Звісно, багатьом вболівальникам Василя хотілося уніфікації титулів, проте в силу різних обставин зустрітися з чемпіонами поки що не вдається. У такій ситуації варто віддати належне промоутерам українця, котрі підібрали одного з найоптимальніших можливих суперників – Джейсона Сосу. Можливо, американець – далеко не найсильніший опонент у своїй ваговій категорії, проте його характер, стійкість та бійцівські якості зробили з нього доволі таки непоганого боксера. Як би там не було, та Василь завжди з повагою ставився до будь-якого опонента, тому про якусь недооцінку навіть не могло бути мови.
 
Стартовий раунд показав, що боксери не збираються форсувати події – Василь на правах чемпіона зайняв центр рингу і тримаючи суперника на дистанції час від часу викидав одиничні ударі. Джейсон особливу увагу приділив захисту та ногам, тому про атаку думати часу не було. Перед двобоєм багато експертів відзначали, що американець доволі брудний боксер – саме це він довів вже у другій трихвилинці, коли декілька разів пробив нижче пояса, зокрема, в ногу Ломаченка. Третій період продемонстрував вишукану роботу на ногах від чемпіона – українець кружляв над суперником, намагаючись знайти слабкі сторони в захисті суперника. Натомість, Соса виглядав моментами безпорадним і відповідав лише клінчем та ударами в захист.
 
Несподівано на початку четветрого раунду  Джейсон зробив спробу захопити центр рингу та пішов вперед, проте такі дії успіхом не увінчалися – чемпіон відповів комбінацією, чергуючи удари в тулуб та голову. Кінцівка першої половини бою ознаменувалася підвищенням активності та повним домінуванням Хай-Тека. Василь провалював захист суперника, розбивав того з різних дистанцій та грав на публіку – злий Соса мчався вперед, стаючи легкою мішенню. Претендент вів себе агресивно та зухвало, час від часу додаючи до цього брудний бокс. 


 
Неозброєним оком була помітна величезна різниця у класі та майстерності між двома боксерами – яскравим свідченням цього стали восьмі та дев’яті  раунди, коли Василь тривалий час бомбардував суперника. Соса хотів якось відповідати, проте встигати за реактивним опонентом було доволі важким завданням. Фінал поєдинку наступив перед початком десятого раунду – знесилений Соса відмовився продовжувати свої страждання. Бокс, продемонстрований Василем Ломаченко, схоже ще більше налякає інших лідерів дивізіону і питання пошуку суперників постає надзвичайно гостро. Є надія, що авторитет Боба Арума таки допоможе найближчим часом організувати уніфікацію титулів. Величезна подяка українцю за такий висококласний космічний бокс. З перемогою, чемпіоне!
 
