Сборная Украины U-16 разгромила Черногорию на Кубке Эгейского моря

После двух сыгранных матчей юные украинцы лидируют в своей группе

2476
1
ФФУ

17 січня у другому матчі на «Кубку Егейського моря» у Туреччині юнацька збірна команда України U-16 впевнено перемогла однолітків з Чорногорії з рахунком 4:1.

Щоправда, початок зустрічі був за суперниками: рахунок вдалося відкрити саме чорногорцям, які повели у рахунку на 10 хвилині. Але підопічні Олега Кузнецова витримали удар: «синьо-жовті» зуміли до перерви зрівняти рахунок, а у другому таймі забили ще три м’ячі. Дубль на рахунку Станіслава Бібліка, по одному голу забили Роман Якуба та Данило Сікан.

Після двох ігор українці мають в активі три очки та поки що лідирують у своїй групі. Проте 19 січня відбудеться матч між юнацькими збірними Греції та Чорногорії, під час якого буде визначено, хто вийде до фінального матчу та зіграє у матчі за третє місце.