Олександр Усик переміг Майкла Хантера!

Неймовірно видовищний бій завершився впевненою перемогою чемпіона

Олександр Усик переміг Майкла Хантера!
© Top Rank
Серед трійки українських отаманів першим на ринг піднявся Олександр Усик. Як зазначалося раніше, команда чемпіона спеціально підібрала молодого непереможного суперника-американця з прицілом на заокеанську аудиторію. Прогнозовано перший раунд розпочався з пристрілки – боксери не поспішали лізти вперед, проте дещо активнішим виявився претендент, котрий через раз вистрілював в захист українця. Усик прекрасно працював на ногах, ховався за блоком  і лише на третій хвилині вибухнув серією небезпечних, які зірвали шквал оплесків у залі. Хантер підтримував  високий темп поєдинку і намагався відповідати на кожну атаку нашого чемпіона – проте як довго міг боксувати на таких швидкостях американець залишалося загадкою.
 
Третій період розпочався з швидких атак претендента, котрий наносив багато ударів в захист.  Усик терпляче вичікував і на останніх секундах вибухнув багатосерійною комбінацією, яка трохи згасила агресивного опонента. Неприємним дзвінком став четвертий раунд, в якому Олександр пропустив декілька бокових ударів. Боксери не цуралися видовищних розмінів, які робили бій яскравим і надзвичайно інтригуючим. Кінцівка першої половини перетворилася на справжню драму – суперники обмінювалися потужними ударами, особливо не піклуючись про захист – у такій ситуації переконливішим виглядав Усик, котрий завдав багато шкоди супернику своїми серіями.  
 
У сьомому раунді українець взяв паузу і віддав центр рингу, зосередившись на роботі другим номером. Яскравою особливістю цього поєдинку стали кінцівки фактично всіх раундів, в яких чемпіон методично розстрілював американця, працював серійно та добре рухався на ногах. Хантер декілька разів доносив свої удари до обличчя Усика, проте особливої загрози вони не несли. Несподівано для багатьох поєдинок не скинув обертів і досить довго проходив на високих швидкостях – якщо до активності українця ми звикли в попередніх боях, то Майкл не ховався за захистом, впевнено йшов вперед і продовжував демонструвати непогану стійкість.
 
Чемпіонські раунди розпочалися із затяжних атак українця, проте особливих проблем у претендента не було – прекрасна робота на ногах неодноразово рятувала Хантера. Разом з тим, наприкінці десятого раунду Усик добряче поцілив в опонента, перетворивши останні секунди на одностороннє побиття.  Неймовірно драматичний бій повинен був сподобатися навіть найвибагливішому вболівальнику – боксери фактично не використовували брудних прийомів та клінчів і не цуралися розмінів, котрі робили зустріч дуже цікавою і видовищною.
 
 
Дванадцятий раунд став справжньою окрасою поєдинку – Олександр Усик зібравши усі сили розпочав бомбардувати опонента небезпечними ударами, які змусили Хантера виживати у ринзі в прямому сенсі цього слова – як Майкл зміг достояти до кінця залишається загадкою. Всередині останнього періоду суддя відрахував нокдаун американцю, який не зважаючи на таку кількість пропущених пострілів, проявив неймовірну стійкість. Вердикт суддів лише засвідчив беззаперечну перемогу українського чемпіона. Перемога! Якщо попередній двобій ще залишав якісь питання, то після сьогоднішнього видовища американці просто зобов’язані ходити на бої українського козака. Далі все зосереджується в руках промоутерів – сподіваємось, що вже в наступному поєдинку Усик побореться з іншими чемпіонами крузервейту. 
 