Микола ТИТЮК
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    alexbil
      alexbil, 09.04.2017 17:58
    +5
    Он идеален , перемещение божественное, удары молниеносные в любую часть тела. Дай Бог, что бы стал лучшим в истории!)
    vovchik-lutsk
      vovchik-lutsk, 09.04.2017 17:48
    +5
    Чемпіон! Супер! Наша гордість!
    Двічі передивився бій, просто в захваті.
    Иван Какун
      Иван Какун, 09.04.2017 15:34
    +4
    Кращий в світі боксер
    bonv
    online
      bonv, 09.04.2017 14:48
    +3
    Шикарно перебоксував Ломаченко Сосу.. Просто бокс в одні ворота.
    Alex Ponyatenko
    Alex Ponyatenko, 09.04.2017 14:37
    +1
    Бальзам на душу, а не бой!
    Ossa8860
      Ossa8860, 09.04.2017 11:49
    +15
    Специфика боёв в Штатах. Мало победить, нужно понравиться, произвести впечатление, запомниться. Василий растягивал бой, как мог. Делал шоу. Соса сдался на табуретке, потому что к 12-му раунду готовился апофеоз - "тореро убивает быка".
    mr.Holms
      mr.Holms, 09.04.2017 11:38
    +10
    "Величезна подяка українцю за такий висококласний космічний бокс. З перемогою, чемпіоне!"
    Больше добавить нечего. Вася супер!
    Max Franchuk
      Max Franchuk, 09.04.2017 11:06
    +9
    Если тело отказывается от продолжения боя - это гараздо хуже чем "досрочно".
    Comraddm
      Comraddm, 09.04.2017 10:51
    +2
    Соса крупный, длиннорукий, агрессивный и настойчивый.
    Но до Васи ему как до Луны
    Zhez53
    Zhez53, 09.04.2017 09:50
    +8
    vladraschevski, 09.04.2017 09:10
    Чуть чуть пижонства от Васи! Но всеравно кино получилось!!!!!
    Скорее, не пижонства, а немного украинского юмора. Вася вел себя естественно. Равного боя не получалось, Лом делал шоу. Тем более соперник часто вел себя грубо, за что и был наказан, раз судья закрывал глаза.
    vladraschevski
      vladraschevski, 09.04.2017 09:10
    +6
    Чуть чуть пижонства от Васи! Но всеравно кино получилось!!!!!
    v_rot_menta
      v_rot_menta, 09.04.2017 08:50
    +4
    Красава!!!!
    resident_ua
      resident_ua, 09.04.2017 08:31
    +13
    респект промоутеру. три бої, три перемоги. цк допоможе всім боксерам які виграли сьогодні!
    tabinjoli999com.ua
      tabinjoli999com.ua, 09.04.2017 08:26
    +10
    ВАсилий Ломаченко тіи Умничка!!! Красава Торнадо Вихрь Просто Чемпион!!!!
    tigrec1986
      tigrec1986, 09.04.2017 08:25
    +11
    Это просто кайф,смоиреть на Васю.
    Как же хочется увидеть Гарсию,а потом Кроуфорда
    Zhez53
    Zhez53, 09.04.2017 08:12
    +15
    Ну что ж, в целом вечер( или утро) украинского бокса в Америке удался. Усику есть с кого брать пример.
    sprinter1
      sprinter1, 09.04.2017 07:59
    +7
    Цікавий бій вийшов би з Гарсія,вжe хочу цього бою.
    Мельдоний Шарапов
      Мельдоний Шарапов, 09.04.2017 07:59
    +19
    Хотелось бы видеть Васю "включенным" на протяжении всего поединка, но, к сожалению это невозможно так как сразу "выключается" оппонент.
    Maxza
      Maxza, 09.04.2017 07:46
    +22
    Вася, твій бокс - дійсно феномен!!!
    Elblanko
    online
      Elblanko, 09.04.2017 07:41
    +27
    Людина блискавка. Хай бог милує, шо він виробляє на ринзі.
    Maxza
      Maxza, 09.04.2017 07:46
    +22
    Вася, твій бокс - дійсно феномен!!!
    Мельдоний Шарапов
      Мельдоний Шарапов, 09.04.2017 07:59
    +19
    Хотелось бы видеть Васю "включенным" на протяжении всего поединка, но, к сожалению это невозможно так как сразу "выключается" оппонент.
    Elblanko
    online
      Elblanko, 09.04.2017 07:43
    +19
    Завжди дивували такі от феномени, коли після бою у одного морда запливша, а іншому хоть би й шо. Так він ще й стоїть всміхається.
    Ossa8860
      Ossa8860, 09.04.2017 11:49
    +15
    Специфика боёв в Штатах. Мало победить, нужно понравиться, произвести впечатление, запомниться. Василий растягивал бой, как мог. Делал шоу. Соса сдался на табуретке, потому что к 12-му раунду готовился апофеоз - "тореро убивает быка".
    Zhez53
    Zhez53, 09.04.2017 08:12
    +15
    Ну что ж, в целом вечер( или утро) украинского бокса в Америке удался. Усику есть с кого брать пример.
    resident_ua
      resident_ua, 09.04.2017 08:31
    +13
    респект промоутеру. три бої, три перемоги. цк допоможе всім боксерам які виграли сьогодні!
    nordik1980
      nordik1980, 09.04.2017 07:41
    +12
    Комментарий свернут. Показать
    tigrec1986
      tigrec1986, 09.04.2017 08:25
    +11
    Это просто кайф,смоиреть на Васю.
    Как же хочется увидеть Гарсию,а потом Кроуфорда
    mr.Holms
      mr.Holms, 09.04.2017 11:38
    +10
    "Величезна подяка українцю за такий висококласний космічний бокс. З перемогою, чемпіоне!"
    Больше добавить нечего. Вася супер!
    tabinjoli999com.ua
      tabinjoli999com.ua, 09.04.2017 08:26
    +10
    ВАсилий Ломаченко тіи Умничка!!! Красава Торнадо Вихрь Просто Чемпион!!!!
    Max Franchuk
      Max Franchuk, 09.04.2017 11:06
    +9
    Если тело отказывается от продолжения боя - это гараздо хуже чем "досрочно".
    Zhez53
    Zhez53, 09.04.2017 09:50
    +8
    vladraschevski, 09.04.2017 09:10
    Чуть чуть пижонства от Васи! Но всеравно кино получилось!!!!!
    Скорее, не пижонства, а немного украинского юмора. Вася вел себя естественно. Равного боя не получалось, Лом делал шоу. Тем более соперник часто вел себя грубо, за что и был наказан, раз судья закрывал глаза.
    sprinter1
      sprinter1, 09.04.2017 07:59
    +7
    Цікавий бій вийшов би з Гарсія,вжe хочу цього бою.
    vladraschevski
      vladraschevski, 09.04.2017 09:10
    +6
    Чуть чуть пижонства от Васи! Но всеравно кино получилось!!!!!
    alexbil
      alexbil, 09.04.2017 17:58
    +5
    Он идеален , перемещение божественное, удары молниеносные в любую часть тела. Дай Бог, что бы стал лучшим в истории!)
    vovchik-lutsk
      vovchik-lutsk, 09.04.2017 17:48
    +5
    Чемпіон! Супер! Наша гордість!
    Двічі передивився бій, просто в захваті.
    Иван Какун
      Иван Какун, 09.04.2017 15:34
    +4
    Кращий в світі боксер
    v_rot_menta
      v_rot_menta, 09.04.2017 08:50
    +4
    Красава!!!!
    bonv
    online
      bonv, 09.04.2017 14:48
    +3
    Шикарно перебоксував Ломаченко Сосу.. Просто бокс в одні ворота.