Олег ПЕЧЕРНЫЙ: «Эдмару и Шелаеву Металлист должен 480 тысяч долларов»

Харьковский клуб до сих пор не рассчитался со своими бывшими футболистами

dynamo.kiev.ua. Олег Печерный
© dynamo.kiev.ua. Олег Печерный
Папа Гуйє також висунув фінансові претензії до «Металіста». 
 
«Є різниця, яку справу відкривати — кримінальну чи господарську, — каже керівник фонду соціального захисту футболістів і тренерів Олег Печорний. — Я веду справи екс-гравців «Металіста» Едмара та Шелаєва, і тут порушена кримінальна справа. Є головний підозрюваний - екс-віце-президент клубу Карпенко, за правління якого цим футболістам і перестали платити зарплату. Зате у Карпенка в цей час почали зявлятися дорогі автівки, квартири, будинки, земельні ділянки. І тут все виглядає логічно, якщо доведуть його провину, це все майно арештують, продадуть і футболістам заплатять. Ця справа вже триває рік і близька до завершення. Загалом лише цим двом футболістам «Металіста» винен 480 тисяч доларів. 
 
Щодо Папи Гуйє, то він чомусь звернувся у господарський суд. Так само там розглядають справу екс-тренера команди Рахаєва. Мені важко судити, як там розвиватимуться події. Він що, хоче через господарський суд дістати з Москви Курченка і вибити у нього гроші? Хоча шанс у сенегальця є. Якщо майно «Металіста» продаватимуть з аукціону, то він також отримає зароблене. Але скільки часу на це піде, судити важко. Ми з Едмаром і Шелаєвим вже рік б'ємося у судах».
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Експрес

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    solova63
      solova63, 03.03.2017 08:29
    -2
    " екс-тренера команди
    Рехаєва..." ??? Вот интересно, это опечатка спортуа, или это Печерный такой "обiзнаний", Что не знает как на самом деле фамилия тренера?
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.