Микола ТИТЮК
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Alexandr Zmiyak
    Alexandr Zmiyak, 10.04.2017 15:05
    0
    бой не понравился...менять что то надо..или смена тренера ему не пошла на пользу....при Алли Башире такой херни не было....
    dikcher
      dikcher, 10.04.2017 06:22
    +1
    Ярик Ярославский, 09.04.2017 18:21
    Насчёт проблем - я соглашусь, но о каком "судьи могли оставить без пояса", если чел по сути Усика так же ни разу не потряс и на фоне откровенно слабого Усика, Хантер на самом деле смотрелся ещё слабее и вчистую проиграл всё после 5го раунда + нокдаун + Усик чемпион.
    Фьюри Кличко тоже ни разу не потряс, как и Солидо ни разу не потряс Ломаченко, бой Холи с Валуевым, и этот список можно продолжать ещё очень долго. И не в таких боях засуживали бойцов.
    iravvik1983
      iravvik1983, 09.04.2017 23:39
    0
    Bogdan Bogdan, 09.04.2017 07:41
    усик тупа вата ось і отриумує для розуму
    судя по всему вата у тебя в голове!!
    Lawyer
      Lawyer, 09.04.2017 19:15
    -3
    Крим ета Крим!
    Ярик Ярославский
      Ярик Ярославский, 09.04.2017 18:21
    +3
    dikcher, 09.04.2017 14:38
    Никто и не говорит, что Хантер слабый соперник. Усик его победил, но с большими проблемами. При желании, в этом бою судьи могли легко оставить его без пояса. Но Хантер, даже, не топ крузервейта. А какие проблемы будут с другими, например, жестко бьющими и попадающими чемпионами? Усик то показал, что и с защитой у него проблемы.
    Насчёт проблем - я соглашусь, но о каком "судьи могли оставить без пояса", если чел по сути Усика так же ни разу не потряс и на фоне откровенно слабого Усика, Хантер на самом деле смотрелся ещё слабее и вчистую проиграл всё после 5го раунда + нокдаун + Усик чемпион.
    dikcher
      dikcher, 09.04.2017 14:38
    -1
    zhyr, 09.04.2017 10:42
    чого ви накинулись на Усіка? Хантер був досить рухливим, добре ухилявся від ударів....щоб завдати доброго удару, по ньому ще треба було попасти....подивіться на суперника Гвоздика, пер вперед, як танк, особливо не ухиляючись....там легше було пробити
    Никто и не говорит, что Хантер слабый соперник. Усик его победил, но с большими проблемами. При желании, в этом бою судьи могли легко оставить его без пояса. Но Хантер, даже, не топ крузервейта. А какие проблемы будут с другими, например, жестко бьющими и попадающими чемпионами? Усик то показал, что и с защитой у него проблемы.
    Щетинин Максим
      Щетинин Максим, 09.04.2017 13:13
    +3
    Поздравляю Усика с победой, американец удивил конечно, настолько хладнокровно и уверено действовал в самых опасных для него моментах боя, что остается только снять шляпу. Саше желаю больше времени проводить в спортзале тренируясь, меньше говорить о своем преимуществе и великих планах на будущее. Этот бой наглядно показал еще работать и работать над собой.
    Олександр Фурів
      Олександр Фурів, 09.04.2017 12:30
    +1
    усик хороший боксер проте нічого особливого, йому до Кличків чи навіть до рівня Ломаченка не досягнути. Не той рівень взагалі.
    dydyyura
      dydyyura, 09.04.2017 12:04
    -2
    посмотрел последние раунды, впечатление от Усика, что трансвестит на ринге, реально как баба бьется. не быть ему чемпионом большим, к сожалению, одного трудолюбия мало.
    an52
      an52, 09.04.2017 11:48
    +6
    turist86, 09.04.2017 11:39
    Усик бився круто. Але на початку трохи віддав супернику ініціативу, потім ліз у розмін, чимало пропустив. Я вважаю, що Олександр міг закінчити бій раніше, але спеціально вибрав таку тактику - видовище важливіше за швидкий результат. "Рубка", шоу, потрібні, щоб завоювати американську публіку, стати якомога популярнішим у США. Для максимального ефекту хотів нокаутувати Хантера в кінці, але той виявився мегастійким і не знати яким дивом не впав.
    Отака "рубка" нічого не дасть, бо рубати немає чим. Виходить не рубка, а хаотична купа тичків. Сашко намагається бути тим, ким він не є, і виходить не дуже
    an52
      an52, 09.04.2017 11:45
    +3
