U-17: Сборная Украины уступила Франции в элит-раунде чемпионата Европы

28-го марта наша команда сыграет поединок с Австрией

1347
0
ФФУ

Юнацька збірна України, складена з футболістів до 17 років, продовжує виступи у еліт-раунді ЧЄ-2017. Після перемоги над командою Швеції, підопічні Сергія Попова зустрічалися зі збірною Франції, яка в першому матчі поділила очки з господарями еліт-раунуду, командою Австрії.

Франція з перших хвилин матчу заволоділа ініціативою, особливу небезпеку біля воріт Лтайфа Дані носили стандартні положення у виконанні французів. Відкрити рахунок у матчі нашим суперникам вдалось на 27-ій хвилині. Наш воротар порушив правила – Какере з пенальті не схибив – 1:0.

Відразу по перерві, французи подвоїли свою перевагу – гол на рахунку Піколо. Проте українці не здавалась і через 2 хвилини завдяки голу Олексія Кащука скоротили відставання знову до 1 м’яча. Цей гол і залишився єдиним для «синьо-жовтих», а от наші суперники зуміли відзначитися ще раз – таким чином 3:1 на користь французів.

28-го числа на нашу збірну чекає останній поєдинок проти господарів еліт-раунду - австрійців.