    Не погоджусь з автором статті - бій зовсім не був драматичним та напруженим. Доволі швидко стало зрозуміло, що за очками Усік перемагає і що в обох боксерів немає нокаутуючого удару. Тому в усіх цих розмінах не було драми - звідки драмі взятися коли ризику немає, бо "ціна" пропушеного удару надто мала?
    Ну а останній раун для Усіка взагалі був жалюгідним. Стільки ударів насипати на суперника, чимало разів попадати чисто по бороді і майже нульовий ефект... Звичайно, не всім дано бути нокаутерами, але якщо в тебе немає удару, нащо лізти в розміни?
    turist86
      turist86, 09.04.2017 11:39
    +1
    Усик бився круто. Але на початку трохи віддав супернику ініціативу, потім ліз у розмін, чимало пропустив. Я вважаю, що Олександр міг закінчити бій раніше, але спеціально вибрав таку тактику - видовище важливіше за швидкий результат. "Рубка", шоу, потрібні, щоб завоювати американську публіку, стати якомога популярнішим у США. Для максимального ефекту хотів нокаутувати Хантера в кінці, але той виявився мегастійким і не знати яким дивом не впав.
    Jeck
      Jeck, 09.04.2017 11:27
    +5
    Усику потрібно працювати над силою ударів.
    В нього досить хороша швидкість на ногах, витривалість,
    але удари як для такої вагової категорії дуже слабенькі.
    zhyr
    online
      zhyr, 09.04.2017 10:42
    +5
    чого ви накинулись на Усіка? Хантер був досить рухливим, добре ухилявся від ударів....щоб завдати доброго удару, по ньому ще треба було попасти....подивіться на суперника Гвоздика, пер вперед, як танк, особливо не ухиляючись....там легше було пробити
    SASHOKAS8
      SASHOKAS8, 09.04.2017 10:15
    0
    а че Усик уже не с К2?,А то никакой реклами К2
    Vadim Kuzmenko
      Vadim Kuzmenko, 09.04.2017 10:06
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Такое чувство что у Усика в соперниках был какой то супер чемпион с большим опытом а нет всего 28 лет и Бои (рекорд): 12-0, 8 KO. Я хоть и не эксперт в боксе но так далеко в боксе не зайдешь!
    Ossa8860
      Ossa8860, 09.04.2017 08:29
    +5
    Да видел он этого пуйла... на банане...
    tabinjoli999com.ua
      tabinjoli999com.ua, 09.04.2017 08:28
    +6
    Усик ти молорик!! все це классно и видно набираешь обороти!!! Удачи бро!! Хай тебе Береже Бог!! Дякую!!!
    ut5eet
      ut5eet, 09.04.2017 08:09
    +7
    Oleg Nko, 09.04.2017 07:55
    Усик просто тухлой колбасы объелся, вот и с ударом было что-то не так. А вообще он отомстил как мог за "тамогавки".
    Шо
    Шо Усик за уйла? Та ти шо
    Zhez53
    Zhez53, 09.04.2017 08:05
    +25
    Oleg Nko, 09.04.2017 07:55
    Усик просто тухлой колбасы объелся, вот и с ударом было что-то не так. А вообще он отомстил как мог за "тамогавки".
    Немного не в тему. За " тамагавки" должен Поветкин мстить. У него " поднятие с колен" хорошо получается.
    Maxza
      Maxza, 09.04.2017 08:02
    +31
    Oleg Nko, 09.04.2017 07:55
    Усик просто тухлой колбасы объелся, вот и с ударом было что-то не так. А вообще он отомстил как мог за "тамогавки".
    Яким боком Саня і весь український народ до режиму Асада в Сирії??? Ти перестань Кісєльова з Соловйовим дивитися!
    Zhez53
    Zhez53, 09.04.2017 08:05
    +25
    Oleg Nko, 09.04.2017 07:55
    Усик просто тухлой колбасы объелся, вот и с ударом было что-то не так. А вообще он отомстил как мог за "тамогавки".
    Немного не в тему. За " тамагавки" должен Поветкин мстить. У него " поднятие с колен" хорошо получается.
    kden67
      kden67, 09.04.2017 06:42
    +24
    Поздравляю Усика,конечно,но с таким ударом о супертяжах нечего и думать.
    dikcher
      dikcher, 09.04.2017 06:28
    +23
    Второй бой подряд, в котором Усик меня разочаровал. Хантер наглядно показал, насколько у Александра слабый удар. Особенно 12й раунд, когда Усик попал просто тучей ударов, но среди них не было ни одного акцентированного. У Хантера, даже, к концу боя не было и намека на "туман" в глазах.
    vladraschevski
      vladraschevski, 09.04.2017 06:25
    +18
    Усик учись у Гвоздика как лупить надо! Хотя может соперник был сильнее у первого Саши может? Вот так надо Америку завоевывать!
    kden67
      kden67, 09.04.2017 07:04
    +13
    С Баширом некрасиво получилось...да и напрасно очень даже,как показывают последние бои Александра.Классика жанра -- менеджера задвигает тренера
    tigrec1986
      tigrec1986, 09.04.2017 06:50
    +13
    С таким боксом,врядли получиться у Саши завоевать этот вес!
    Срочно нужно что то делать,Саша начал деградировать.
    dikcher
      dikcher, 09.04.2017 06:30
    +13
    vladraschevski, 09.04.2017 06:25
    Усик учись у Гвоздика как лупить надо! Хотя может соперник был сильнее у первого Саши может? Вот так надо Америку завоевывать!
    Тут дело даже не в сопернике. У Гвоздика удар аж через экран чувствуется ))) А Усик как будто гладит соперника. Вот только мало кто из топов крузервейта от этих поглаживаний упадет.
    Zhez53
    Zhez53, 09.04.2017 07:53
    +12
    Проспал первые 10 раундов Усика. Но последние 2 - сильно разочаровали. Такое ощущение гладит , а не бьет. Т.е. выносливость накачал, а силы удара нет. Все удары идут за счет наваливания всем телом. По- моему это энергозатратно и даже я( неразбирающийся в боксе) видел, что досрочного завершения не будет.
    dikcher
      dikcher, 09.04.2017 07:33
    +12
    Пожалуй, мы с автором статьи смотрели разные поединки. Лично для меня этот бой не был ни зрелищным, ни уверенным со стороны Усика. Да и вопросов он оставил ещё больше, чем бой с Мчуну.
    dikcher
      dikcher, 09.04.2017 06:51
    +9
    expirt, 09.04.2017 06:45
    Не могу не согласится, что удар слабенький. Но все другое то в порядке.
    Добавлю, что и пропускать стал многовато. А всего остального может и не хватить, что б выигрывать у топов крузервейта. Разок попадет на "гнилых" судей и останется без пояса.
    nordik1980
      nordik1980, 09.04.2017 07:40
    +8
    Комментарий свернут. Показать
    те, що усик слабенький боксер - я писав ще після олімпіади, а мене мінусували перший ліпший панчер і йому хана
    ut5eet
      ut5eet, 09.04.2017 08:09
    +7
    Oleg Nko, 09.04.2017 07:55
    Усик просто тухлой колбасы объелся, вот и с ударом было что-то не так. А вообще он отомстил как мог за "тамогавки".
    Шо
    Шо Усик за уйла? Та ти шо
    Elblanko
      Elblanko, 09.04.2017 07:31
    +7
    Більш менш достойний суперник, і Сашка вже не фаворит. А гвоздик з ломаченком молодці.
    an52
      an52, 09.04.2017 11:48
    +6
    turist86, 09.04.2017 11:39
    Усик бився круто. Але на початку трохи віддав супернику ініціативу, потім ліз у розмін, чимало пропустив. Я вважаю, що Олександр міг закінчити бій раніше, але спеціально вибрав таку тактику - видовище важливіше за швидкий результат. "Рубка", шоу, потрібні, щоб завоювати американську публіку, стати якомога популярнішим у США. Для максимального ефекту хотів нокаутувати Хантера в кінці, але той виявився мегастійким і не знати яким дивом не впав.
    Отака "рубка" нічого не дасть, бо рубати немає чим. Виходить не рубка, а хаотична купа тичків. Сашко намагається бути тим, ким він не є, і виходить не дуже
    tabinjoli999com.ua
      tabinjoli999com.ua, 09.04.2017 08:28
    +6
    Усик ти молорик!! все це классно и видно набираешь обороти!!! Удачи бро!! Хай тебе Береже Бог!! Дякую!!!
    Jeck
      Jeck, 09.04.2017 11:27
    +5
    Усику потрібно працювати над силою ударів.
    В нього досить хороша швидкість на ногах, витривалість,
    але удари як для такої вагової категорії дуже слабенькі.
    zhyr
    online
      zhyr, 09.04.2017 10:42
    +5
    чого ви накинулись на Усіка? Хантер був досить рухливим, добре ухилявся від ударів....щоб завдати доброго удару, по ньому ще треба було попасти....подивіться на суперника Гвоздика, пер вперед, як танк, особливо не ухиляючись....там легше було пробити
    Ossa8860
      Ossa8860, 09.04.2017 08:29
    +5
    Да видел он этого пуйла... на банане...
    expirt
      expirt, 09.04.2017 06:45
    +5
    dikcher, 09.04.2017 06:28
    Второй бой подряд, в котором Усик меня разочаровал. Хантер наглядно показал, насколько у Александра слабый удар. Особенно 12й раунд, когда Усик попал просто тучей ударов, но среди них не было ни одного акцентированного. У Хантера, даже, к концу боя не было и намека на "туман" в глазах.
    Не могу не согласится, что удар слабенький. Но все другое то в порядке.